Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

22 Nisan 2018 Ay Yengeç Burcunda Seyri Sefasında

Ay Yengeç Burcunda Seyri Sefasında iken; Aileye ait konularla ilgilenebilir ev işleri eve ait düzenlemeler çocuklarla ilgili konuları değerlendirmelerde bulunabilir, Dua meditasyon gibi ruhsal psikolojimizi rahatlatacak kalbimize yöneleceğimiz çalışmalara yönelerek ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirecek faaliyetler içinde olabiliriz. Alkol ve ilaç kullanımı ile ilgili dikkatli olunmalıdır.

Şikayetçi olduğumuz aynı tekrarlardan yorulduğumuz konularda, Huzuru ve istikrarı yakalamak için iç dünyamıza yönelerek kutsal değerlerimize sahip çıkmalı ve şikayetçi olduğumuz her konuda kendimizle dürüst bir şekilde yüzleşmeli kendimizi geliştimeliyiz. İş hayatımızda yeni fırsatlar imkanlar ile karşılaşabiliriz. Güneş  Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar için fırsat zamanları. Bizi yoran her türlü olumsuzluğu davranışı ardımızda bırakabilir zihnimizde bilinçaltımızda yer etmiş olumsuz düşüncelerden arınarak hayatın bize kattığı olgunluğu güzelliklerle mücadele ile başarılı bir şekilde hayatımıza yansıtabiliriz.

GÜNEŞ YÜKSELEN YADA AY BURCU YENGEÇ Olanlar, İlişkilerinizi güçlendirmeye yeni başlangıçlar içinde olmaya teşvik ederken, garip adlandıramadığınız dalgalı ruh hali ve duygularınızdan arındıracak daha derin duygular kalbinizde yerini almaya başlayacak. Yengeç burcunda ilerleyen Ay  ın enerjisi ile ilişkilerimizde tatminsizliklerimizi ele alabilir ve kendimizi bu alanlarda geliştirip ördüğümüz duvarları yıkıp özgürleşebiliriz. Duygularımız güçlenir, Ancak  güvende hissedene kadar duygularımızı açıklamak için beklemede kalabiliriz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık