Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Mayıs - 3 Haziran Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Ruhsal bedensel enerjiniz yükselmeye başlıyor yenileniyorsunuz. Aşk arkadaşlık gibi ilişkiler ile ilgili konularda daha önce olmadığınız kadar kararlı olacak size sorunlar yaratan hemen her şeye karşı yaklaşımınızı değiştirmenin getirdiği huzuru yakalayacaksınız. 

İlişkilerini güven ve sevgi içinde sürdüren Boğa’lar çok daha özel ve sevgi dolu bir hal alacak. İş ve eğitim hayatınızda başarınız artıp sorumluluklarınız yükseldikçe korkularınız artabilir her şeye ya başaramazsam endişesi ile yaklaşabilir hayatınızı zorlaştırabilirsiniz AMAN dikkat. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğalar geçmişte kalan biri evlilik teklifi ile karşınıza gelebilir ve buna bağlı sürpriz hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

İş hayatınızda engellendiğiniz konuların bir bir ortaya çıkması ile şaha kalkacaksınız adeta. Aklınızı her zamankinden daha iyi kullanabileceksiniz. işinizle ilgili konularda geçmişte yarım kalan işlerinizi tamamlayarak rahatlayacaksınız. 

Enerjiniz ruhsal bedensel olarak oldukça güçlü olacak ve kendinize değer vermeye başlayacaksınız sağlık sorunlarınızı aşacak ve güçleneceksiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık