Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 - 27 Mayıs Haftalık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Genel: Gökyüzü bu hafta aşk hayatınızda belirsizliklere ve hayal kırıkları na karşı 3ncü şahıslara dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Maddi konularda emeklerinizin karşılığı alacaksınız başarı devlet yada hükümet ile ilgili işlerden gelebilir sizlere. Mesleğiniz gereği tanışacağınız insanlardan fayda göreceksiniz. Çevrenizde saygınlığınızı arttıracaksınız. İş ve eğitim hayatınızda yurt dışı ile ilgili haberler gelebilir.

Hafta boyunca herhangi bir risk ya da yatırım yapmamaya dikkat etmelisiniz bu hafta olmasa bile ilerleyen günlerle birlikte ekonomik olarak zarar edebilirsiniz. Uzun zamandır iş arayan Yengeçler işe başlayabilir ve kalıcı olabilirsiniz.

Sağlık: Mevsimsel geçişler sizi rahatsız edebilir. Alerjik reaksiyonlara karşı dikkat edin.

Aile ve Arkadaşlar: Arkadaşlar veya iş arkadaşları ile herhangi bir anlaşmazlık içinde olmamalı dostluk ve güven bağlarınızı güçlendirmeye çabalamalısınız. Özel yaşamınızda ise , Evlilik hayatınızda ise sorunlar kendiliğinden ortadan kalkıyor ve eşinizle bütünleşiyorsunuz. Evli ve çocuk sahibi Yengeçler çocuklarınızla ilgili gerginlikler ortaya çıkabilir. Fevri olmadan anlayışlı davranın. Bebek bekleyen Yengeçler ise stresli ortamlardan kesinlikle uzak kalmalı ve stres yaratacak durumların olmaması için yakınlar ve eş tarafından çaba gösterilmelidir

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık