Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

27 Ekim 2015 Saat:14:06 da Boğa Burcunda Dolunay

"İnsan vav şeklinde doğar, bir ara doğrulunca kendini elif sanır.
İnsan iki büklüm yaşar, oysa en doğru olduğu gün ölmüştür.
Kulluğun manası vavdadır, elif uluhiyetin ve ehadiyetin simgesidir" Hz.Mevlana

moon-grandmother

Ay’ın Yansımaları
Anne, dişilik, zihin ; Sağduyu ve hafıza ; Bilinci geliştirmek, toplumsal ilişkiler ; Duygular, genel olarak mutluluk (zenginlik, talih, ün ve şöhret) ; Yaşamda yükselmeler veya düşmeler ; Can sıkkınlığı, dengesizlik ; Güzellik, romantizm, duyarlık ; Süt, tahıl ve sıvılar ; Büyüme (çocuk sağlığı), verimlilik ; Aşçılar, hemşireler ve gıda çalışanları ; Görme kuvveti, Göğüsler, rahim ve beyin ; gümüş, kuzeybatı yönü, adet dönemi.

DOLUNAY: Ay 28 günlük turunun yarısını tamamlar. Dolunay günlerinde sorunlar duygusal ruhsal gerginlikler huzursuzluklar tartışmalar yoğunluk kazanır. Negatif enerjiler çarpışmaktadır etrafımızda; Bedenimizde yağlanmamızın artacağı günlerdir. Dolunaydan sonraki doğumlarda sorunlar daha fazladır. Bu süreçte bebeklerde sağlık sorunları diğer zamanlara göre daha fazladır. Doğduğumuz anda Ay’ın konumu çok önemlidir. Dolunaydan sonra doğanların başarıyı yakalamaları için biraz daha fazla çaba sarf etmeleri gerekir. Dolunaydan sonra doğan çocuklarda son derece güçlü hafızaya sahip olurlar.

27 Ekim 2015 saat:14:06 da Hint Astrolojisine göre enerjiye sahip hayatın güzelliklerinden hoşlanan ve yasama güzellikler getirenler olarak tanımlanan BOĞA “Vrishibha” da Dolunay gerçekleşecek. Genel olarak her birimiz için gerginlikler kontrolümüz dışında gerçekleşecek olaylar söz konusu olabilir. Yakın çevremizde tahammülsüz huzursuz kişilerin çıkışları ile karşılaşabilir aynı şekilde karşılık verme eğiliminde olabiliriz. Şiddete şiddetle öfkeye öfke ile karşılık vermek pişmanlıkları bizi biz yapan özelliklerimize ters düşeceğimiz davranışlar içinde olmamanıza sebep olabilir. Bu süreçte sakin kalmak öfkeyi sevgiyle yenmek kendimize ve sevdiklerimize yapacağımız en büyük iyiliktir. Hayat güzeldir ilkesi ile hareket etmeli şikayetçi olmaktansa yaşamın güzelliklerini görmek için çabalamalı ve şükredecek ne kadar fazla şeye sahip olduğumuzun idrakine varmalıyız. Sevgi merhamet sabır tohumlarını yüreklerimize ekmeli ve bunu büyütme çabası içinde olmalıyız ki dünyamız daha yaşanabilir keyif alınabilir bir yer haline gelebilsin. Siz yapmazsanız biz yapmazsak güzellikler nasıl büyür dünya nasıl yaşanası bir yer olur?

Dolunay zamanları meditasyon ve ibadetle ego öfke kin ve hırslarımızdan uzaklaşmaya çalışmalı ve ruhumuzu iyileştirme çabası içinde olmalıyız. Kendimize Dürüst olmalı intikam öfke kıskançlık gibi duyguların esiri olmadan iyi ve güzel yanlarımızı ortaya çıkarmalıyız ve bilmeliyiz ki bu duygulara yenilirsek bize geri teper ektiğimizi biçeriz sadece bırakın ve hayatınızın güzelliklerini iyi yönlerini görmeyi seçerek hareket edin.

DOLUNAY RİTÜELİ

Dolunaylar da enerjiyi yükseltmek için evlerinizin güney kısmında beyaz ve mavi mumlar yakın ve bir miktar beyaz toz misk alın. Toz miskinizi biraz suyla karıştırarak buhurdanlığınızın cam kısmında hazırlayın altında da mumunuzu yakarak güzel cennet kokularının tüm evinizi sarmasını sağlayın. 1 Adet Beyaz 1 Adet mavi mum alın. Mumların ön yüzüne Bolluk ve bereketin temsilcisi Jüpiter sembolünü çizin. Arka tarafına ise 3 lü Ay tanrıçası sembolünü çizin. Mumlarınızın etrafını ada çayı yaprakları ile çevirin ve tüm benliğinizle mumun ışığına odaklanın sıkıntılarınızı kaygı ve korkularınızı özgür bırakın. Bunu yaparken bu olumlamayı yapabilirsiniz. Hayatımın en şanslı, en başarılı, en sağlıklı, en mutlu dönemini sevgiyle karşılıyorum. Tevazuum, içtenliğim ve inançlarımdan aldığım güçle bana sunulan şansları en iyi şekilde değerlendiriyorum. Bolluk, bereket, şans ve huzur benden yana. İstek ve dileklerime ulaşıyor, sahip olduğum her şey için tüm kalbimle şükrediyorum. Hangi dini inanca mensupsanız dilediğiniz şekilde dua edip dilek ve arzularınızı ifade edebilirsiniz. Mumlarınız tamamen yanıp bittiğinde kalan parçaları aynı gün yada bir gün sonrasında adaçayı yaprakları ile birlikte yakın ve arınarak farkındalığınızın hafifliğini hissedin.

KOÇ: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda her şey beklediğinizden daha iyi olacak. Giderlerinizi yönetmek için akıllı çözümler düşünmelisiniz. Özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden kara bulutların dağılmasını gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak. İlişkinizi ya iyileştirecek ya da kangren olan sorunları sonlandırıp yeni başlangıçlara yürüyeceksiniz. Aşk hayatınızda kararlarınız eş ya da sevgilinizin tutumu ile netlik kazanacak. Duygularınızı özgür bırakın ve anlayışlı davranın.

BOĞA: 27 Ekim 2015 saat:14:06’da Burcunuzda dolunay gerçekleşecek. Hayatın bir film şeridi gibi geçecek zihninizden uzun uzun iyisi ile kötüsü ile. Bu geçiş kalbinizden zihninize bilinçaltınızdan günümüze yaşadıklarınızı daha iyi kavramanızı kızgınlık öfke ve kin duygunuzu ardınızda bırakıp gücünüzün yeteneklerinizin farkına varmanızı sağlayacak. Sizler Zodyak’ın en sabırlı insanlarısınız sabrınız size maddi manevi kazanımlar sağlayacak yaşanan zorluklara son sözü söyleyen noktayı koyan siz olacaksınız. Şimdi başarı huzur zamanı. Ayrıca kilo problemi olan Boğa’lar Burcunuzda ki Dolunay’ın ardından diyete başlayabilir başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alacak takdir edilip güçlü insanlardan gelen destek ve güvenle başarı merdivenlerinde hızla ilerleyeceksiniz. Bu Dolunay yaşamınızın her alanında parlatacak sizleri. Seçimlerinizi çok iyi yapmalı gücünüzün bir an önce farkına varmalısınız.

İKİZLER: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek ve ortaklıkları olan İkizlerin arkalarından dönen dolapların farkına varmalarını sağlayacak. Tepkilerinizi sözlerinize dökmeden profesyonelce davranmalı hukuksal yollara başvurmalı diplomasiden sonuna kadar faydalanmalısınız. Dolunay enerjisi ile aile büyükleri ve yakınlarınızın sağlık sorunları söz konusu olabilir. Kısa süreli panik havasından sonra yaşanacak iyileşmeler sizleri birbirinize daha da yakınlaştıracaktır. Aşkın hükmüne teslim olun ve birbirinize güvenerek hareket edin. Nedeni ne olursa olsun, karamsarlığınızı arkanızda bırakın kendi hayatınızın patronu olmanızın vakti geldi de geçiyor bile. Şimdi Kalbinizi açın ve ruhunuzu özgürleştirin.

YENGEÇ: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek ve aile yakın çevrenizle ilgili konularda etkili olacak. Çocuk sahibi Yengeç’ler çocuk ya da çocuklarınızın aldığı kararlarla şaşırabilir kendi hayatlarına yeni bir yön verme isteklerini kabullenmekte zorluk çekebilirsiniz. Unutmamalısınız ki her birey kendi yaşamının mimarıdır. Siz üzerinize düşeni yapıp yanlarında olmalı fikirlerinizi de ifade ederek seçimlerine müdahale etmeden hareket etmelisiniz. İş hayatında sorunlar yaşayan Yengeç’le Dolunay enerjisi ile sapla saman birbirinden ayrılacak ve adalet sizden yana olacak. Bu süre içinde sesiniz gür bir şekilde çıkmalı ve hakkınızı almanın gücü ile kariyer hayatınızı yeniden yapılandırmak için size sunulan her fırsatı kısa süre içinde değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızda ise evli Yengeç’ler aileye katılacak sürpriz bir bebek haberi ile sevinirken endişelerinizin de gün yüzüne çıkması ile kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

ASLAN: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek enerjisi ile iş birliklerine öğrenmeye yeni fikirlere açık olmayı başarabilirseniz önünüzde engel teşkil eden pek çok şeyi aşacak güçlü bir çıkış yakalayarak istikrarlı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralayabileceksiniz. Bu sure içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu dikkatsizlik sonucu yaşanabilecek kazalar olmalı. Araç kullanırken tüm dikkatinizi buna vermeli dikkat dağıtacak her türlü davranıştan uzak durmalısınız. Aşk hayatınızda da sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. Para yı ödemeleri hayatınızın merkezinden uzaklaştırmalı çözüm odaklı hareket etmelisiniz ve unutmamalısınız ki dünya hayatında en önemli şey para değildir sağlık mutluluk huzur para ile satın alınamaz.

BAŞAK: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek enerjisi eş yada sevgilinizle tutku ve heyecanı arttıracağı gibi tartışmalar ve zıtlaşmaları da beraberinde gelecektir. Aynı şeyler üzerinde farklı düşünülebileceğini kabullenerek hareket ederseniz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eş yada sevgiliniz le üstünlük çabası içine girerseniz duygularınızı hırsa kurban edersiniz dikkatli davranın. Her iki tarafında anlayışlı olması bu dönemde fazlası ile önem taşımakta. Yıkmak kolay yapmak zordur. Bu düşünce ile ilişkinize sahip çıkın sevmek yürekli olanların işidir. Sizlerde yürekli cesaretli sevdiklerine sahip çıkan insanlarsınız bunun yüksek bilincini tavır ve kararlarınıza yansıtarak hareket edin. Hayatınızın her alanında bir çok ilginç gelişmeler dolu yararlı bir Dolunay özellikle kişisel gelişim ve eğitiminizle ilgli her konuyu akıllıca değerlendirmelisiniz.

TERAZİ: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iş değişikliği düşünüyorsanız gerçekleştirebilir yeni bir iş yada projenin başına geçebilir iş hayatınızda başarılı ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta sağlığınızı ilgilendiren konularla ilgilenmeli yaşamak için öncelikle kendinizi sevmeniz gerektiğinin farkına vararak hareket etmelisiniz. Ateşli hastalıklar eklemlerle ilgili sağlık sorunları bu dönemde gün yüzüne çıkabilir erken teşhis kısa süre içinde iyileşmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda ise dargınlıklar ortadan kalkacak ve sevdiğiniz insanla ilişkinizi düzeltebileceksiniz. Bekar Terazi’ler sizlerde aşka küskün kırık kalbinizi aşkın mucizevi gücü ile iyileştirecek o özel insanla karşılaşabilirsiniz.

AKREP: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daKarşıt burcunuz Boğa burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu enerji sizleri agresif aşırı duygusal bir ruh hali içine sokabilir sizlere tavsiyem Bu enerjiyi daha güçlü ve pozitif bir hale getirebilmek için meditasyon yapabilir ruhsal çalışmalarda yer alarak kendinizi çok daha iyi hissedecek aktivitelerde yer alabilirsiniz. Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zam alabilir görev değişikliği yada yeni bir pozisyonun içinde yer alabilirsiniz. Cesaretli davranın ve size sunulan fırsatları anında değerlendirin. Aşk hayatınızda ise tutku ve heyecan yeni başlangıçlarla sarıyor ruhunuzu. Sevginizi paylaşın ifade edin sevgi tek taraflı yaşandığında kısırlaşır bunu aklınızdan çıkarmayın ve zamanla yarışmak yerine zamanı aşkla şekillendirip anlamlı kılın.

YAY: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek. İş ve eğitim hayatınızda elinizden geleni fazlası ile yapmalı eleştirileri yapıcı olarak değerlendirmeli işbirliklerinin güçlü enerjisini zamanı doğru değerlendirerek gerçekleştirmelisiniz. Maddi manevi olumlu enerjiler sizinle birlikte ilerlerken aldığınız her nefesi daha anlamlı hale getirmek sizin iradenizde. Öyleyse ne duruyorsunuz iradenize güvenin ve hayatın güzelliklerine güzellik katın. Özel yaşamınızda ise beklenmedik teklifler söz konusu olabilir.

OĞLAK: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek bu enerji sizleri işinizle ilgili konularda aşırı şüpheci bir ruh haline büründürebilir bu enerji kendi yakınlarınız akrabalarınız ya da arkadaşlarınızla ilgili konularda da etkilidir arkanızdan çevrilen oyunları fark edebilir sizi adeta aptal yerine koymaya çalışmalarının farkına vararak onları size oynamaya çalıştıkları oyunun baş rolüne taşıyabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizle baş başa kalacağınız romantik bir yemekle sevginizi tüm yalınlığı ile ifade edin. Aradığınız her şey sizde var şimdi var olan iyiliği güzelliği dışarı yansıtmaya başlayın ve geçmişin kötü izlerini yaşamaktan ve yaşatmaktan vazgeçin.

KOVA: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek ve iş hayatınız para sağlıkla ilgili konularda etkili olacak. Uzun zamandır kronikleşmiş bir sağlık sorununuz varsa yada geçmişte ciddi bir sağlık sorunu yaşadıysanız mutlaka bir doktora görünmeli ve ciddi sorunlar çıkmasının önüne geçmelisiniz. Finansal konularda ise şans sizden yana beklenmedik ek gelirler söz konusu olabilir. Görev kapasitenizin artması ile zam terfi yeni bir pozisyona kavuşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise eş yada sevgilinizin size verdiği sözleri yerine getirmediğini öğrenerek büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sakinlik huzur ve mutluluğun anahtarı sizler için.

BALIK: 27 Ekim 2015 saat:14:06’daBoğa burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile uğramış olduğunuz haksızlıkların üstesinden gelebilir aşk ve hüsranla yanan yüreğinizdeki ateşi sevginin huzur denizinde arındırabilirsiniz. Evli Balık’lar ilişkinizde sorunlar durmaksızın aynı tekrarlarla sizi yoruyor ve artık bu duruma dayanamıyorsanız ya noktayı koyacak yada birlikte olduğunuz insanın duygularınızla oynamasına izin verip isyan etmek yerine teslim olup yaptıklarından şikayet etmeyeceksiniz seçim sizin. Değişmeyeceğini bildiğiniz gerçekleri hayallere tercih etmek istiyorsanız seçim sizin.

Dr.Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık