Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 Mart 2019 Perşembe Günü Dolunay Hangi Burçta?

21 MART 2019 TÜRKİYE SAATİ İLE 04:43 TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.

Terazi Dolunay’ı sırasında Argos takımyıldızı ve sabit yıldız Markeb'le aynı hizada olacak. Terazi Dolunayı ve Ekinoks enerjisini pozitif yönde yaşamlarımıza çekmek için Mookaite kristalini dolunay günü ve haftası kullanmamız her birimiz için uygun olacaktır. Dolunay, zamanının ilerisinde olan pek çok kişinin anlamakta zorlanacağı ya da tam olarak anlayamayacağı kadar mistik olan kavramları ortaya çıkarabilir. Bu enerji ile sezgisel duyu çok yoğun ve etkili olacaktır bireysel olarak ve bu karanlıkları aydınlatma ışığı olarak önem taşıyan bir enerji anlamına gelmekte. Terazi Dolunayı savaş ve savaşçılardan ziyade mistik, diplomat ve barışçıl enerjinin titreşimidir. Bu Dolunay esnasında manevi olarak yapılacak meditasyon ibadet dualar şifa çalışmaları olumlu sonuçlar verecektir bu anlamda çok güçlü bir ay.

Dolunay esnasında Uranüs’ün açıları karamsar ve huzursuz edecek gerilimleri tırmandıracak öfke sinirlilik anlık duygusal geçişlere neden olsa da bu durumu istediğimiz takdirde kontrol altına almamız mümkün. Terazi Dolunay’ı zamanda sevgi ve parasal konularda heyecan verici fırsatlar getirmekte. 5 Nisan 2019 da ki Yeni Ay’a kadar pozitif enerjileri doğru değerlendirdiğimizde değişen koşullara uyum sağlamayı ve fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmamızı kolaylaştırır.

Değişen koşullara veya beklenmedik fırsatlara yanıt olarak bazı ayarlamalar yapmaya hazır olmanız gerektiği anlamına gelir. Esneklik ve açık bir zihin gerilimi kolaylaştıracak ve zorlukları daha da fazla fırsata dönüştürecektir.

Sabit yıldız Markeb seyahat, eğitim ve ticaret için fırsatlar barındırmakta. Venüs ve Mars gerginliği arttırıyor ancak uyumlu açılarda son derece etkili. Fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak ve başarılı olmak için sağduyulu olduğumuzda, iyi şansları doğru değerlendirebileceğiz. 

Aşk ilişkilerimizde gergin ilişkileri düzeltmeye yarayan özel bir dolunay enerjisi ile karşı karşıyayız emek mücadele değer verilen ilişkilerde vazgeçmeyenler için aşk kazanacak. Ayrıca, alım ve satışlardan para kazanmak için de iyi bir dönem.

Son 2 aydır gergin huzursuz hissederek başkalarının etkisi altında kalarak doğrularımıza ters düştük korkularımızın üzerine gitmek yüzleşmek yerine hırsımıza yenildik haklı çıkmak adına haksızlık ettik ve adalet dersinde sınıfta kaldık. Şimdi kıskançlık kaybetme korkusu öfke ego şüphe kaygı ile yaptığımız yanlışlarımızdan üzerimizde ki ateşten gömlekten tam anlamı ile uzaklaşıp özgürleşebileceğimiz enerjiler ile karşı karşıyayız. Biz olmak mutlu olmak huzur verip huzur bulmak için gökyüzü bizleri desteklemekte. Farkına varalım ve unutmayalım.

Vazgeçenlerin değil mücadele edenlerin vazgeçmeyenlerin emek verenlerin maddi manevi aşkta kazanacağı enerjileri iyi değerlendirelim. Kendi hayatının yolunu tutamayanların söylediklerini dikkate almadan kıskanç insanların ateşine kapılmadan yüreğimizin sesine kulak verelim. Enerjimizi düşüren bizi bize küstüren ruhumuzu bedenimizi hasta eden kendi karanlıklarına bizi de çekmeyen isteyenlerden kurtulup sevelim sevgi ile şifa bulup yenilenelim. Hint Astrolojsinde her birey 3 Guna’dan oluşur. Herhangi bir kişide ki tam kombinasyon o kişinin doğumunda gezegenler arasında ki ilişkiyle simgelenir. Her gezegen ev ve burç belirli bir guna ile bağlantılıdır.

Sattva: İyi niyet ve fikirleri simgeler.

Rajas: Dinamizm canlılık yaşama gücüdür.

Tamas: Durgunluğu temsil eder.

Şimdi 3 Gunayı da harekete geçirmek irademizde mücadele etmeli emek vermeli inanmayı tercih etmeliyiz. Enerjinizi düşüren sizi aşağıya çeken aşağılayan yoran kıran kendini dünyanın merkezi zanneden sevgisiz başkalarının mutsuzluğu ile mutlu olan kişilerden alışkanlıklarınızdan uzaklaşın. Terazi Dolunayı ve Ekinoks anı ile birlikte kendimizi ve bizim için özel ve değerli olan aşk ile kalplerimizin merkezinde Şueyda noktasına odaklanalım işte bu nokta aşkın ruhla temaşa ettiği çok özel konuşmaktan çekindiğimiz fark etmekten korktuğumuz yok saydığımız o özel nokta. İşte tam o noktadan, sevmeye başlayalım kendimizi bize bahşedilen güzellikleri bereketi nefesi hayatı hayatımızdakileri daha çok daha fazla korkmadan hesap yapmadan sevelim sevmek yüceliktir yüce yürekliliktir. İlahi aşkın mucizesidir. Evrenin arşı alanın anahtarıdır. Anahtarı bulan kilidi açar. Tüm kilitlerin açıldığı aşk, sevgi, bereket, sağlık dolu günlere hoşgeldin diyerek hazır olalım.

Terazi Dolunayı’nın bizlere mesajı: Aşka inanıyorum. Cesaretli olmayı seçiyorum. Aşkın muhteşemliğinin yaşamımın her anını özel ve değerli kılmasına niyet ediyorum. Her doğan günle yenileniyor aşkın ruhumu şifalandırarak inançlarımı güçlendirerek yaşamıma gelen zenginliklere sevgiyle hoşgeldin diyorum.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık