Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

22 Şubat 2016 Dolunay

Ay’ın Yansımaları
Anne, dişilik, zihin ; Sağduyu ve hafıza ; Bilinci geliştirmek, toplumsal ilişkiler ; Duygular, genel olarak mutluluk (zenginlik, talih, ün ve şöhret) ; Yaşamda yükselmeler veya düşmeler ; Can sıkkınlığı, dengesizlik ; Güzellik, romantizm, duyarlık ; Süt, tahıl ve sıvılar ; Büyüme (çocuk sağlığı), verimlilik ; Aşçılar, hemşireler ve gıda çalışanları ; Görme kuvveti, Göğüsler, rahim ve beyin ; gümüş, kuzeybatı yönü, adet dönemi.

DOLUNAY: Ay 28 günlük turunun yarısını tamamlar. Dolunay günlerinde sorunlar duygusal ruhsal gerginlikler huzursuzluklar tartışmalar yoğunluk kazanır. Negatif enerjiler çarpışmaktadır etrafımızda; Bedenimizde yağlanmamızın artacağı günlerdir. Dolunaydan sonraki doğumlarda sorunlar daha fazladır. Bu süreçte bebeklerde sağlık sorunları diğer zamanlara göre daha fazladır. Doğduğumuz anda Ay’ın konumu çok önemlidir. Dolunaydan sonra doğanların başarıyı yakalamaları için biraz daha fazla çaba sarf etmeleri gerekir. Dolunaydan sonra doğan çocuklarda son derece güçlü hafızaya sahip olurlar.

Bugün gerçekleşen dolunay enerjisi duygusal patlamalar öfke ile kararlar alma eğilimi içinde olmamıza ve pişmanlıklar yaşamamıza neden olabilir. Ülkemiz açısından bugün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile siyasi karışıklıklar ve kaoslar daha da yoğun ve etkili bir hal alabilir. Bölgesel olarak depremler kazalar yangın ve patlamalar iki hafta boyunca etkili olabilir. Genel olarak her birimiz için gerginlikler kontrolümüz dışında gerçekleşecek olaylar söz konusu olabilir. Yakın çevremizde tahammülsüz huzursuz kişilerin çıkışları ile karşılaşabilir aynı şekilde karşılık verme eğiliminde olabiliriz. Şiddete şiddetle öfkeye öfke ile karşılık vermek pişmanlıkları bizi biz yapan özelliklerimize ters düşeceğimiz davranışlar içinde olmamanıza sebep olabilir. Bu süreçte sakin kalmak öfkeyi sevgiyle yenmek kendimize ve sevdiklerimize yapacağımız en büyük iyiliktir. Yaşamamızla ilgili şikayetlerimize bir yenisi daha eklemektense sahip olduğumuz güzelliklerini görmek için çabalamalı ve şükredecek ne kadar fazla şeye sahip olduğumuzun idrakine varmalıyız. Sevgi merhamet sabır tohumlarını yüreklerimize ekmeli ve bu güçlü değişim süreci içinde yer alırken karanlıktan aydınlığa çıkabilmek için mücadele etmeliyiz.

DOLUNAY RİTÜELİ

Dolunaylar da enerjiyi yükseltmek için evlerinizin KUZEY kısmında beyaz ve mavi mumlar yakın ve bir miktar beyaz toz misk alın. Toz miskinizi biraz suyla karıştırarak buhurdanlığınızın cam kısmında hazırlayın altında da mumunuzu yakarak güzel cennet kokularının tüm evinizi sarmasını sağlayın. 1 Adet Beyaz 1 Adet mavi mum alın. Mumlarınızın etrafını ada çayı yaprakları ile çevirin ve tüm benliğinizle mumun ışığına odaklanın sıkıntılarınızı kaygı ve korkularınızı özgür bırakın. Bunu yaparken bu olumlamayı yapabilirsiniz. Hayatımın en şanslı, en başarılı, en sağlıklı, en mutlu dönemini sevgiyle karşılıyorum. Tevazuum, içtenliğim ve inançlarımdan aldığım güçle bana sunulan şansları en iyi şekilde değerlendiriyorum. Bolluk, bereket, şans ve huzur benden yana. İstek ve dileklerime ulaşıyor, sahip olduğum her şey için tüm kalbimle şükrediyorum. Hangi dini inanca mensupsanız dilediğiniz şekilde dua edip dilek ve arzularınızı ifade edebilirsiniz. Mumlarınız tamamen yanıp bittiğinde kalan parçaları aynı gün yada bir gün sonrasında adaçayı yaprakları ile birlikte yakın ve arınarak farkındalığınızın hafifliğini hissedin.
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr.Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık