Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Nisan 2021 Gökyüzünden Mesajınız Var!

Gökyüzünün bugün ki enerjileri ile her şey siyah ve beyaz olur, duygu söz konusu olduğunda ortada bir yol yoktur. Günün elementleri duygu derinliği, genişliği ve yoğunluğu söz konusu olduğunda sınır tanımaz, bu yüzden hissettiğiniz duyguyu yok sayamazsınız. Kalbiniz neredeyse HAZİNE oradadır!

Aşırı tepkilerde bulunmamaya çalışın. Gün boyunca

MERHAMETİN ÖNEMİNİ AKLINIZDA TUTUN
Bugün ve yarın pek çok nefatif ruhun ego ölümüne tanıklık edebiliriz ancak bu genellikle kendimizle ilgili sert gerçeklerle yüzleşmek anlamına gelir. Tetikleyiciler birdenbire ortaya çıkarak arkadaş ve düşmanla yoğun duygusal alışverişlere yol açabilir. Ancak bu aynı zamanda katmanları dökmek ve yeni taahhütler vermek için oldukça hayırlı bir zamandır. Öyleyse, bu karşılaşmaları ve gölgenize bakmak için getirdikleri yoğun duyguları kullanırsanız, bugün sizi çok büyük şeyler bekliyor olabilir!

Gökyüzü bugün sezginize güvenmenizin önemine dikkat çekiyor sahip olduğumuz duygusal yoğunluk, içsel bilgiye iyi bir şekilde tercüme eder eğer doğru değerlendirebilirsek.

DERİN RUHSAL ENERJİ
Ruhsal rehberlik için, kalp ve gözümüzdeki perdenin içinden kendini gösterecek fark edelim UYANALIM!

Derin bir adanmışlık enerjisi taşıyan bu enerjiler kendinizi bir şeye adamak için güçlü bir enerjiyi yansıtıyor her birimize. Muhtemelen kendine güvenen ve iradeli bir enerji dalgası hissedeceksiniz, bu yüzden ister yeni bir ilişki, ister yabancı bir dil veya okul için bir makale, kalbinizi ve ruhunuzu  şifalandırabilirsiniz. Ancak biraz daha fazla öz farkındalık, takıntılı davranışlara dalmanıza neden olabilir oto kontrol şart.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık