Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Mayıs - 3 Haziran Haftalık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzü bu hafta iletişimle ilgili her şeyin sizler için önem taşıyacağına dikkat çekmekte. İş ve eğitim hayatınızda pratik zekanız başarı çıtanızı yükseltmeniz için yardımcınız olacaktır. Yeniliklere açık olmak iletişime önem vermek iş hayatınızda yeni projelerin içinde yer almanızı sağlayabilir. İlişkilerinizle ilgili konularda arkadaşlarınıza güvenerek ailevi sırlarınızı açmamalısınız. Aksi takdirde zor durumda kalacağınız olaylar yaşanabilir.  

Özel yaşamınızda bekar Koçlar Aşk hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmelere hazır olun ve gurunuzu aşktan üstün tutmadan hareket ederek mutlu olun. Gurur ve kıskançlık duygunuz romantizmin önüne geçmemeli. 

Hafta sonuna doğru konsantrasyon gücünüz zayıf olduğundan tahammüllü davranmakta zorlanabilir işiniz gereği gezi bilgi iletişim resmi belgelerle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Okuduğunuzu doğru anladığınızdan emin olmalısınız. 

Haftanın ilk gününden itibaren kilo problemi olan Koçlar diyete başlayabilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirler. İradenizi ortaya koyun ve kilo sorununuzu kökünden çözüme kavuşturun.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık