Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

27-28 Mayıs Ay Akrep Burcunda

2 Gün boyunca AY Akrep burcunda olacak. Güneş Yükselen ya da Ay burcu AKREP olanlar, kendinize gereken zaman ayırın.Kendi iç dünyanıza yönelip yapacağınız yüzleşmelerle olgunluğa sakinliğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca kilo probleminiz varsa bu günler diyet için en uygun zamanlardır. Özel hayatınızı zorluklardan sonra iyileştirilebileceğiniz duygu ve öfke kontrolünü dengeleyerek sağlıklı kararlar alabileceğiniz bu 2 günü iyi değerlendirin. Ay ın Akrep burcunda ki seyrinin tüm burçlara etkisi ise  etrafınızda ki negatif olaylara karşı sabırlı tavrınızı korumalı fakat kendinizi de ezdirmeyecek konuşmaları yapmaktan çekinmemelisiniz.  

Ay Akrep Burcunda Sağlık

Güçlü bir bünyeye sahip olsalar da üst solunum yolları hassastır. Aynı zamanda üreme organları ile sorunlar yaşayabilirler. Bedenlerinin hijyenine daima özen göstermelidirler.

AY AKREP BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Ruh ve Bedenimizi ağırlıklarından arındırmak temizlenmek iç dünyamıza yönelerek bilinç altımızda bizi yoran enerjilerle yüzleşerek kendi gerçeğimizi özümüzde ki güzellikleri keşfetmek için en uygun zamanlardır. Gideceğimiz yolu belirlemek için rahatsızlıklarımız ve isteklerimizi belirleyebilmemiz için bilinçaltımızın arınması ruhsal olarak aydınlanmanın başlangıcıdır... Cinsel organlarla ilgili ameliyatlar uzak durulmalı ve hijyene dikkat edilmesi gereken günlerdir. 

Ay Akrep Burcundayken Kullanılacak Kristaller 

Hematit Malahit Obsidyen Lal Beril Kırmızı Turmalin ve Akumarin kristallerini kullanabilirler. Kadim uygarlıklarda Mısırlılar Berili guatr tedavisinde kullanırlardı. Akuamarini ise sezgilerin güçlenmesinde mistik ve psişik konularda kullanmışlar adına da Kahinin Taşı demişlerdir. Kırmızı Lal kristali ise Hindistanda savaş dönemlerinde yaralanan askerlerin kanamalarını durdurmak ve açık yaraları iyileştirmek için öğütülerek kullanılırdı. Obsidyen ve Lal Akrep burçları için oldukça faydalı kristallerdir başkalarından kaynaklanan olumsuzlukların yaşamları üzerinde etkili olmaması için kullanılır.   

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık