Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

27 Şubat 2018 Ay Aslan Burcunda

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,
Aşk hayatınız başta olmak üzere ikili ilişkilerinizde görüş ayrılıkları iletişim sorunları yaşayabilir. İlişkinizle ilgili gerçek olmayan hikayelere inandırılmak istenebilir 3ncü şahıslardan kaynaklanan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sevip sevildiğiniz bir ilişki içindeyseniz şüpheye düşmemeli ve hiç kimsenin etkisi altında kalmadan hareket etmelisiniz. Kalp sağlığı ile ilgili sorunları olan Aslanlar da dikkatli olmalı sağlıkları ile ilgili konularda kontrollerinizi yaptırmalısınız.

Genel olarak her birimiz,

2 gün boyunca kalbimizden geçenleri sözlerimize yansıtırken özenle hareket etmeliyiz. Söz ağızdan çıkana kadar senin esirindir. Ağızdan çıktıktan sonra sen onun esiri olursun. Hz. Ali’nin bu söylemini dikkate almalı ve söylediklerimizin esiri olacağımızın bilinci ile hareket etmeliyiz. Kelimeler her yöne gidebilir ve yolumuzun şaşmasına neden olabilir. Aslan da ilerleyen Ay'ın etkisi ile psikolojik rahatsızlıklarımızdan öfkeden uzaklaşmamız için farkındalığımız doğrultusunda seçimler kararlar ve uygulamaları başarabilmemiz için fırsat zamanı olarak ta değerlendirilebiliriz. İç dünyamıza yönelerek ruhsal ve duygusal dengemizi sağlayabilir

Ay Aslan Burcunda Sağlık: En dikkat çeken özellikleri gür ve sağlık saçlarıdır. Ay sert açılara sahipse saç dökülmesi ve saçla ilgili sorunlar yaşanabilir. Omurilik bölgesi ve kalp hassas noktalarıdır. Kan basınçları yüksektir. Öfkelendiklerinde sağlık sorunları yaşayabilirler.

AY ASLAN BURCUNDA SEYRİSEFASINDA’iken; İş ve özel yaşamımızla ilgili konularda istek ve taleplerimizi ifade edebilir sanatın her hangi bir alanına yönelik çalışmalarda bulunabilir doğa ve tabiatla bütünleşerek enerjimizi yükseltebiliriz. Ayrıca saç bakımına ait herşeyi AyAslanda’iken yapmak olumlu sonuçlar verecektir... Bugünlerde kalp sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Kalp ve omurilikle ilgili ameliyatlar mecbur olmadıkça yapılmamalıdır.

Ay Aslan burcundayken enerjimizi yükseltmek için, Elmas Kaplan Gözü Kehribar Sarı Topaz Sarı Safir Kalsedon ve Sardoniks kullanabilirler. Sardoniks iki tabakalı bir Akik taşıdır. Kadim öğretilerde Antiseptik özellikleri ile bilinir ve yaydığı titreşimle takan kişiyi bulaşıcı hastalıklardan koruduğuna inanılırdı. Ünlü Kahin Üstad Nostradamus aynı zamanda hekimdi ve pek çok hastalığa karşı koruma sağlaması amacı ile bu kristali toz haline getirerek ilaçların karışımında kullanmış ve pek çok rahatsızlığa karşı fayda sağlamıştır. Kehribarda özellikle Roma’da tiroit ve boğaz enfeksiyonlarının tedavisinde sıklıkla kullanılmıştır. Kehribar aynı zamanda hazinelerin korunması ve bereket için de pek çok uygarlık tarafından kullanılmıştır.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık