Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 Kasım 2018 İkizler Burcunda Türkiye Saati İle 08:39'da Dolunay Gerçekleşecek

DOLUNAY: Ay 28 günlük turunun yarısını tamamlar. Dolunay günlerinde sorunlar duygusal ruhsal gerginlikler huzursuzluklar tartışmalar yoğunluk kazanır. Negatif enerjiler çarpışmaktadır etrafımızda; Bedenimizde yağlanmamızın artacağı günlerdir. Dolunaydan sonraki doğumlarda sorunlar daha fazladır. Bu süreçte bebeklerde sağlık sorunları diğer zamanlara göre daha fazladır. Doğduğumuz anda Ay’ın konumu çok önemlidir. Dolunaydan sonra doğanların başarıyı yakalamaları için biraz daha fazla çaba sarf etmeleri gerekir. Dolunaydan sonra doğan çocuklarda son derece güçlü hafızaya sahip olurlar. 

İKİZLER DOLUNAYI'nın genel yansıması ile Trafik tren kazaları hava yollarında sorunlar iklimsel değişiklikler basın ve medyada yenilikler salgın hastalıklar ve doğa olayları siber saldırılar dünya genelinde ve ülkemizde artış gösterebilir. Siyasi dengelede ani değişimler  olabilir. İyi ve Kötünün büyük mücadelesine tanıklık edeceğimiz enerjiler söz konusu. Finansal konularda  dolandırıcılardan kaynaklı zararlar yaşanabilir. Özellikle ülkemizde iç güvenliğimiz ile ilgili hassasiyetler önem kazanmakta. İKİZLER Dolunayı farkına varıp emek vermeyi seçtiğimizde ruhlarımız için Uyanış KUNDALİNİ enerjisi anlamına gelmekte. Aydınlanma ve farkındalık kazanma adına fırsat her birimiz için. Ötekileştirmeden BİRLİK bilince erişmek eksik olanı tamamlamak için. Şikayetçi olduğumuz konularda suçlu aramak yerine kendi kalbimize yolculuk edip zayıf yönlerimizi geliştirebilir farklılıklarımızla birbirimizi tamamlamayı başarıp yaşamlarımızı yenileyebiliriz.

İKİZLER DOLUNAYININ bireysel olarak bizlere olumlu yansıması için hayatımın en şanslı, en başarılı, en sağlıklı, en mutlu dönemini sevgiyle karşılıyorum. Tevazuum, içtenliğim ve inançlarımdan aldığım güçle bana sunulan şansları en iyi şekilde değerlendiriyorum. Bolluk, bereket, şans ve huzur benden yana. İstek ve dileklerime ulaşıyor, sahip olduğum her şey için tüm kalbimle şükrediyorum. Hangi dini inanca mensupsanız dilediğiniz şekilde dua edip dilek ve arzularınızı ifade edebilirsiniz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık