Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 Haziran - 1 Temmuz Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta tam anlamı ile sizin  için güzellikler ile dolu. Kazanımlarınız tahminlerinizin çok üzerinde olabilir kazandıklarınızı aile ve arkadaşlarınızla paylaşacak çabalarınız ve yardımlarınızdan dolayı takdir edileceksiniz. Hangi meslek sahibi olursanız olun bu hafta Boğalar büyük başarılar elde etmeniz mümkün. Sizin fikir ve önerileriniz kabul edilip takdir edilecektir. Zaman isteklerinizi yerine getirmek için işlerken merhamet duygunuzu size geçmişte göstermeyenlere harcamamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Popülaritenizin fazlası ile yükseleceği bir hafta. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken durum duygularınızla aklınız arasında ki bağı dengeleyerek sizin için neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu belirleyerek ilerlemek olmalı. Ruhsal tekamülünüzün fazlasıyla yoğun olacağı bu hafta boyu kendinizi yeniden keşfedecek ve dünyayı farklı değerlendirerek yaklaşımlarınızı bu doğrultuda geliştireceksiniz.

Bekar Boğa’lar iş yada eğitim hayatınızda tanışacağınız bir insanla aşkı yakalayabilirsiniz. Gökyüzü enerjileri sizleri bulunduğunuz noktadan çok farklı bir yere taşımaya başlıyor. temponuz bir hayli artacak durgun geçen zamanları geride bırakmanın coşku ve heyecanı sizleri her zamankinden daha da güçlü ve iradeli kılacak.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık