Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

27 Temmuz 2018 Kova Burcunda Gerçekleşen Ay Tutulmasının Etkileri

Dr. Astrolog Şenay Devi, 27 Temmuz 2018 Kova Burcunda Gerçekleşen Ay Tutulmasının Etkilerini yazdı.

Kuantum fiziğine göre, ışıkta inanılmaz bir zeka var. İlginç bir şekilde, Hindistan ve Vedik astrologların eski bilgeleri bunu zaten biliyordu. Tutulma sezonundayız, 27 TEMMUZ da gerçekleşen AY Tutulması enerjisi ile gergin huzursuz hissederek başkalarının etkisi altında kaldık korkularımız yükseldi ve öfkeye dönüşüp agresif tavırlar sergiledik yakıp yıkıyor yaptıklarımıza kendimiz dışında mutlaka başka bir sorumlu arıyoruz RUH ateşin girdabına girdi. Ben Ben Ben diyor EGO’muz işte tam bu Anda bunu kontrol altına almalı manevi yönümüzü güçlendirip BİZ olmaya MUTLU olmaya HUZUR vermeye HUZUR bulmaya çalışmalı gayret etmeliyiz. Şimdi gürül gürül akan bir ŞELALE’nin altında günahlarımızdan EGO’muzdan KİBİR ÖFKE gibi bize ve bizi sevenlere zararı olan her türlü zararlı enerjiden ARINMAYI SEÇEBİLİRİZ. 5 Ağustos’a kadar keskin kararlar radikal değişimler den kaçınmalı kararlarımızı gözden geçirmeliyiz PİŞMANLIKLAR yaşamamak YAŞATMAMAK İçin Maddi Manevi Duygusal olarak Kötüyü İyi olana Galip getirtmemeliyiz.

Unutmamalıyız ki EMEKLEMEDEN YÜRÜMEK YÜRÜMEDEN KOŞMAK YOK! Şimdi Işık karanlıkları aydınlatmak için tüm gücünü yansıtıyor Dünya Semasına tam şu Anla birlikte KALBİNE RUHUNA YÖNEL ve YENİLEN. Yeniden başlayabilmek yenilgilerinin sana kattığı olgunlukla GÜZEL olanın içinde yer alabilmek için ışığını fark et hayat yolunu karanlıklara teslim etmeden aydınlat. Astroloji için Hintçe kullanılan sözcük “JYOTİSH”tir. Kadim Hint dili Sankritçeden gelir. İki kökü vardır. Işık anlamına gelen Jyoti ve Efendi yada Tanrı anlamına gelen Isha. Aslında IŞIĞIN EFENDİSİ yada GÖKLERİN HİKMETİ anlamına da gelir. Horoskop, kişinin doğum anındaki gökyüzünün sadece bir tasviridir ve Atalarımızı geçmiş yaşamı ektiklerimizi nasıl biçeceğimizi yani hayat yolculuğumuzda karşılaşacaklarımızı şifreler. Geleceği yönlendirici değil ama belirleyicidir. Kişinin geleceğini etkileyen enerjileri bilmesi bazı kötü sonuçlardan kurtulmasını sağlayan irade gücünü geliştirebilir.

HİNT ASTROLOJİ SİSTEMİNDE Her yıl için gezegenlerin boylamından 50.25 saniye çıkartılması gerekir. Zodyak kuşağını oluşturan daire, her biri 30°’lik 12 eşit parçaya bölünmüştür. Bir zaman diliminde bu parçalardan birinde sabit takımyıldızlardan biri yerleşir. Bununla beraber, her 70 yılda 1° yer değiştiren ‘Ekinoks’ kayması nedeniyle aynı durum bir daha yinelenmez. “Rashi Zodyak dairesi” Hayat çarkı ruhun dünyadaki yolculuğunun rehberidir... Hint astrolojsinde her birey 3 guna’dan oluşur. Herhangi bir kişide ki tam kombinasyon o kişinin doğumunda gezegenler arasında ki ilişkiyle simgelenir. Her gezegen ev ve burç belirli bir guna ile ilşkilendirilir.

Sattva: İyi niyet ve fikirleri simgeler.

Rajas: Dinamizm canlılık yaşama gücüdür.

Tamas: Durgunluğu temsil eder. Şimdi 3 Gunayı da harekete geçirmek için mücadele etmeliyiz. Enerjinizi düşüren sizi aşağıya çeken aşağılayan yoran kıran kendini dünyanın merkezi zanneden sevgisiz başkalarının mutsuzluğu ile mutlu olan kişilerden alışkanlıklarınızdan uzaklaşın. Tam şu an Önce kendinizi sonra sizin için özel ve değerli olup AŞK ile kalbinizin merkezinde ŞUEYDA Noktası var ya o aşkın ruhla TEMAŞA ettiği o özel o farkına dahi varmaktan korktuğumuz yok saydığımız nokta. Bak işte tam o noktadan, Sevmeye başlayın daha çok daha fazla korkmadan hesap yapmadan sevin SEVMEK ilahi AŞK’ın mucize Makamının anahtarıdır. Anahtarı bulan kilidi açar. Tüm kilitlerin açılması dileği ile GÖKLER REHBERİMİZ YOLUMUZ IŞIK OLSUN. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık