Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Mayıs - 3 Haziran Haftalık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzü bu hafta aile ve arkadaş çevrenizde yaşanan gelişmelerden dolayı kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. Onlara duyduğunuz öfke ile size değer veren seven insanların yanlış anlayabileceği davranışlar içinde olabilir sonunda yaptıklarınızdan aldığınız kararlardan dolayı üzülen siz olabilirsiniz. Ani kararlar vermeden her ne olursa olsun mücadele etmeli her zorluktan sonra bir kolaylık olacağının mutlak bilinci ile hareket etmelisiniz. 

Şansınızın döndüğü bu süreçte kıskanç insanların negatif enerjilerine karşı savuma kalkanlarınızı hazırlayın ve başarınıza mutluluğunuza müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edin. 

Bu hafta taşınma satın alma gibi konularla ilgili düşünceleriniz varsa acele etmemeli her şeyi enine boyuna düşünmelisiniz. Bu hafta hukuki konular ve işinizle ilgili konularda geçmişte size zarar veren kişilerin haksızlığının ortaya çıkması ile maddi manevi hakkınızı almanın mutluluğunu yaşaybilirsiniz. 

Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Aslan’lar biraz cesaret ve sabır size çok şey kazandırabilir. Beraberliği devam eden Aslan’lar ise emek verdiğiniz aşkın karşılığını almaya başladığınız özel enerjiler ile dolu bir haftadasınız. 

Sağlığınız ile ilgili konularda ise hafta boyunca eklemler ve omurilik bölgesi ile ilgili ağrılar söz konusu olabilir, fakat yükselen ruhsal enerjiniz beden sağlığınıza olumlu olarak yansıyacaktır.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık