Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

22 Şubat 2016 Dolunay ve Burçlara Etkileri

KOÇ: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile, Hastalıklar günlük yaşamınızda sorunlar ve ev kazaları yaşanabilir. İş yaptığınız kişilerden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak. Özel hayatınızı zorluklardan sonra iyileştirilebileceğiniz duygu ve öfke kontrolünü dengeleyerek sağlıklı kararlar alabileceğiniz zaman dilimi. Bekar Koçlar sizlerde bu etki ile hayatınızı olumlu yönde değiştirecek insanla tanışabilir bir elmanın iki yarısı gibi birbirinizi tamamlayabilirsiniz.

BOĞA: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile . Çocuklarınızla aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlahi adalet doğrudan yana güçleniyor ve hakkınızı almanın mutluluğunu yaşamaya başlıyorsunuz. Dolunay enerjisi ile kalbinizden zihninize bilinçaltınızdan günümüze yaşadıklarınızı daha iyi kavrayacak kızgınlık öfke ve kin duygunuzu ardınızda bırakıp gücünüzün yeteneklerinizin farkındalığına ulaştıracak sizleri. Sizler Zodyak’ın en sabırlı insanlarısınız sabrınız size maddi manevi kazanımlar sağlayacak yaşanan zorluklara son sözü söyleyen noktayı koyan siz olacaksınız. Şimdi başarı huzur zamanı. Ayrıca kilo problemi olan Boğa’lar Burcunuzda ki Dolunay’ın 3 gün sonrasında diyete başlayabilir başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alacak takdir edilip güçlü insanlardan gelen destek ve güvenle başarı merdivenlerinde hızla ilerleyeceksiniz. Bu Dolunay yaşamınızın her alanında parlatacak sizleri. Seçimlerinizi çok iyi yapmalı gücünüzün bir an önce farkına varmalısınız.

İKİZLER: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile Ailevi konularda geçmişle ilgili meselelerde sorunlar yada olumlu etkiler yaşanabilir. Adaletli ve gerçekçi davranmalısınız. . Yaratıcılık gerektiren bir meslek sahibiyseniz bu dönem sizin için biçilmiş kaftan sahne sizin olabildiğince ön planda olun ve kazanın. Bu süre içinde iş ve eğitim hayatınızda seyahatler eğitim programları içinde yer almak için ekstra çaba sarf etmekten geri kalmayın. Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda geçmişte yaşanan sorunlar özellikle birileri tarafından gündeme getirilmek istenebilir dikkatli olun ve buna fırsat vermeyin. Aşkın hükmüne teslim olun ve sevdiğiniz insanla birbirinize güvenerek hareket edin. Nedeni ne olursa olsun, karamsarlığınızı arkanızda bırakın kendi hayatınızın patronu olmanızın vakti geldi de geçiyor bile. Şimdi Kalbinizi arındırın ve korkularınızı arkanızda bırakın.

YENGEÇ: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile Yolculuklarda sorunlar yakın çevre ve kardeşlerle ilgili problemler yaşanabilir. Çocuk sahibi Yengeç’ler onları anlamakta kararlarını kabullenmekte zorluk çekebilirsiniz. Unutmamalısınız ki her birey kendi yaşamının mimarıdır. Siz üzerinize düşeni yapıp yanlarında olmalı fikirlerinizi de ifade ederek seçimlerine müdahale etmeden hareket etmelisiniz. İş hayatında sorunlar yaşayan Yengeç’le Dolunay enerjisi ile sapla saman birbirinden ayrılacak ve adalet sizden yana olacak. Sağlık sorunları olan Yengeç’ler bu dönemde biraz zorlanabilir kendinizi bitkin huzursuz ve yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormamalı ve aceleci davranışlar sergilememelisiniz. Aşk hayatınızda ise evli Yengeç’ler aileye katılacak sürpriz bir bebek haberi ile sevinirken endişelerinizin de gün yüzüne çıkması ile kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

ASLAN: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile finansal sürprizler ya da sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Risklerden uzak dururken yeniliklere de açık olmalı ayrıntılara önem vererek hareket etmelisiniz. İş birliklerine öğrenmeye yeni fikirlere açık olmayı başarabilirseniz önünüzde engel teşkil eden pek çok şeyi aşacak güçlü bir çıkış yakalayarak istikrarlı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralayabileceksiniz. Bu sure içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu dikkatsizlik sonucu yaşanabilecek kazalar olmalı. Araç kullanırken tüm dikkatinizi buna vermeli dikkat dağıtacak her türlü davranıştan uzak durmalısınız. Aşk hayatınızda da sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. Para yı ödemeleri hayatınızın merkezinden uzaklaştırmalı çözüm odaklı hareket etmelisiniz ve unutmamalısınız ki dünya hayatında en önemli şey para değildir sağlık mutluluk huzur para ile satın alınamaz .
BAŞAK: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile Kişisel anlamda büyük ve etkili değişimler yasayabilirsiniz. Bitmesi gerekenin bitip yeni başlangıçlarla yol alacağınız özel bir süreç. Arınma güçlenme ve farkındalık. Fiziksel ve ruhsal olarak arınmak için bir adım atmalı kendiniz için bir şeyler yapmaya başlamalısınız. Aşk hayatınızda eş yada sevgilinizle tutku ve heyecan artacak fakat inatçı tavırlar yüzünden ufak tefek gerginlikler yaşayabileceksiniz. Aynı şeyler üzerinde farklı düşünülebileceğini kabullenerek hareket ederseniz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Hayatınızın her alanında bir çok ilginç gelişmeler dolu yararlı bir Dolunay özellikle kişisel gelişim ve eğitiminizle ilgili her konuyu akıllıca değerlendirmelisiniz.

TERAZİ: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile ruhsal ve psikolojik sorunlar yaşanabilir gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Doğum haritanızda iyi yerleşimde bir Ay’ a sahipseniz ruhsal deneyimleriniz artar ve düşmanları fark ederek alt edebilirsiniz. İş değişikliği düşünüyorsanız gerçekleştirebilir yeni bir iş yada projenin başına geçebilir iş hayatınızda başarılı ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta sağlığınızı ilgilendiren konularla ilgilenmeli yaşamak için öncelikle kendinizi sevmeniz gerektiğinin farkına vararak hareket etmelisiniz. Ateşli hastalıklar eklemlerle ilgili sağlık sorunları bu günlerde gün yüzüne çıkabilir erken teşhis kısa süre içinde iyileşmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda ise dargınlıklar ortadan kalkacak ve sevdiğiniz insanla ilişkinizi düzeltebileceksiniz. Bekar Terazi’ler sizlerde aşka küskün kırık kalbinizi aşkın mucizevi gücü ile iyileştirecek o özel insanla karşılaşabilirsiniz.

AKREP: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile güvendiğiniz kişiler ile birlikte acı tatlı olaylar deneyimleyebilir. Yeni insanlar la yeni başlangıçlar yapabiliriz. Dolunay enerjisi sizleri agresif aşırı duygusal bir ruh hali içine sokabilir sizlere tavsiyem Bu enerjiyi daha güçlü ve pozitif bir hale getirebilmek için meditasyon yapabilir ruhsal çalışmalarda yer alarak kendinizi çok daha iyi hissedecek aktivitelerde yer alabilirsiniz. Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zam alabilir görev değişikliği yada yeni bir pozisyonun içinde yer alabilirsiniz. Cesaretli davranın ve size sunulan fırsatları anında değerlendirin. Aşk hayatınızda ise BİTİŞ ve BAŞLANGIÇ lar söz konusu olabilir. Tutku AŞK acı veren ilişkileri sonlandırıp yeni başlangıçlarla yönlendirebilir sizleri. Sevginizi paylaşın ifade edin sevgi tek taraflı yaşandığında kısırlaşır bunu aklınızdan çıkarmayın ve zamanla yarışmak yerine zamanı aşkla şekillendirip anlamlı kılın.

YAY: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile Kariyer hayatınızda beklenmedik değişimler yaşanabilir. Bir anda kalıcı bir başarı ile ün kazanabilir yada var olanı kaybedebilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda elinizden geleni fazlası ile yapmalı eleştirileri yapıcı olarak değerlendirmeli işbirliklerinin güçlü enerjisini zamanı doğru değerlendirerek gerçekleştirmelisiniz. Dolunay enerjisi sizleri her zamankinden çok daha fazla enerjik cesaretli ve girişimci davranmaya yöneltecek dikkatli olmanız ve iyi niyetle girişimler gerçekleştirdiğiniz sürece olumlu sonuçlar alacaksınız. Bu süre içinde sportif aktivitelere yönelebilir fazla kilolarınızdan kurtulabilir ilgi duyduğunuz bir hobinize zaman ayırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz.

OĞLAK: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile yurt dışı ile bağlantılı işler eğitsel konular uzun yolculuklar la ilgili sıkıntılar yada sürprizler söz konusu olabilir. Dolunay enerjisi ile kendi yakınlarınız ve akrabalarınızla ile ilgili sorunlar ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu enerji sizleri zorlayacak olsa da arkanızdan çevrilen oyunları fark edebilir iyi niyetinizi suiistimal edenlerin farkına vararak onları size oynamaya çalıştıkları oyunun baş rolüne taşıyabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizle baş başa kalacağınız romantik bir ortamlar hazırlamalı ve onu ne kadar ihmal ettiğinizin bir an önce farkına vararak sevginizi tüm yalınlığı ile ifade etmelisiniz. Kalbinizde ki iyiliği güzelliği aşkı tüm yaşamanıza yansıtmaya başlayın ve geçmişin kötü izlerini yaşamaktan ve yaşatmaktan vazgeçin.

KOVA: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile Hükûmet hukuk miras gibi konularla ilgili sorunlar gündeme gelebilir Aşk ve iş hayatınızda pişmanlık yada mutluluk getirecek deneyimler yaşayabilirsiniz. İş ve ailevi meselelerde beklenmedik durumlarla karşılaşabilir ve bireysel anlamda oldukça fazla çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken konu ticari olarak risk gerektiren işlerden uzak durmalı kendinizi ispatlamak arzusu ile yapabileceğinizden fazla sorumluluk almamalısınız. Kronikleşmiş bir sağlık sorununuz varsa yada geçmişte ciddi bir sağlık sorunu yaşadıysanız bugünler de dikkatli olun ve böyle bir durumu sezinlediğiniz anda ihmal etmeden mutlaka bir doktora görünmeli ve ciddi sorunlar çıkmasının önüne geçmelisiniz. Dolunay enerjisi evli ve ilişkisi devam eden Kovaların 3ncü şahıslardan kaynaklanacak sorunlarla karşılaşabileceği yönünde de uyarıcı.

BALIK: Bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile evlilik hayatınız ve ortaklıklarla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir yada tam tersi sıkıntılarınız çözüme kavuşturabilirsiniz. İş hayatınızda söz sahibi olabileceğiniz bu dönemi iyi değerlendirmek için elinizden geleni yapın. Özel yaşamınızda ise evli Balık’lar ilişkinizde sorunlar durmaksızın aynı tekrarlarla sizi yoruyor ve artık bu duruma dayanamıyorsanız ya noktayı koyacak yada birlikte olduğunuz insanın duygularınızla oynamasına izin verip yaptıklarından şikayet etmeyeceksiniz seçim sizin. Değişmeyeceğiniz gerçekler üzerinde ısrar etmek kendinize zarar vermenizden başka bir işe yaramayacaktır.
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık