Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Eylül 2019 Terazi Burcunda Yeni Ay

Terazi Yeni Ayı ile Havada Aşk Var
Aşkın da üç tane cemresi vardır..            
Önce göze sonra gönle
En sonda ruha düşer..
Göze düşerse beğeni olur..
Gönle düşerse aşk olur..
Ruha düşerse VAZGEÇİLMEZİN olur..
Şems-i Tebrizi

28 Eylül 2019 Cumartesi günü, 5 derece ile Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, sevgi, aşk ve iyi şans enerjilerini yansıtacak gökyüzünden yeryüzüne TERAZİ burcunda gerçekleşecek yeni ay enerjisinde ki bu olumlu etkiler, Zaniah adı verilen uyumlu bir sabit yıldız ve Aşkın gezegeni Venüs  ile maddi manevi zenginliklerin gezegeni  Jüpiter'in olumlu enerjileri ile son derece etkili enerjiler olarak yansıyacak bizlere.  Sabit yıldız Zaniah , incelik, şeref, uygunluk, düzen ve sevimli bir doğa verir. Özellikle yeni bir ay ile açıları eğitici ve çalışkanlık, popülerlik, sosyal başarı, büyük zevk verir ve evlilik için de karşılıklı aşk ve güveni güçlendirir. Beraberiği devam ednler sürpriz evlilik kararları alabilirler sevdikleri ile.

Tüm burçlar olmak üzere, Özellikle Öncü burçlar Koç Yengeç   Terazi ve Oğlak burçları Bu yeni Ay ve Uranüs  enerjisi ile sezgileriniz oldukça yoğunlaşacak ve bazılarınızı biraz endişeli bir ruh haline büründürebilir bu durum. Son zamanlarda kısıtlandıysanız veya sıkıldıysanız, daha fazla özgürlük ve kendinizi daha çok ifade etmek isteyebilirsiniz. Sizin üzerinde biraz gücü olan baskı kurabilen ya da beklenmeyen bir olay olan yada  bir kişi sizin rutininizi, davranışınızı veya planlarınızı değiştirmeye zorlayabilir. İstemediğiniz hiç bir değişikliğe izin vermeyin KİMSE AMA HİÇ KİMSE SİZİN HAYATINIZIN SAHİBİ ya da PATRONU olmadığına göre MECBUR Hissetmemeli ve kalbinizden geçmeyen aklınızın onaylamadığı hiç bir davranışı kabullenmemelisiniz.  Bu hayat sizin   işinizi ilişkinize bakış açınızı bir şeyleri biraz farklı bir şekilde yapmak, büyük bir fark  yaratabilir ve kendiniz ve etrafınızdakiler için hayatı kolaylaştırabilir. Ama yapacağınız her şeyi KALBİNİZ onaylasın başkaları için değil kendiniz ve Yüreğinin en kıymetli yerinde taşıyanlar için olsun kararlarınız AŞK ile.

Venüs ve Jüpiter enerjileri çok güçlü ve  Sabit yıldız Zaniah ile benzer bir etkiye sahipler. Dostlar ile sevdikleriniz ile bir araya gelmek ilişkilerde romantizm sevgiyi ifade etmek sıcaklık, mutluluk ve  cömertlik verir kalpleri aşk ile beslenenlere. Artan popülerlik, karizma ve cinsel çekicilik, gerçek dostluğu ve gerçek aşkın gücünü koyacak ortaya. AŞK zorlu imtihanlardan sonra DİRİLİYOR KAZANIYOR ve GÜÇLENDİRİYOR ona inan kalplerinde ruhlarında barındıranları. AŞK dolu günlere HOŞGELDİN deme zamanı.  Ayrıca iyi şans  büyüme finans, uzun mesafeli seyahat, eğitim, ticaret ve yasal konular için de geçerlidir.

28 Eylül’deki yeni ayın sabit yıldızı Zaniah sayesinde sevgi dolu ve sosyal bir etkiye sahip. Venüs ve Jüpiter romantizm arayanlar için  aradıklarını bulmalarına yardımcı olacak super güç konumunda. Gezegenlerin bu konumu,  Aşka küskün olanlar aşktan uzak kalanlaar için yeni bir aşk ilişkisi kurma devam eden ilişkilerinde  nişanlanma ya da evlenme için iyi bir aydır. Hayatın diğer alanlarında  da emek verenlerin maddi manevi mükafatını alacakları etkiler hakim gökyüzünde.

Terazi Yeni Ay’ının etkisi son dört hafta 28 ekim 2019 a  kadar sürüyor. Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni projelere başlamak için en iyi zaman bu yeni ayın ilk iki haftasında yapılmalıdır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık