Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

29 - 30 Ocak Ay Yengeç Burcunda

AY YENGEÇ BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA

Aileye ait konularla ilgilenebilir ev işleri eve ait düzenlemeler çocuklarla ilgili konuları değerlendirmelerde bulunabilir, Dua meditasyon gibi ruhsal çalışmalara yönelerek ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirecek faaliyetler içinde olabiliriz.

Ay Yengeç Burcunda: Ay Yengeç burcunda yöneticidir. 2 gün boyunca İkili ilişkilerimizde daha yapıcı ve uyumlu bir tutum içinde olur, Sevdiğimiz insanlara karşı sevgi dolu yaklaşımlar sergiler Bugün yaşadığımız olaylarda anlamamız gereken mesajları iyi kavramaya çalışarak hareket etmeliyiz. Sezgiler olağünüstü güçlüdür. İnsanların enerjilerinden olumlu ya da olumsuz yönde etkilenebiliriz. Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar; Hemen her şeyi yönlendirmeye hatta hatta değiştirmeye kendi form ve düşüncelerimize göre şekle sokmak için baskı kurmaya kalkışabiliriz. Aman dikkat! Bu büyük bir hata olur. Sular tek yöne aksa dünyada dengeler olmazdı. Her insanı olduğu gibi kabul etmeyi ve saygı duymalı öğrenmeliyiz. HZ.Mevlananın güzel söyleminde olduğu gibi Herkesin bakmadığı yönden bak dünyaya, Bütün Kainat birbirine sevgi ile bağlanmış! Sözünün ilkesi ile davranışlarımızı belirlemeye çalışmalı bunun bilincinde olmalı duygularımızı bu doğrultuda ortaya koymalıyız. Hatalarımızda sevaplarımızla kırmadan hor görmeden sevgi ve zerafetle uyarılarda bulunabilir sevdiklerimizin bize göre doğru olmayan davranışlarını geliştirmelerine katkıda bulunabiliriz ancak.

Ay Yengeç Burcunda Sağlık: Ay Yengeç burcunda üreme organlarına hassasiyet verir. Üzüldükleri anda mideleri hemen tepki verir. Kadınlarda rahim ve yumurtalıklar da problemler olabilir.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık