Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25-26 Mayıs 2018 Ay Terazi Burcunda

Genel

Güneş yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar başta olmak üzere 2 gün boyunca tüm burçlar Ay'ın Terazi burcunda ki geçişi ile, Değişim enerjisi ile karşı karşıyayız fakat sabırla acele etmeden özü kaybetmeden inandıklarımızla ters düşmeden hareket etmemiz kararlar almamız gerekiyor  hepimizin gelişim değişikliklerini benimsememize ve kabullenmemize yardımcı olacak. Pek çok kişi için gerçek anlamda tekamülün gerçekleşmeye başlayacağı özel enerjiler hakim. 

Her birimiz büyük planlar yaptık ve rüyalarımızın peşinden gittik fakat şimdi geri adım atmanın zamanı geldi, Yavaşlamalı ve sabırlı olmalıyız. Şimdi, ilerlemeden önce işlerin netleşmesini bekleme zamanı unutmamalıyız ki tohum ekilir ve yeşermesi için beklenir. 

Güvendiğimiz ve uğraştığımız herhangi bir değişikliğin işin ilişkinin rahatlık bölgesinden çıkıp daha büyük ve daha iyi bir şey haline geleceğine inanarak hareket etmeliyiz. 
  
Ay Terazi Burcu Kristali

Topaz Zirkon Dumanlı Kuvars Kuvars Akuamarin Lapis Lazuli Mercan ve Opal kristallerini kullanabilirler.  Astrolojik haritanızda Venüs zararlı konumda ise Opal kullanılmamalıdır. Topaz ve Dumanlı Kuvars iki ucu yassı şekilde kullanıldığında Terazi kişilerini dışarıdan gelen etkilere karşı korur ve yaşamlarında istikrar sağlamalarında yardımcı olur. Mercan ise kadim uygarlıklarda yapısında bulundurduğu magnezyum ve kalsiyumdan dolayı öğütülerek sara hastası çocukların tedavilerinde ve Dalak ile ilgili hastalıklarda kullanılırdı. 

Hint astrolojisinde ki adı ‘’Tula”, Tula ruhun dünyevi dolaşıldıkların karanlığını bırakıp spritüal ışığa ilerleyebildiği noktayı işaret eder. Tula rajastiktir. Vedalara göre; spritüal arayışta yolunu kaybetmiş̧ olan iblislere öğüt veren VENÜS tarafından yönetilir. Terazi burcunda ki yeni ay yeni başlangıçlar cesaretle yapılan girişimler açısından oldukça önemlidir. Yenilenme arınma yaşam enerjimizi yükseltmemiz için niyetlerimizi seçim ve başlangıçlarımızla şekillenen tohumlama süreci. Şimdi özümüzden gelen güzellikleri fark edip hayatımıza yansıtma zamanıdır. Baştan ayağa tepeden tırnağa yenilenebilir olumsuz alışkanlıklarımız ilişkilerimiz ve rahatsızlıklarımızdan uzaklaşabiliriz. Bireysel olarak ta toplumsal olarakta, Ne duruyorsunuz şikayetçi olduğunuz konularda çözüm üretmek için harekete geçin değiştirmediğiniz gerçeklere bakış açınızı değiştirin ve yenilenin. Ay Terazi burcunda İşbirliklerini başarılı ve uzun vadeli ortaklıkları arkadaş ve dostlarla iyi ilişkileri, Sorun ettiğimiz konuları onların desteği ile aşabilmemize yardımcı olur. Güneş Yükselen ya da Ay burcu Koç Aslan ve Yay olanlar ise, Ay Terazi geçişi alerjik reaksiyonlara idrar yolu rahatsızlıklarına neden olabilir. Böyle bir durumda hemen uzman bir hekime görünmeli ihmalkar davranmamalısınız.  

Ay Terazi Burcunda Sağlık

Ay Terazi burcunda olanlar güçlü bir bünyeye sahip olmazlar. Hava değişimi çok çabuk rahatsızlanmalarına sebep olabilir. Böbrekler ve şeker hastalığı bacak bölgesinde varislere  karşı her zaman dikkatli olmalılar.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık