Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2023 Oğlak Burcu Yıllık Yorum Detaylı Anlatım

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu yıl, Oğlaklar için zenginlik ve bilgelik gezegeni Jüpiter, ilk dördün için Koç burcunun 4. evinden geçiyor. Sonra Mayıs ayında Boğa burcunun 5. evine geçer. Böylece yıl başladığında Oğlakların ev hayatı bereketlenir, emlak anlaşmalarında başarılı olur ve annelik kazançları olur. 5. eve geçişle birlikte vurgu aşka, şansa ve çocuklara kayar. Disiplin gezegeni Satürn, 2. evinizden Kova burcundan geçerek mali durumunuza müdahale eder. Ardından Mart 2023'te Balık burcundaki 3. evinize sıçrayarak kardeşlerinizle olan ilişkinizi ve seyahatlerinizi etkiler.

Dış gezegenler söz konusu olduğunda, Uranüs Oğlaklar için 5. evden geçer. Neptün, Balık burcunun 3. evinden geçiyor ve Plüton, yıl başlarken Yükselen burcunuzdan geçiyor ve ardından Mayıs-Haziran 2023'te 2. eviniz Kova burcuna geçiyor. Bu gezegen geçişlerinin yıl boyunca Oğlak burcunun hayatında kesinlikle söz sahibi. Hayatın çeşitli yönleri hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

• Oğlak burçları için bu yıl büyük değişiklikler geliyor.

• Yıl boyunca, gelecekteki yaşam akışınızı etkileyecek, oyunun kurallarını değiştirecek bazı kararlar alıyor olacaksınız.

• Dürtüsel olmayın, herhangi bir sonuca veya karara varmadan önce düşünün.

• Oğlakların 2023 yılı boyunca mutlu bir ev hayatı olacağı tahmin ediliyor.

• 2023  aşk ve romantizm için en iyi dönemlerinden biri olacaktır.

• Eşiniz veya partnerinizle geçmişteki tüm yanlış anlamalar ve fikir ayrılıkları artık ortadan kalkacaktır.

• Oğlaklara gelecekleri için bazı finansal kaynakları dikkatli bir şekilde saklamaları tavsiye edilir.

• Oğlak burcu öğrencileri çalışmaları için bu dönemi çok uygun bulurlar, araştırma çalışmalarında ve yarışmalarda başarılı olurlar.

• Satürn ve Jüpiter birlikte, teknik alanlara ilgi duyanların yılı çok başarılı bulmasını sağlayacaktır.

• Oğlak burçlarının sağlığı yıl boyunca etkilenmeye devam ediyor, bu nedenle dikkatli olun.

• Mali durumunuz o kadar iyi olmayacak, ancak mali durumunuz dönem boyunca istikrarlı olacaktır.

• İş hayatına atılan Oğlaklar, gidişatı zor bulurlar ve dikkatli olmaları gerekir.

• Spekülatif hareketlere girmeyin, cazip fırsatlara yatırım yapmaktan kaçının.

Oğlak Burcu Aşk ve Evlilik 2023

Bu yıl, aşk ve evlilik ilişkilerinizi besliyor olacaksınız. Oğlakların uzun vadeli beklentileri yıl için iyi olacaktır. Senin tarafında çok fazla çaba gerekmez. Partner veya eş, bu dönemde basitçe size ilgi duyacak ve sevgi dolu müttefikiniz olacaktır. Venüs, yıl boyunca ortakla olan farklılıkları gidermeye yardımcı olur. Aşk hayatınızda barış ve uyum hakim olacaktır.

Oğlak Burcu Kariyer 2023

Bu yıl Oğlak burcunun kariyer şansı orta düzeyde olacaktır. Yıl başlarken, iş yerinde akranlar ve yetkililerle uyumlu ilişkilerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu, Jüpiter'in faydalı yönlerinden kaynaklanmaktadır bu dönemde profesyonel konumlarında yeni zirvelere ulaşmaya hazırlar. Ancak kariyeriniz için Satürn'ün getirdiği bazı engeller olabilir.

Oğlak Burcu Sağlık 2023

2023 yılı için gezegenler, Oğlakların sağlık ve neşe ile kutsanmış olmasını sağlar. Kişisel ve profesyonel yaşamınızda sizi zihinsel olarak iyi yapan ve dolayısıyla daha iyi sağlık vaat eden başarılar elde edersiniz. Herhangi bir sağlık kararı söz konusu olduğunda içgüdülerinizi takip edin. Bir uyarı zili çalan herhangi bir sağlık semptomunu göz ardı etmeyin. Zamanında tıbbi müdahale ve önleyici yöntemler sizi gelecekteki baş ağrılarından kurtaracaktır. Ara sıra rahatlamak ve kendinizi yenilemek için zaman ayırın.

Oğlak Burcu Finans 2023

Oğlaklar, 2023 yılında mali durumlarında iyi iş çıkaracaklar. Yıl başladığında Jüpiter, Akrep burcundaki 11. evinize açı yapacak ve bu, kazançlı bir dönem olacak. Para girişi iyi olur ve ödenmemiş borçları, borçları ve kredileri kapatırsınız. Ancak bu yıl Oğlaklar için aile taahhütleri nedeniyle harcamalar olabilir. Koç burcunun 4. evinden geçen Jüpiter, sizi çok sayıda emlak ve lüks araçla kutsayabilir. Yılın ilk çeyreği için emlak anlaşmalarından kazançlı çıkacaksınız. Para girişi bu yıl da miras yoluyla gelecekti.

Oğlak Burcu Eğitim 2023

Önümüzdeki yıl, Oğlak öğrencilerinin eğitim beklentileri için ortalama bir yıl olacaktır. Burada seni bekleyen pek bir şey yok gibi görünüyor, yalnızca sıkı çalışma ve bağlılık sana büyük kazançlar sağlayabilir. Tembellik ve destek eksikliği sizi yıpratabilir, pozitif kalabilir ve başarı için çabalamaya devam edebilirsiniz. Bazılarınızın ilginizi çekecek bir iş bulamayabileceği, gecikmelerin ve engellerin canınızı sıkacağı bir yıl. Yıl boyunca girdiğiniz yarışmalarda ve testlerde orta düzeyde performans beklenebilir.

Oğlak Burcu Aile 2023

Yıl başlarken Koç burcunun 4. evindeki Jüpiter ile Oğlakların aile tarafında baskı olabilir. Geçiş yaptığında işler kolaylaşacaktır. Hem Satürn hem de Jüpiter, ailevi yönünüzde iyi bir gelişme olmasını sağlar. Evde samimi ilişkiler olur, ortaklar sadık ve kararlı olur ve karakteristik özelliğinizin aksine, artık ailenize daha fazla bağlı olursunuz. Yıl boyunca ailenizle birlikte çok güzel anlar yaşayacaksınız.

Oğlak Burcu Seyahat 2023

Oğlak burcunu seyahat açısından oldukça elverişli bir yıl bekliyor. Yılın başlamasıyla birlikte Jüpiter, kariyer nedeniyle bazı kısa mesafeli yolculukları tercih ediyor. Mayıs 2023'te Jüpiter'in geçişinin ardından eğlence ve keyif için uzun mesafeli yolculuklar sizin için geliyor. Bazılarınız uzun bir aradan sonra memleketine geri dönüyor olabilir. Bu yıl şanssız Oğlaklar için olası kazalar ve sorunlar pusuda beklerken, seyahatler sırasında mali durumunuza ve sağlığınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Alış/Satış 2023

Bu, Oğlaklar için mülk satın almak için son zamanlarda en iyi dönemlerden biridir. Özellikle Mayıs ayında Jüpiter'in geçişi de aynı şeyi kolaylaştıracaktır. Satın alma için finansman ve diğer kaynaklar, çok fazla soru sormadan size doğal olarak gelir. Miras veya mirasla ilgili mülk anlaşmaları da yıl boyunca bazı engellerle karşılaştıktan sonra sorunsuz bir şekilde ilerleyecektir. Bu yıl hiçbir mülk satmayın, gerçek fiyatı alamazsınız veya aldatılabilirsiniz, dikkat edin.

Oğlak Burcu Kadını 2023

Oğlak burcu kadınları, Jüpiter başlangıç sırasında 4. evlerinden geçerek ev içi refah ve mutluluk sağladığından, yılı oldukça elverişli bulacaktır. Ve sonra Mayıs ayında Jüpiter 5. evinize geçtiğinde, Oğlak kadınları biraz şans ve servet, aşk beklentileri ve çocuklar aracılığıyla mutlulukla kutsanmış olacak. Ancak Satürn, yıl içindeki gelişmeleri engelleyebilir, hareket etmeye devam edin. Önümüzdeki yıl Oğlak kadınları için bir mücadele dönemi olacak, ancak yıl sonunda daha güçlü ve istikrarlı çıkacaklar.

Oğlak Burcu Erkeği 2023

Oğlak Adamlarını bu yıl yepyeni bir deneyim ve fırsatlar dönemi bekliyor. Önünüze büyük değişiklikler geliyor ve geçmişteki tüm sorunlar ve engeller artık bir anda yok oluyor. İlişkilerinizde kartlarda çok fazla romantizm ve zevk var. Biraz şans ve şans senin için gelecek, ama onlara güvenme, çalışmaya devam et. İşlerin zorlaştığını gördüğünüzde umudunuzu kaybetmeyin, bazı önemli hayat dersleri o zaman öğrenilmiş olur. Kariyer alanında aşırı çaba sarf ettiğiniz bilindiğinden, Oğlak burcu adamları için sağlık azami özen gerektirir. Maliye gelince, istikrarlı bir fon akışı olacaktır, bu nedenle bu alanda güvende kalabilirsiniz. İyi ahlak ve ilkelere bağlı kalın ve büyük hayaller kurun, çalışmaya devam edin, yıl sonundaki soran için başarı sizin olacaktır.

2023'te Oğlak Burcuna Tavsiyeler

Hedeflerinizde gerçekçi kalın ve yıl boyunca aynı şeyi başaracağınızdan emin olun. İçgüdülerinizi dinleyin ve zor zamanlarda iyimser olun. Duruşunuzu bir bütün olarak toplumu iyileştirmek için kullanın ve bir bütün olarak insanlığa yansıyacak geçim yollarını bulun. Dürüst, sadık olun ve iyi iş ahlakına uyun, bu sizi yeni zirvelere taşır. Zorluklar yolunuza çıkar, sağlam ve istikrarlı olun ve ne olursa olsun politikalarınıza bağlı kalın. Büyük hayaller kurmaya devam edin, yıl boyunca halletmeniz gereken çok şey var.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık