Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 - 27 Mayıs Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Genel: Bu hafta sizin için güçlü enerjilerle dolu. Gelirleriniz birden fazla kaynaktan gelebilir. Babanız ya da resmi kurumda ki kişiler veya patronunuz ile zorluklar fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu alanlarla ilgili pek çok noktada kızgın ve rahatsız hissedebilirsiniz. İsyankar ve öfkeli tutumlardan uzak durun ve kendi kendinizi zor duruma sokacak davranışlar sergilemeyin. Bu hafta eğitim ve çocuklarla ilgili konularda sıkıntılar söz konusu olabilir. Gizli düşmanlar işinizle ilgili gelişmeleri öğrenmek için her türlü entrikayı yapacaklardır. Adımlarınızı gizlilikle atın ve kontrolcü davranın.

Sağlık: İş ve eğitim hayatınızda ki gerginliklerden dolayı uyku düzensizliği ve kan basıncınızın düşmesine bağlı yoğun halsizlik yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca yemek ve uyku düzeninizi iyileştirmek için çabalamalısınız.

Aile ve Arkadaşlar: Eşiniz ve iş ortağınızla haftanın ilk günleri fikir ayrılıkları yaşayabilir baskıcı tavırlarla yorulabilirsiniz. Bu günlerde işinizle ilgili konsantre olmanız zordur dikkatli davranın. Ayrıca yaptığınız işle ilgili fikir hırsızlıkları söz konusu olabilir. Evrak ve dokümanlarınıza özen gösterin. Uzun seyahatlerden de haftanın ilk 2 günü uzak durmakta fayda var. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğalar sizde hafta sonuna doğru ruh eşinizi bulabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık