Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

24 Ekim Türkiye Saati ile 19:45'te Boğa Burcunda Dolunay Gerçekleşecek

Genel olarak çevremizde tahammülsüz huzursuz başkalarının sahip olduklarından mutluluklarından rahatsızlık duyan kıskanç kişilerin çıkışları ile karşılaşabilir aynı şekilde karşılık verme eğiliminde olabiliriz. Bu tarz kişilerde iyi bir yön aramaya kalkmak gerçeklerden uzaklaşmak ya da tam tersi yapılan davranışlara öfke ile karşılık vermek pişmanlıkları bizi biz yapan değerlerimize özelliklerimize ters düşeceğimiz davranışlar içinde olmamanıza sebep olabilir.

Boğa Dolunayı ve takip eden 3 gün boyunca sakin kalmak bu tarz insanlardan uzak kalıp değerli olgularımıza sahip çıkmak kendimize ve sevdiklerimize yapacağımız en büyük iyilik olacaktır. Hayat güzeldir sevdiklerimiz ve sevenlerimiz ile daha özeldir ilkesi ile hareket etmeli şikayetçi olmaktan uzaklaşıp yaşamın güzelliklerini görmek için çabalamalı ve şükredecek ne kadar fazla şeye sahip olduğumuzun idrakine varmalıyız iş işten geçmeden önce.

Sevgi Saygı Merhamet Sabır tohumlarını yüreklerimize ekmeli ve bunu büyütme çabası içinde olmalıyız ki dünyamız sevgiyle güzelleşsin ve bizler için keyif alınabilir bir yer haline gelebilsin. Oturduğumuz yerden ahkam kesmek şikayet etmek yerine çözüm üretmeli çözümsüzlüklere karşı içimizde ki SAVAŞÇI'yı diriltip mücadele vermeli hayat toprağına SEVGİ ekip büyütmeyi seçmeliyiz. Ekonomik anlamda yapacaklarımızı planlamak işlerimizi ilişkilerimizi doğru yönetmeye çalışmak empati kurarak hareket etmek Boğa Dolunayının enerjisini doğru kullanmamıza yardımcı olacaktır.

Dolunay zamanları meditasyon yaparak maneviyata yönelip ibadetle Kaygı ego öfke kin ve hırslarımızdan uzaklaşmaya çalışmalı ve ruhumuzun şifa bulmasına yönelik aktiviteler ile uğraşmalıyız. Kendimize dürüst olmalı geçmişte yaşadıklarımızdan dersler çıkartarak intikam öfke kıskançlık kendimizi suçlu hissedip değersizleştiren kişileri önemsemek gibi duyguların esiri olmadan iyi ve güzel yanlarımızı ortaya çıkarmalıyız uyuyan ruhlarımızı uyandırmalı GEÇMİŞİN KARANLIĞININ ESİRİ ve KISKANÇ İNSANLARIN HIRSLARININ KURBANI olmamak için iyi olan adına doğrularımız için SAVAŞMALIYIZ.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık