Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

26 - 27 Şubat 2018 Ay Yengeç Burcunda

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar çevrenizde ki negatif insanların etkisinde kalmadan hayatınızın geneline müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmeniz olmalıdır. Ayrıca hedeflerinizi belirlemeden hayatın rüzgarına teslim olarak yaşamı ağırdan alırsanız ve insanların üzerinizde baskı kurmalarına izin vermeye devam ederseniz.

Bu şanslı süreçten payınıza düşeni alamayacağınız gibi kendinize olan güveninizi de fazlasıyla zedelemiş olursunuz. Bu enerjiyi doğru kullanmalı ve özel yaşamınızda kendinize acımak ve mutsuzluğa teslim olmak yerine kendinize adil yaklaşımlarda bulunarak her ikiniz içinde doğru olanı bulmaya çalışmalısınız. Bu süreçte başkalarının beraberliğiniz üzerinde yanlış yönlendirmelerine karşı dikkatli olmalı anlık öfke ve üzüntüyle keskin kararlar almamalısınız.

Gökyüzünün sizlere mesajı sakin ve gerçekçi bir tutum içinde davranmanız yönündedir.

İş hayatınızda ki düzensizliği yaşanan maddi sıkıntıları ödeme zorlukları ve belirsizliklerin düzelmesini sağlayacak önemli bir iş teklifi alabilir ya da bulunduğunuz yerde önemli bir terfi alabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda radikal kararlar alarak kimilerini tamamen yaşamınızdan çıkaracağınız gibi kimilerine de sizin belirlediğiniz sınırlar doğrultusunda yer vermeye devam edebilirsiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık