Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Ekim 2019 Yeni Ay Hangi Burçta?

28 Ekim 2019 günü Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.

Akrep Yeni Ayının bizlere mesajı: Uyan, uyumak için önümüzde sonsuzIuk var (Ömer Hayyam).

Akrep burcunda gerçekleşecek Yeni Ay Uranüs'ün karşısında . Bu, yeni ayı Ekim 2019 enerjilerini şok edici, öngörülemez ve düzensiz etkileri beraberinde getirebilir. Akrep Yengeç ve Balık burçları fazlası ile gergin huzursuz olabilirler. Bu enerjiler dünya da ve ülkemizde depremler kazalar yangınlar ekonomik siyasi ve savaşları da tetikleyebilir genel anlamda pire için yorgan yakan tutumlardan uzak durmamız gereken bir yeni ay enerjisi ile karşı karşıyayız. Bu yüzden Akrep yeni ayına dikkat, sabır ve esneklikle yaklaşmalıyız. Ani değişimlere uyum sağlayın ve fevri yaklaşımlardan uzak durum.

Yeni Ay’ın Anlamı

Yeni bir ay bir döngünün sonunu ve yeni bir 28 günlük döngünün başlangıcını temsil eder. Güneş konjonktürü Ay ın canlandırıcı bir enerji ve inisiyatif olarak yansımasıdır. Bu yüzden yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zaman dilimi. Ayrıca ilerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları sorgulayabilir bilinçaltınızda çocukluğunuzdan beri etkili olan sizi yoran her türlü duygu korku ve etkiden uzaklaşmayı başarıp RUHUNUZU ÖZGÜRLEŞTİREBİLİRSİNİZ.  Akrep yeni ayı ile beklenmedik karşılaşmalar kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. Özellikle Akrep burcunun ilk 10 gününde doğanlar İkizler Yay ve Balık burçları için, Eylemleriniz  tepkileriniz  riskli vegarip davranışlara, hatalara veya kazalara neden olabilir. Değişim ve heyecanla başa çıksanız bile, yakınınızdaki kişilerin güvenilmez olduğunu sert deneyimler yaşayarak öğrenebilirsiniz.

Özel hayatınızda  Yeni biri hayatınıza girebilir, ve yaşamınızı alt üst edebilir hızla başlayan hüsranla biten ilişkiler konusunda uyarıyor gökyüzü sizleri. Tüm burçlar için çıkara dayalı güvenden yoksun birlikteliklerin sonlanabileceği bir yeni ay enerjisi ile karşı karşıyayız. Sabırla sevgi ile ilişkisini hayatının merkezinde tutanlar ise anlayış sabır ve sevgi ile Akrep Yeni ayı ile ilişkilerini güçlendirecekler.  Hayatlarımızın her noktasında Her ne kadar başlangıçta zor olsa da değişime ayak uydurmalı açık fikirli davranıp fırsatları kucaklama çabasında olmalıyız. Öfke Hırs ve BEN merkezli davranışlar ciddi sıkıntılara yol açabilir. Ortaklıklar Evlilikler İlişkiler de  Merkezde kalplerde Sevginin Kral ya da Kraliçesi  olmak istiyorsak eğer olan dürüstlüğümüz yalansız riyasız hesapsız sevgimizin saflığı canımızı canıyla birleştirdiğimizde Özdeki Aşk iki Kalbi BİR hale getirdiğinde olacak. Lafla sözle değil hissettirdiğimiz ile AŞK’ın derinliği birbirini tamamladığında olur.

Astrolojiyi Göksel etkileri daha iyi anlamaya çalışmalıyız ki Zorlu imtihanları geçebileceğimiz ipuçlarını doğru şekilde anlayıp yaşamlarımızda uygulayabilelim. Unutmamalıyız ki Gökyüzü sadece burçlardan ibaret değildir toplum olarak şikayet etmek yerine üretmemiz ayrıştırmadan ötekileştirmeden  farklılıklarımızla hoşgörü ile birbirimizi anlamaya saygı duymaya çalışmamız gereken enerjiler ile karşı karşıyayız.  EMEKLEMEDEN YÜRÜMEK YÜRÜMEDEN KOŞMAK YOK!  bunun idrakine varmalıyız gökyüzü oldukça zorlu mücadele gerektiren enerjileri barındırmakta.  Işık karanlıkları aydınlatmak için tüm gücünü yansıtıyor Dünya Semasına tam şu Anla birlikte fark edebildiğimiz sürece KALBİMİZE RUHUMUZA YÖNELİP YENİLENME GELİŞME Kendimizi tanıma çabası içinde olmalıyız.  Yeniden başlayabilmek yenilgilerinin bizlere kattığı olgunlukla GÜZEL olanın içinde yer alabilmek için ışığımızı fark edip hayat yolumuzu karanlıklara teslim etmeden aydınlatmak için. Doğum haritalarımız  her birimizin doğum anındaki gökyüzünün sadece bir tasviridir ve Atalarımızı geçmiş yaşamı ektiklerimizi nasıl biçeceğimizi yani hayat yolculuğumuzda karşılaşacaklarımızı şifreler. Geleceği yönlendirici değil ama belirleyicidir.

Kişinin geleceğini etkileyen enerjileri bilmesi bazı kötü sonuçlardan kurtulmasını sağlayan irade gücünü geliştirebilir. Gökyüzünün mesajları insani değerler unuttuğumuz yok saydığımız güzellikler ile ilgili konuların önemini vurgulamakta. Bizi bize yabancılaştıran özgürlüğümüzü sınırlandıran normlar, kurallar ve düşünme biçimlerimizi, başkalarıyla bağlantı kurma ve birleştirme gibi konularda yapmamız gerekenler için farkındalık kazanmamız gereken zamanlardayız. Bu enerjileri en doğru şekilde kullanmanın en iyi yolu biz olmak için çabalamak açık ve değişime ayak uydurmak olacaktır. Aç gözlü hırslı gerçeklerden kaçan hep bana hep benim hep ben haklıyımlardan bencil ve acımasız davranışlardan uzaklaşmamız gökyüzünün dünyaya bizlere yansıttığı enerjilerini pozitif yönde kullanmamız açısından önem taşımakta.

Özellikle ikili ilişkilerimizde geçmişte yaşanmışlıklar ile kıyaslamalar korkular ile hareket etme eğilimlerimizi buna sebep olan kişilerin oyunlarına gelmeden kendi bencilliklerimizi kontrol altına alamazsak sahip çıkamadığımız güzelliklerin ardından pişmanlıklar girdabında sahip çıkamadıklarımızın ardından keşke ler ama lar ile kendimizle bitmek bilmeyen galibi olmayan kavgalara tutuşuruz. Sevmekten mücadele etmekten korkmayanların AŞK ın güzelliklerini deneyimleyeceği cesaretsiz ve kıymet bilmeyenlerin ise yaptıkları ile yüzleşecekleri enerjile ile karşı karşıyayız. DOĞRU ve GÜZEL olanın kıymetini bilmemiz sahiplenip mücadele etmemiz için güçlü kılacak bizleri farkına varıp uyuyan ruhlarımızı uyanışa geçirebildiğimiz sürece.

Yeni Ay Ekim 2019 [Stellarium]

Yeni ay kavuşumda   sabit yıldız Syrma  olacak “Okült sorgulayan ve manevi gücün ağır kişisel sorumluluk.”  Kendi hatalarımızdan dolayı af dilemek için iyi bir hatırlatmadır ruhsal olarak geliştiğimizi ya da güçlü olduğumuzu sanıyoruz sanmaktan çıkıp uyanmamızın önemini vurgulamakta.
Uranüs te sabit yıldız Sheratan'a eşlik ediyor .  “Bedensel yaralanmalara, usulsüz yenilgiye, yangına, savaşa veya depremlere işaret etmekte.” Ram Boynuzu'ndaki bu yıldız şiddetli bir doğaya sahip ve “tehlikeyi vurgulamakta.

Uranüs'ün karşısındaki Akrep yeni ayı’nın son derece güçlü ve ani şoklara, yol açması muhtemel.  Kritik olarak, tıpkı Uranüs'te olduğu gibi, dürtüsel davranırken tehlikelere olanak tanımamız olacaktır. Bu yüzden sabırlı olmayı unutmayın ve risk almadan önce iki kez düşünün. Politikacıların saldırgan tepkilere, isyana ve borsa şoklarına yol açabilecek beklenmeyen kararlar vermeleri muhtemeldir. Ayrıca, ani ve öngörülemeyen olaylara da tepki göstermek zorunda kalacaklar. Bu yeni ayın Hong Kong'daki isyanı ve dünyadaki diğer sıcak noktaları alevlendirmesine tanık olabiliriz.
Akrep Yeni Ayının etkileri dört hafta boyunca 26 Kasım 2019'a  kadar sürüyor . Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni projelere başlamak için en iyi zaman bu yeni ayın ilk iki haftasında ki zaman dilimi iyi değerlendirmeli.
Kalbimizi kötü olandan uzak tutmayı başarabilmeliyiz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık