Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 - 29 Temmuz Haftalık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzü iş hayatınızda üzerinizde kurulan oyunların bozulacağını müjdeliyor sizlere. Haksızlıklar ortaya çıkıyor ve adalet her bakımdan tecelli ediyor sizler için. doğrularınızla ilerliyor olmanın mükafatını almaya başlıyorsunuz.

İş hayatınızda pek çok ilki ve aleyhinize gelişen pek çok durumun lehinize gerçekleştirebileceğini müjdeliyor sizlere. İş değişikliği terfi zam da söz konusu olabilir sizler için. Özel yaşamınızda ise aile içinde yaşanan krizleri aşmaya başlıyorsunuz. Sağlık sorunları olan Balıklarda rahat bir nefes alıyor bu ay. Fiziksel rahatsızlıklarınızı aşmak için fitnes yapabilir kaslarınızı zorlamadan güçlendireceğiniz sportif aktivitelere yönelebilirsiniz.

Özel yaşamınızda önemli kararlar alabilir sorunlu bir ilişkiye son noktayı koyarak gerçek huzuru yakalayacağınız bir beraberliğe  karşı tarafın ikna etmesi ve sevgisini en yalın hali ile göstermesi ile adım atabilir; Süregelen aşk dolu bir beraberliğiniz varsa evliliğe giden yolda ilk adımı atma kararını bu hafta alabilirsiniz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık