Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 Ekim Günün Panchang ve Nakshatrası

Ay evrelerine dayanan “Nakshatras” yerleşimi Ay’ın takımyıldızlardan birindeki konumunu gösterir.

Günün Nakshatra (Yıldızı): SWATİ Bu Nakshatra'nın Astrolojik adı Arcturus'tur.

Doğası: Swati kelimesi "KILIÇ." anlamına gelir ve bağımsızlık için güçlü bir arzuyu yansıtır. Swati Nakshatra insanlar karşılaşabilecekleri değişiklik kuvvetlerini atlatmak için "Rüzgarların yönünü değiştiren bükebilen" bir kabiliyete sahiptir. Vayu evrende dolaşan ve hayat süren temizleyici unsurdur.

Genel Özellikler: Sakin, dürüst, merhametli, ılımlı,i yi huylu, tutku ve arzuları kontrol altında tutan, ticaret konusunda yetenekli, merhametli, hayırsever.

Sembolü: Mercan’dır.

Bugünün Güçlü yönleri: Yapılacaklar: Astroloji Danışmanlığı, Yazı Yazarlığı, Yayıncılık, Hukukla ilgili konular da başarı.Ticaret ve ticarette zekice atılımlar, hakikat arayışı, her konuda uyumlu, pozitif bakış açısı, disiplinli, ahenkli, cömert, manevi organizasyonlarda başarı. Bilimsel veya felsefi düşünceler üzerine çalışmalar olumlu sonuçlar verir.

Kaçınılması Gerekenler : Harcamalara dikkat etmeliyiz. Para kaybı, statü ve saygı ile ilgili zararlı olaylar yaşanabilir. Aileyi ilgilendiren konuları ulu orta konuşmaktan kaçınmalıyız. Başkalarının kaprislerine karşı savunmasız kaldığımızda beklenmedik zararlar yaşanabilir. Önemli toplantıları doğru şekilde yönetememe yanlış kararlar söz konusu olabilir.

Günün kararlar almak ve uygulamaktan uzak durulması gereken saat dilimi: 10:07 - 11: 28 arası

Tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabileceğimiz öfke ile kırıcı olmaktan uzak durmamız gereken saat dilimi: 14:08 - 15:29 arası

Günün en iyi enerjileri barındıran gezegen saatleri Başlangıçlar dua meditasyon zihinsel ve bedensel uygulamalar kararları ifade etmek için: 07:26- 09: 57 arası

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık