Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

22 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Gökyüzü bugün yakın çevrenizden gelecek gelecek şanslara işaret etmekte. Süpriz hediyeler alabilir işinizle ilgili önemli bağlantıları onlar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Gerçek dostlara sahip olmanın güzel enerjisi yansıyacak yaşamınıza. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle romantizmin yoğun olarak yaşanacağı keyifli bir gündesiniz. Sevginizi ifade edin ve sevilmenin hoş şımarıklığını doyasıya yaşamaya bakın. Çocuk sahibi Koç’lar çocuğunuzun eğitim hayatında yaşadığı haksızlığa sessiz kalmadan hakkınızı arayın.

BOĞA

Gökyüzü bugün geçmişte yardımcı olduğunuz kişi ve kişilerden gelecek güzel haberlerle sevineceğinize işaret etmekte. İnsani değerleriniz hiç beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşmanıza sebep olabilir bugün. Çözümsüz çaresiz kaldığınız bir konuda bu insanlardan gelecek destek bir anda herşeyi olumlu yönde değiştirebilir. Bu işinizle ilgili bir konu olabileceği gibi özel yaşamınızla ilgili bir durumda olabilir. Sonuç olarak rahatlayacak ve önünüze çıkan engelleri aşabilmiş olmanın sevincini yaşayacaksınız. Kişisel problemlerinizi aşarak yeni başlangıçlara yürüdüğünüz özel bir gündesiniz.

İKİZLER

Bugün iş hayatınızda uzun zamandır sessizliğinizi koruduğunuz konulara karşı sesinizi gür bir şekilde çıkarabilir ya hep ya hiç deme cesaretini göstererek hakkınızı alabilirsiniz. Bugün boyun ve sırt bölgenizle ilgili rahatsızlıklar söz konusu olabilir ani ve ters hareketlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise ailevi konularda hassas davranmalı anlık kırgınlıklarla keskin kararlar vermemelisiniz. Bekar İkiz’ler bugün karşınıza çok etkileneceğiniz biri çıkabilir…

YENGEÇ

Bugün her işiniz yolunda gidecek. Oldukça dikkat çekeceğiniz bulunduğunuz her yerde ilgi görüp saygınlığınızı arttıracaksınız. Yüksek enerjiniz ve sezgilerinizin kuvveti ile kimsenin negatif enerjilerinin sizi etkilemeyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Bugün evinize ait konularla ilgili son derece aktif ve girişken tavırlar sergilemeli, tüm düşünce ve isteklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Yengeç’ler eş ya da sevgiliden gelecek sevgi dolu sözler ilişkinize yeni bir boyut kazandırabilir. Keyfini çıkarın ve ufak sorunları büyütmeyin.

ASLAN

Gökyüzü bugün hemen her konuda cesaretli davranarak ne kadar değerli ve özel olduğunuzun farkına varmanız ve bu doğrultuda hareket etmeniz için enerjinizi yükseltiyor. Enerjinizi yükseltin ve yaşama dört elle bağlanın. Sağlık problemi yaşayan Aslan’lar bugün  olumlu haberler alarak sağlığınızda olumlu ilerlemelerle moral bulabilirsiniz. Bugün iş hayatınızda Doğru yerde, doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde kullanacak, özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zaman once yaşanan bir problem tekrar gündeme gelebilir. Tartışmalardan uzak durun.

BAŞAK

Gökyüzünün sizlere mesajı ‘’ İlahi adalete güvenin’’ Bugün geçmişle ilgili önemli konular gündeminize gelebilir. O dönemde acı çektiğiniz üzüldüğünüz konularda haklılığınızın ortaya çıkması ve hakkın yerini bulması ile bugün yaşadıklarınıza şükreder ve şu anda bulunduğunuz konumun yüceliğini daha iyi kavrarsınız. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilgili aniden gelişen olaylar yaşayabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle gün içinde tartışmalar yaşayabilir yaşadıklarınızın ağırlığını paylaşmadığı düşüncesine bürünebilirsiniz.

TERAZİ

Gökyüzü bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat çekmekte. Uzun zaman once kırıldığınız yaralandığınız bir arkadaşınızın barışma talebini yine bir arkadaşınız aracılığı ile alabilir barışıp barışmama konusunda tereddütler yaşayabilirsiniz. En iyisi acele kararlar vermemek ve geçmişte size yaşattığını adil bir şekilde değerlendirerek hareket etmek olacaktır. Bugün işinizle ilgili iletişim problemleri yaşayabilir buna bağlı tartışmaların tam ortasında kalabilirsiniz. Sakin olun ve dengeleri sağlamak için çaba gösterin. Özel yaşamınızda ise eşinizle birlikte ortak kararlar almanızı gerektiren mecburiyetlerle karşılaşabilirsiniz. Ben merkezli davranmadan kararlar almanız her ikiniz içinde olumlu etkiler sağlayacaktır.

AKREP

Gökyüzü bugün harcamalarınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Eş ya da yakınlarınız tarafından baskı altına alındığınızı hissederek finansal konularda doğru olmayan tercihler yapabilir ve uzun vadede zararlı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Akrep’ler uzun zamandır tanıştığınız bir arkadaşınız la özel bir birlikteliğe adım atabilir aşkın kutsallığını tüm ruhunuzda yaşamaya başlayabilirsiniz. Evli ve sorunları olan Akrep’ler gerçekleri görmeli ve evliliğiniz hakkınızda kararlarınızı gerçekçi hareket ederek almalısınız.

YAY

Gökyüzü bugün işinizle ilgili çok önem taşıyan bir anlaşmada yaşanabilecek aksiliklerin olabileceğine dikkat çekmekte. Sakın paniğe kapılmayın bu kısa sure içinde çözüme kavuşturulacak bir durumdur. Enerjinizi düşürüp ruhunuzda olumsuz düşüncelerin hakim olmasına izin verirseniz bu sürece negatif yönde etki etebilirsiniz. Otokontrolünüzü yüksek tutun ve kazanın. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana güvenmeyi öğremelisiniz kuşkularınız geçmişte başka bir ilişkide yaşadığınız olumsuz etkiler gerçek mutluluğu yakalamışken yakanızı bıraksın istiyorsanız güvenmeyi mutlu olup mutlu etmeyi bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Güvenin olmadığı yerde sevgi biter. Bunun bilinci içinde hareket etmelisiniz.

OĞLAK

Başkalarının yardımı ile gerçekleşecek olumlu gelişmelerle iş hayatınızda ki kapılar aralanmaya başlıyor düşüncelerinizin kabul göreceği ve birlikte çalıştığınız insanların desteğini alabileceğiniz bir gündesiniz. Sahip olduğunuz kararlılık ve gördüğünüz destekle işinize fazlasıyla adapte olacak ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Finansal konularda hesapların dikkatle incelenmesi olabilecek aksaklıkları önleyecektir. Özel yaşamınızda tahammülsüz davranışlarınız eş yada sevgilinizi kırabilir.

KOVA

Sosyal ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gündesiniz ve ortaklaşa aldığınız kararları başarı ile uygulayabilirsiniz. İçinizde esen değişim ihtiyacını iş hayatınızda yaptığınız işe orijinal fikirler olarak yansıtarak potansiyelinizi arttıracak bir noktaya yönelmeniz sizin için mevkiiniz açısından oldukça olumlu etkileri beraberinde getirirken parasal konularda da sürpriz gelişmeler yaşamanızı sağlayabilecek güçte. Özel yaşamınızda ise bugün birlikte olduğunuz insana karşı takınacağınız sabırlı tutum ilişkinizi oldukça olumlu etkileyecektir.

BALIK

Bugün finansal konularda zorlanabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeler gerçekleşmeyebilir ve evdeki hesap çarşıya uymayabilir birlikte çalıştığınız insanlarla fikir ayrılıkları ve tartışmalar söz konusu olabilir. Maddi konularda yeniden yapılandırmalarda bulunmanız karşılaşabileceğiniz zararlara karşı kendinizi koruma altına almanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanla sorunlarınızı yapıcı bir şekilde değerlendirmeniz birbirinize olan sevginizi arttırarak sizi daha da yakınlaştıracaktır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık