Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 Temmuz 2020 Bu Gece Sabaha Doğru 21'inci Yüzyılda Neowise Kuyruklu Yıldızı Dünyayamıza Çok Yakın Konumdan Geçecek

NEOWİSE Kuyruklu yıldızı, Nasa'nın  27 Mart 2020'de NASA'ya ait Neowise teleskobu ile keşfedildi. Bu gece 03:00 ile 04:30 arasında Dünyanmıza en yakın konumdan geçecek ve İSTANBUL'dan gözlemlenebilecek. Sonrasında güneşe olan yolculuğuna devam edecek Neowise kuyruklu yıldızı Temmuz ayı boyunca dünyanın pek çok bölgesinden gözlenebilir olacak. Çeyrek asırdır Kuzey Yarım Küre'den görülen en parlak kuyruklu yıldız olan Neowise, yörüngesini tamamlaması yaklaşık 6700 yıl sürüyor. Eğer Neowise kuyruklu yıldızı yaşamaya devam ederse, Dünya'ya en en yakın konuma yaklaşık 6700 yıl sonra tekrar gelecek.

Bu görsel şölenin bizlere mesajı: "Bir sır var, çözdüklerimizden başka. Bir ışık var, bu ışıklardan başka. Hiçbir yaptığınla yetinme, Geç öteye. Bir şey daha var bütün yaptıklarından başka." Ömer Hayyam

İnsanlık ve Dünya için  DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM ve DİRİLİŞ başlıyor.

Tedaviler, sağlık ekonomisinde hızlı ve etkili gelişmeler

Dünyada önemli bir Lider ile ilgili beklenmedik sarsıcı gelişmeler, Hayati bir risk büyük bir skandal bir son olabilir.

Gökyüzünde Ay'ın  ve Ketu'nun konumu, Doğum haritalarında Aslan ve Yengeç burcunda gezegenleri olanlar ve Güneş burcu Aslan ve Yengeç olanlar için beklenmedik faydalar başlangıçlar.

Ruhu karanlığa teslim olup Hırs denen ateşten gömleği üzerlerinde taşıyanların İlahi Adalet ile yüzleşeceği yeni bir döngü.Bana dokunmayan YILAN bin yaşasın devri kapandı.

Görmezden geldiklerimiz yok saydıklarımız ben yaptım yanıma kar kaldı sandıklarımız ile yüzleşme zamanı şimdi.

Yüce Yaratıcının kullarına sorması gerekenleri birbirimize sormaktan vazgeçmeli kendi yaşamlarımıza bakmadan başkalarını yargılamaktan hüküm vermekten adaletsizliklerden uzaklaşma zamanlarındayız. Anda kalıp vakit kaybetmeden.

Dünya  insanlık BİZ olma olgusunu acı tatlı deneyimler ile anlayacak ve uyananlar fark edenler ruhlarını iyileştirip kalplerinde AŞKI SEVGİ yi taşıyanlar ile başlayacak DİRİLİŞ. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık