Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21-22 Haziran Ay İkizler Burcunda Seyri Sefasında

AY İKİZLER BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA....

Bugün iletişim fazlası ile önem kazanır. Kendimizi ispatlama arzumuz gereksiz çıkışları da beraberinde getirebilir. Günle yarışmak yerine düşünerek hareket etmek sözleri akıllıca kullanmak pek çok probleme çözüm getirebilir. Hukuksal konularla ilgili girişim ve görüşmeler yapılabilir. Özel hayatımızda ise duygularımızı tüm saflığı ile ifade edebilir kırdığımız bir kalbi aşkla iyileştirebiliriz... Duyguların saflığı sözlerin gücü ile birleşsin.

AY İKİZLER BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; İletişimler ilgili konular olumlu sonuçlar verir. Konferanslar seminerler bilimsel konulara yönelik çalışmalar satış ve pazarlama alanında başarılı olabiliriz. Sinir sistemi, hareket organları, akciğerler, solunum organları, omuz ve köprücük kemiği ile ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmeli bu bölgelerle ilgili ameliyatlardan kaçınılmalıdır.

Ay İkizler Burcunda: Çok yönlü çabuk öğrenen yetenekli ve dikkat çeken elleri ile yaratıcılıklarını ortaya koyan sevecen heyecanlı kişilerdir. Aynı anda birden fazla iş ve konuyla ilgilenebilirler. Gideceklerini yönü doğru belirleyemezlerse kendilerine engellerini kendileri oluşturur ve karşılaştıkları fırsatları değerlendiremezler. Duygularında gel git ler yoğundur. İlişkilerinde kuşkucu davranışları bağlanma korkusunu arttırabilir. Duygusal konularda kendilerinin oluşturduğu kurallar vardır. Bu kurallar zaman zaman birlikte oldukları insanlar tarafından anlaşılamayabilir. Geçmişte yaşadıkları hayal kırıklıklarını hüzünleri aşmaları zordur. Kendileri ve geçmişle yüzleşmeyi başaramazlarsa mutlu olmakta zorlanırlar.

AY İKİZLER BURCU KRİSTALİ: Dantelli Agat Yeşil Zirkon Oniks Diopsit Peridot Krizopras ve Yeşil Turmalin kullanabilirler. Dantelli Agat Tarihte Kadim bilgelik taşı olarak geçer. İngiltere Kraliçesi 1nci Elizabethinde aralarında bulunduğu pek çok önemli insan sadık dostlar başarı ve istikrar için bu kristali kullanmışlardır. Krizopras ise sezgileri güçlendirir korku ve kaygıları azaltır sağlıklı kararlar almakta konsantre olmakta faydalı bir başarı kristalidir. Tarihte Büyük İskender tarafından Krizopras tılsım olarak kullanılmıştır ve bu kristale hayatı boyunca çok önem vermiştir. Agat ve Krizopras Başak ve Balık burçları tarafından kullanılmamalıdır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık