Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 Haziran - 1 Temmuz Haftalık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzü kararlarınızı doğru yönettiğiniz takdirde önemli yatırımlar gerçekleştirebileceğinize işaret etmekte. İş hayatınızda disiplinli olmak, profesyonel olarak karşılaşacağınız engellerin aşılmasında size yardımcı olacaktır. İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan İkizler yeni bir iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinizi pek çok konuda kabul ettireceğiniz önemli gelişmeler ile dolu bir hafta sizler için. Başarısızlık kaygısı yeteneklerinizi ortaya koyamamanıza neden olabilir.

Batmak ta insan için çıkmakta aklınızı kullanmalı kurban rolünden sıyrılarak cesaretle kararlar almalısınız. Mücadele etmekten ortaya koyamadığınız yetenekleriniz ve istekleriniz için bilinçlenme dönemidir. Bu ayın sonunda hem iş hem de özel hayatınızda radikal kararlar alarak uygulayabileceksiniz.

İş hayatınızda yaşanan belirsizliklerin ortadan kalkmaya başlamasıyla birlikte kendinize olan güveninizi ve parlak zekanızı ortaya koyarak bulunduğunuz ortamın vazgeçilmez kişi si olmaya adaysınız. Özel yaşamlarınızda ise karanlıklar bitiyor ve aşkın dirilişi ile yaralarınızı iyileştirmeye başlıyorsunuz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık