Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 - 26 Ocak 2018 Gökyüzünde Ay Boğa Burcunda

AY BOĞA BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA

Hint Astrolojisine göre, Boğa ‘’Vrishibha’’ da yaratıcı enerjiye sahip hayatın güzelliklerinden hoşlanan ve yaşama güzellikler getirenlerdir. Sattva rajas ve tamas içerir. Tensel VENÜS tarafından yönetilir. Ay Vrishibha’da güçlü konumdadır. 3 gunanın 3nüde içerir. Sattva ''İYİLİK Rajas 'ENERJİ' ve Tamas 'KAOS' ile ilişkilidir.

İki gün Boğa burcunda ki Ay ın yansıması ile yaşamımızda sorun teşkil eden tüm yorucu enerjilere karşı çözüm odaklı hareket etmeli tartışmalardan uzak durmalı sen ben yerin BİZ diyerek hareket etmeliyiz. İşimizle ilgili konularda belirsizlikler azalır ve herşey netlik kazanmaya başlar. Finansal konularda beklenmedik süprizler yeni kazançlar elde edebileceğimiz imkanlar söz konusu olabilir. Özel yaşamımızda ise huzursuz ruh halimizden sıyrılarak enerjimiz yükselmeye başlar. Sevdiğimiz insanlara karşı duygularımızı ifade etmeli gurur kibir gibi kavramlardan uzaklaşarak en yalın en saf ve en masum hali ile aşkı özgür bırakmalıyız.

AY BOĞA BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Ticari konularda başarılı yatırımlar finansal girişimlerin olumlu sonuçlanması sağlam temellere dayalı kalıcı işler yapmak uygundur. Yine Ay Boğa burcunda iken beraberliklerde ilişkiye resmiyet kazandırmak söz nişan nikah olumlu etkiler getirir. Boğaz ve solunum yollarımızın hassasiyet kazandığı günlerdir.

Ay Boğa Burcunda: Ay Boğa burcunda yükselimdedir. Ruhsal ve fiziksel olarak sevdikleri her şeye karşı korumacı yapıları ile dikkat çekerler son derece fedakar insanlardır. Oldukça güzel ve etkileyici bir ses tonuna sahiptirler. Kendilerine değer veren destek olan insanlara yaşam boyu önem verirler kalıcı dostlukları vardır. Çok sabırlıdır’lar. Kendilerinin ve sevdiklerinin maddi manevi güvenliği onlar için büyük önem taşır. Sevgiyle bağlı oldukları aile eş sevgiliye olan ilgilerini fiziksel temasla göstermekten hoşlanır aynı davranışı da görmek isterler. Kutsal değerleri olan kişilerdir. Sanatsal konulara ilgili ve yeteneklidirler. Evleri onların ruhunu yansıtan sanatsal objelerle doludur.

Ay Boğa Burcunda Sağlık
Doğum haritasında Ay Boğa’da kişiye kuvvetli bir bünye ve rahatsızlıkları kısa süre içinde atlatma gücü verir. Ses telleri ve boğaz bölgeleri hassastır. Faranjit ses kısıklığı ve boğaz ağrılarına karşı duyarlıdırlar...

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık