Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 Mart 2021 Gökyüzü Enerjileri

MERKÜR MARS GEÇİŞİ
Merkür iletişimin hükümdarıdır, bu yüzden Mars ile açı oluşturduğunda, söylediklerinize dikkat etmeniz gerekir. BÜYÜK zaman! Hızlıca (olumsuz) sonuçlara varabilir, agresif davranabilir ve hata yapabilirsiniz.

Acele etmek ve konunuzu tartışmak için artan bir arzu, ilişkilerinizde sürtüşmeye neden olabilir.

Önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa  bugün o gün değil!

AŞIRI ÖFKEYİ AZALTMALISINIZ
Hayal kırıklıklarI YAŞAMAMAK için söylediklerinize dikkat edin. Vücudunuzu hareket ettirin ve sırayla günün gergin titreşimlerinden kurtulacaksınız.

Merkür kare Mars'tan bir geçiş, çok fazla düşünmeye neden olabilir. Bu enerji ile gün boyu   saldırgan bir tutum sergilemenize neden olabilir . Kararlarınızı aceleye getirmemelisiniz. Her seferinde yanlış bir şey söylüyor olabilirsiniz. Bu nedenle, hayatınızda sayısız anlaşmazlık, tartışma ve hatta açık düşmanlık olacaktır.

Bu transit sırasında kişisel ilişkinizin zarar görmesi de mümkündür. Hayatınızın diğer alanları da sorunlu olabilir. Başkalarıyla olan etkileşimleriniz sırasında,dikkatlice dinlemek ve konuşmadan veya kendinizi ifade etmeden önce iki kez düşünmektir. Duygulu olmanın yanı sıra sinirli olmanız da muhtemel olduğundan, etrafınızdakiler bu frekansı yakalayabilir ve agresifleşebilir.

BÜYÜK KARARLAR VERMEYİN
Büyük kararlar almanın, müzakerelere veya işbirliklerine girmenin zamanı değil. Önemli ticari konulara veya yasal konulara katılmanız kritikse, bir profesyonelden rehberlik almalısınız. Ders çalışmak ve evrak işleri, değişken doğanızdan zarar görebilir. Ancak hayal kırıklıklarınızı gömmemeniz veya yüksek enerjinizi kısıtlamamanız çok önemlidir. Bu zor enerjiyi güvenli bir şekilde sabitlemek için yapabileceğiniz bazı şeyler var.

Ne yazık ki, eğer değişken burçlardan biriyseniz, İkizler, Başak, Yay ve Balık, bugün sizi diğer burçlardan daha fazla etkilenebilirsiniz. 

Bu burçlar muhtemelen bugün yaptıkları aceleci eylemlerden pişmanlık duyacak. Öyleyse, değişken bir burcuysanız, gerek yoksa bugün herhangi bir karar vermeyin.

DOĞUM HARİTASINDAKİ MERKÜR KARE MARS NE ANLAMA GELİYOR?
Doğum haritasındaki Merkür kare Mars, kökleri zihinsel yaşamınızda olan, yaşamınızda geçireceğiniz bir dizi test ve zorluğu gösterir. Olayları kolayca rasyonelleştiren bir kişisin, bu yüzden doğru ya da yanlış olman gibi şeyleri derinlemesine düşünmeniz için yeterli zaman yok. Hızlı karar vermenizin bir sonucu olarak pişmanlıklar yaşanabilir. Aşırı agresif ve hatta tartışmacı olduğunuzu düşünebilirler . Bu nedenle, yanlış anlamalar sadece hayal kırıklığınıza ve öfkenize katkıda bulunacaktır. Yıkıcı içgüdülerinizin artmaya devam ettiği bir kısır döngüdür.

Güçlü bir bağımsızlığa ihtiyaç duyan bir bireysiniz. Ve bu sizin çekingenliğiniz ve tutkulu inançlarınız ile kendini gösterir. Ayrıca zaten şiddetli bir yangına yakıt ekleyebilecek bir tür sinizminiz de var . Cesur olma eğilimindesiniz ve sorunları daha da kötüleştirebilecek her zaman hazır bir mücadele ruhuna sahipsiniz. Çoğu durumda, keskin zekanız ve sivri diliniz başınızı belaya sokabilir. Çoğu durumda, diğer insanlar sizi endişelerine karşı düşmanca ve anlayışsız bulurlar.

Aynı şekilde, saldırganlığa ve incitici sözlere de maruz kalabilirsiniz ve buna aşırı duyarlı olursunuz. Ama son derece benzersiz ve çoğu durumda tartışmalı bir insansın. Sürekli kavga olan öfke ve tartışmalara ya da ilişkilere katlanacak türden değilsin. Eleştirel düşünce uygulamadan konuşma eğiliminizle yüzleşmeniz tavsiye edilir. Acele sonuca varmaktan kaçının.

Astrolojide kare yönünüzün bir özelliği olan bu role hakim olma gücüne sahipsiniz. Etkili iletişim kurmanız ve düşüncelerinizi rasyonelleştirmeniz için bilgi ve deneyim kazanmanız için diğer insanlar tarafından sürekli olarak zorluklarla karşılaşacağınızı unutmayın. Gelişiminizin ve evriminizin gerekli bir parçasıdır. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık