Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Mayıs - 3 Haziran Haftalık Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Bu hafta iş hayatınız tam anlamı ile değişim sürecinin içinden geçecek. İş hayatında söz sahibi üst düzey konumda biri ile yollarınız kesişebilir ondan gelecek destek ve yardımla hayallerinizi gerçeğe çevirme imkanı elde edebilirsiniz. İş birlikleri sizleri güçlendirmek için iş başında iken şimdi size düşen karar verme mekanizmanızın gücüne inanarak hareket etmek olmalı. İş hayatınızda cesaretli davranmalı ve başkalarının sizi yönlendirmesine müsaade etmeden kendi doğrularınızın mücadelesini vererek hareket etmelisiniz. 

Hafta sonuna kadar alım satımlar ve ortaklıklarda kredi başvurusunda bulunmak gibi konularda dikkatli olmanızda yarar var. Finansal konularda olumlu bir aydasınız doğru zamanı beklemek kaydıyla. Ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. İş arıyorsanız bulabilir var olanı çok daha iyi hale getirebilirsiniz. 

Özel yaşamınızda ise sıkıntılı süreçler arkanızda kalıyor eş ya da sevgiliniz ile daha yakın ve uyumlu olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Merkür geri hareketi sizleri kontratlar sözleşmeler alım satımlar konusunda dikkatli olmanız için uyarıyor.

Heyecan ve öfkeye bağlı sinirsel tansiyon yükselmesi yaşayabilirsiniz. Bedensel olarak kas ağrıları kendinizi zayıf hissetmenize neden olabilir sizlere önerim bedeninizi yormayacak bir spor dalına yönelerek kondisyonunuzu yükseltmeye başlamanız faydalı olacaktır.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık