Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Bugün sizin için yeni başlangıçlara işaret ediyor. Gelecek sene içinde ne yapmak istiyorsanız planlayın. Kafanıza bu planları başarı ile uygulayacağınızı yerleştirin. Sosyal, kültürel veya romantik girişimler ile eğlenin. Sahip olduğunuz iyimserlik, kendine güven ve liderlik yetenekleri bugün daha kuvvetlenmektedir. Bunları avantaj olarak kullanın. Bencillikten ve kibirden uzak durun. Fazla harcamalardan, Sizi zorlayabilecek söz vermelerden ve her konu ile ilgilenmekten kendinizi korumalısınız. Bilincinizi genişletmek için yeni fırsatlar arayın ve kullanın.
Gezegensel enerjileri doğru düşünce tekniği ile destekleyin.

BOĞA

Bugün zihin içe dönük olarak kendiniz ve yapmayı başardıklarınız üzerinde iç gözlem yapar. Bu süreç kişinin kendini analiz etmesi bakımından çok önemlidir. Hayatın her alanında kazanılan deneyimler ile aynı hatalar yapmamak üzere yeni bir safha başlar. Bugün ki gezegensel enerjiler oldukça önemli siz Boğalar için hayatınıza yeni başlangıçlar açılacaktır. Hayatta bir dönem sona ermekte ve yeni bir dönem. Uzun bir zamandan bu yana çeşitli deneyimler kazandınız. Şimdi bunları kullanma  zamanıdır. Bu enerjiler içinde büyük umutlarla beklenen ve tüm hayatı etkileyecek bir yenilik veya başarı ortaya çıkabilir.

İKİZLER

Bugün karşı cinsle yanlış yolda sürtüşebilirsiniz. Küçük şeyler sizin onlara sinirlenmenize neden olur. Davranışlarınız karşınızdaki insanı incitebilir. Hesaplanan bir kızgınlık olmayabilir, sadece onlarla aykırı bir yolda buluşabilirsiniz. Belki de siz soğukkanlı iken onlar kızgındır. Belki onlar huysuz iken siz değilsiniz. Hangisi olursa olsun, çevrenizdeki insanlar, özellikle size yakın olanlar aynı duyarlık ve anlayışta buluşmazlar. Özellikle sevdiğiniz insanla aranızda fikirler konusunda bir uçurum olabilir. Agresif olmak yerine yumuşak davranmak anlaşma zemini sağlayacaktır. Öfkeli bir güç kullanmak yerine biraz romantizm daima yararlıdır.

YENGEÇ

Bugün ki gezegensel enerjilerle olaylara karsı çok duyarlı davranıp aşısı hassas davranışlarınız ortaya kacaktır. Dünyada var olan her şey ve gelişen her şey sizi etkilemek için oluşuyor gibidir. Kendinizi saldırı altında kalmış gibi hissedebilirsiniz. Hayatta pek çok aksaklık bu zamanda ortaya çıkabilir. Hastalıklar, borçlanmalar, iş kaybetmeleri ve diğer olumsuzluklar bu transitin eserleridir fakat bu etki sadece bir günlüktür. Bu süreç içinde depresyonlar ve ruhsal bozulmalar görülebilir. Bu zararlı etkileri atlatmanın tek yolu sabırlı olmak ve geçmesini beklemektir. Meditasyon dua gibi ruhsal enerjinizi yükseltecek çalışmalar yapın.

ASLAN

Bugün inatçılığınız güçlenebilir. Sınırlarınızı zorlayabilirsiniz ama başkalarıyla aynı şeyleri yapmaktan kaçının. Açık görüşlü olmaya özen gösterin şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı. Beraberliği devam edenler romantik süprizler le karşılaşabilir beraberliği olmayanlar ise aradığı aşkı bulabilir. Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirin kendinize güvenin ve yaptıklarınızı ortaya koyun çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Fırsatlar kapınızı çalarken kapıyı açıp ben buradayım demeyi bilin.

BAŞAK

Parayla ilgili konularda acele karar vermemeli fırsat gibi görünen olayları da iyice incelemeli ve bu konuları bir sonraki güne ertelemelisiniz. Seyahat etmeyi düşünüyorsanız tam zamanı eş ya da sevgiliyle romantizmin artacağı bu dönemde var olan sıkıntıları çözmeniz için sunulmuş bugün ki  gezegensel enerjileri doğru kullanmalısınız. Çevre ve arkadaşlıklarınızın önem kazanacağı bugün kendinizi ifade etmekten çekinmeyin ve iletişime fazlasıyla önem gösterin. Dikkat etmeniz gereken tek nokta finansal konular ani vermeden önce her şeyi iyice araştırın sözleşme kontrat gibi belgeleri iyice okumadan imza atmayın.

TERAZİ

Bugün sosyal ve romantik zorlu yeni deneyimler kazanmaya hazır olmalısınız. Diğer insanların sizin ne söylediğinize aldırmadıklarını göreceksiniz. Hatta sizin varlığınızı bile hissetmedikleri olabilir. Bunun nedeni sizin gerçek duygularınızı açıklayacak doğru kelimeler bulamamanızdır. Zihinsel disiplin bugün kuvvetli değildir. Zayıf bir yargı gücünün alışkanlıklara yansıması olasıdır. Önemli ve büyük kararların alınmasını yarına bırakmanız doğru olacaktır. Bu gün sevdiğinizin gönlünü almak isterken potlar kırabilirsiniz!

AKREP

Bekar Akrepler yeni bir ilişki söz nişan gibi konular gündeme gelebilir. Sevgilinizle eşinizle en güzel zamanlardan birini yaşayabilirsiniz. Genel anlamda ilişkilerinizde denge ve uyum hakim olacak. İş arıyor ya da iş değişikliği düşünüyorsanız yapacağınız girişimler olumsuzlukla sonuçlanacaktır. İşle ilgili ani karar ve tepkilerden uzak durmanız gereken bir gündesiniz sabırlı olun ve kimsenin sizi kızdırarak istediğine ulaşmasına izin vermeyin. Telefon bilgisayar gibi elektronik eşyalarınıza dikkat edin ve yedeklerini alın ufak tefek arızalar başınızı ağrıtabilir. Şans oyunlarında da şanslı süreçtesiniz değerlendirin.  

YAY

Bugün değerlendirmeye aldığınız konularda sizi mutlu edecek sonuçlar almak ve başarılı olmak zamanı. İşyerinizde beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ego anlaşmazlıkları özellikle otoritelerle ve yönetici pozisyonundaki insanlarla gündeme gelebilir. Sakin bir görünüm çizin ve tartışmaların için girmemeye bakın başkaları ile aranızda gerginlikler oluşturmasına fırsat vermeyin kazanan siz olacaksınız bu sürecin sonunda kariyerinizde hızla bir yükseliş söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinizde üçüncü kişilerin yorumlarına nazikçe tepkinizi koyun ve beraberliğinizin keyfini çıkarın.

OĞLAK

Bugün ruhsal gücünüz zirveye çıkar. Kendi gücünüzün farkına varırsınız. Sevdiğinizi mutlu etmek için tatlı bir heyecan içinizi sarar. Sezgileriniz bugün oldukça kuvvetlidir gördüğünüz rüya ve sezginizin rehberliğine güvenin karşılaşacağınız olaylar konusunda sizlere yardımcı olacak bir güçtür bu. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, kendinizi muhtemelen duygusal bir şekilde ifade edeceksiniz. Eğer üzüntü hissediyorsanız, sizin karamsarlığınızı paylaşmayan insanlar ile anlaşmakta güçlük çıkartacaksınız. Bununla beraber, sakin ve huzurlu hissediyorsanız çok iyi bir dinleyici olabilirsiniz. Geri planda başkaları ile paylaşılan bir ilgi alanı varsa nsanlarla anlaşmanız ve bunlara odaklanmanız olasıdır.

KOVA

Yaşamınız da emek ve sevginizin karşılığını alacağınız süreçlerdesiniz. Eş sevgili ve dostlarınızla bağlarınız kuvvetlenerek birlikte hareket etmenin keyfini yaşayacaksınız. İyi bir haber alabilirsiniz aile bireyleri ile ilgili olabileceği gibi bu  zam ikramiye sürpriz bir gelişme söz konusu olabilir. İlişkisi olanlar birbirinize sevginizi göstermekten çekinmeyin ve var olan sorunları çözümleyin bugün. Canınız istemese bile işinizle ilgili hiçbir şeyi ertelemeyin ve kendinizi ön plana çıkarın kariyerinizi olumlu yönde destekleyecek insanlarla vakit geçirin.

BALIK

Beraberlikleri devam edenler ise yaşadığınız stresli günlerden sonra yorgun düştünüz hayatınızda denge ve uyumu sağlayabilmek için kendinize yönelin ve ne isteyip istemediğinizin kararını verdikten sonra ilişkinizle ilgili kararlar alın. Arkadaşlarınızla vakit geçirin kendinizi her zamankinden daha iyi ifade edeceğiniz bugün oldukça popüler olacaksınız. Arkadaşlardan gelecek beklenmedik fırsatlar yeni tanışmalar yeni heyecanlar yaşamınızı renklendirebilir. Ayaklar ve ayak bilekleri ile ilgili ufak tefek kazalara karşı temkinli olmanız gereken bir gün.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık