Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 – 26 Mart 2018 Ay Yengeç Burcunda

GÜNEŞ YÜKSELEN ya da AY BURCU YENGEÇ OLANLAR, AY 2 gün boyunca burcunuzda ilerlerken Merkür de Koç burcunda geri hareketinde aşk hayatımızdan, genel yaşantımıza kadar her bir olgunun, derin dönüşümünün işaretçisi olarak önemlidir. Geriye dönüp her şeyi gözden geçirmelisiniz. Neler kazanıp ve neleri kaybettiniz hatalarınızla yüzleşin ve AŞK için emek vermeye değip değmeyeceğini iyi değerlendirin. Problemleri olan çiftler sizler de geri hareketi fırsat bilerek ilişkinize bir daha gözden geçirmelisiniz.

Yengeç her şeyin yüce anası doğanın hayat güçlerinin patroniçesi ‘’AY’’ın evidir. Yunan mitolojisinde Ay tanrıçası Diana’ya Dünyanın Anası denir. Richard Payne Knight şöyle ifade eder. ‘’Okyanusun sularını çektiği ve ittiği için AY doğal olarak rutubetin yöneticisi, kadınların doğasını güçlü bir şekilde etkilemesi dolayısı ile beslenmenin ve pasif üremenin patroniçesi ve düzenleyicisi olarak kabul edilmiştir. Ay kendisinin alt kişileştirmeleri olan su perilerini okyanustan aldığı zaman bir deniz yengeci ile sembolize edilmiştir. Çünkü yengeç sakatlanmış ve yaralanmış bacaklarını bedeninden koparmak ve yerine yenisi çıkarmak gibi çok özel bir yeteneğe sahiptir.

Yengeç Yeni Ay’ının Yansımaları

Anne, dişilik, zihin; Sağduyu ve hafıza; Bilinci geliştirmek, toplumsal ilişkiler; Duygular, genel olarak mutluluk.

Ay Yengeç burcunda ilerlerken şikayetçi olduğumuz aynı tekrarlardan yorulduğumuz konularda, Huzuru ve istikrarı yakalamak için iç dünyamıza yönelerek kutsal değerlerimize sahip çıkmalı ve şikayetçi olduğumuz her konuda kendimizle dürüst bir şekilde yüzleşmeli kendimizi geliştimeliyiz. İş hayatımızda yeni fırsatlar imkanlar ile karşılaşabiliriz. Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar için fırsat zamanları. Bizi yoran her türlü olumsuzluğu davranışı ardımızda bırakabilir zihnimizde bilinçaltımızda yer etmiş olumsuz düşüncelerden arınarak hayatın bize kattığı olgunluğu güzelliklerle mücadele ile başarılı bir şekilde hayatımıza yansıtabiliriz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık