Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 Ocak 2019 TS ile 08:12 Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması

21 Ocak 2019 Dolunay Aslanda ve Türkiye saati ile 08:12 Aslan burcunda gerçekleşecek Tam Ay tutulması, SÜPER AY, Ay Uranüs karesi bunu zorlu bir ay tutulması yapan en önemli etkidir. Unutmamalıyız ki hiç bir fırsat değişim zorluklardan geçmeden gelmez! Aslan-Kova ekseninde meydana gelen en son tutulma, bu tam ve süper ay tutulmasıdır. Bu eksende birincisi Temmuz 2016’daydı ve o zamandan beri dünyanın liderliğine ve insanlık algımıza hep birlikte uzun ve sert bir bakış atıyor FARKINA VARANLARDAN olursak geçmişe özlem ve kıyaslamaları GELECEK Korkusunu ALT edip elimizden tutup YÜREĞİMİZE Dokunanların kıymetini bilecek ruhumuzu DİRİLTİP Dönüşümün içinde güzellikler ile YENİ Başlangıçlara yol alabileceğiz.

Aslan'daki bu tam ay tutulması, Yengeç/Oğlak tutulmaları sahneye çıkmadan önce artık çalışmayan şeyleri dönüştürmek için bizlere son bir aydınlatıcı itme baskı sağlar.

BU TUTULMANIN BİZLERE MESAJI

Kötümserler, her fırsatta zorluk görürler; iyimserler ise her zorlukta fırsat.

∼ Winston Churchill ∼

Gelin hep birlikte Aşk’a Güven’e sevgiye kalbimizin güzelliklerine sahip çıkalım ve inanalım kendimize bizi sevenlere ve sevdiklerimize. Uyuyan ruhlarımızı SEVGİ ile UYANDIRALIM şifa bulalım. Egolarımızı başkaları ile yarışlarımızı geçmişle kavgalarımızı bırakalım alt edelim bu tutulma enerjisi ile. Öfke bir ateşse ATEŞE talip olup ateşi sevgisi ile öpenlerin kıymetini bilelim sevene sevgi ile karşılık verelim zamanla yarışmak yerine her anın kıymetini bilelim. Haklı çıkmak yerine mutlu olmayı seçelim. Gelişelim özgürleşelim ki dünya dediğimiz ALEM'de insan olarak güzellikler ile tamamlanabilelim. Niyetlerimiz ve Seçimlerimiz ile...

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık