Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

24 Mayıs 2021 Gökyüzü Enerjileri

24 Mart 2021 AY ASLAN BURCUNDA İLERLEYECEK! Ay ASLAN BURCUNDA, Aslan'ın ateşli, cesur heyecan seviyesi zirveye çıkıyor bugün.
Zodyak burçlarının çoğu, ellerinden gelen her fırsatı değerlendirecek olsa da, bu ay yönü özellikle ; Boğa, Başak ve Oğlak burçları için karanlıkları aydınlatacak bir yeşil ışık olacak sizler için. 

Ama hepimiz için bu Ay'ın altında hayatın nasıl görüneceğine bir bakalım.

Bu, sıcak, eğlenceyi seven ve eğlenceli hissettiren bir ay geçişidir, böylece aşk hayatınız ve aile hayatınız engeller kalkmaya başlıyor.

ÖZGÜVEN ARTIŞI
AY ASLAN Burcunda ilerlerken çinizdeki “sürünün lideri” ni de harekete geçirebilir . Öyleyse, ekstra bir özgüven patlaması hissetmeyi bekleyin. Yaşadığınız durumların gerçek kontrolünü ele geçirmek ve kalpten liderlik etmek için gerçekten güçlü bir zaman sunan Ay burcu Aslan , içindeki ateşi uyarır. Öyleyse, karşı karşıya olduğunuz bir karar hakkında ikilik hali yaşıyorsanız, Bugün bu düşüncelerinizi beyninizden tamamen salıvermek, kalbinize getirmek ve gerçekten nasıl hissettiğinizi görmek için iyi bir gün. Kalbinizde ego yoktur, bu yüzden buradan aldığınız tüm kararlar, bu alev alev yanan ateş burcunun enerjisini kullanmak herkesin iyiliği için olacaktır.

DOĞAL LİDERİNİZİ KUCAKLAYIN
Doğuştan gelen liderlik niteliklerinizi ortaya çıkaracağı kesin olan bir Ay enerjisi yükseliyor bilseniz de bilmeseniz de bugün başkalarına ilham kaynağı olma olasılığınız da yüksek. Yüksek ve yaratıcı kendini ifade etme konusundaki özgüveniniz artarken, yeni bir fikre tutunuyorsanız… Bugün bırakın! olsun!

AY ASLAN BURCUNDA İLERLERKEN
Yaklaşımınızda fazla baskın olmamak için dikkatli olun. 

Kalbin ve dolaşımın hükümdarı olarak, vücudunuzun bu kısımlarını  işlevlerini güçlendirmek ve saflaştırmak için yapabileceğiniz her şey, Ay Aslan burcunda altında güçlendirilecektir 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık