Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Mayıs - 3 Haziran Haftalık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzü bu hafta hem  iş hem eğitim hayatınızda gerçekçi davranmanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde sinirlerinizi bozacak sizi zor duruma düşürecek kişilerin isteklerini duygusal davranarak yapabilir iş işten geçtikten sonra farkına varabilirsiniz. 

Bu hafta gezegenlerin enerjileri pek çok gizli saklı meseleyi gün yüzüne çıkartabilir sizin ve size yapılan olaylar ile ilişkili olarak. Gizli kalması gereken sırlarınız varsa dikkatli olmalı kimsenin hassas noktasına basmamalısınız. Üzmek ya da üzülmemek için tedbirli davranmalısınız.  

Özel yaşamınız ise AŞK ile taçlanabilir. Bekarsanız hayatınızı birleştireceğiniz o özel insanla tanışabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Siz evli ve ilişkisinde sürekli benzer sorunlarla uğraşan bir Yengeç iseniz anlayış uyum ve dengenin kurulması ile bitecek endişesi taşıdığınız ilişkinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Bırakın AŞK hükmünü sürsün gönül sarayınızda.

Özel yaşamınızda ise, Özellikle ortaklıkları olan Yengeçler bu dönemde denetimi elden bırakmamalı riskli yatırımlardan yeni başlangıçlardan hafta boyunca uzak durmalısınız. Kilo sorunu olan Yengeçler Salı gününden  itibaren diyete başlayabilir sportif faaliyetlerde yer alarak bedeninizi forma sokarken ruhunuzu da yorgunluğundan arındırarak enerjinizi yükseltebilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık