Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2020 Yay Yıllık Burç Yorumları

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

YAY 2020 GENEL

2020 yılının başlangıcı size çok fazla karışıklık ve gerginlik getirebilir ancak yıl ortasından itibaren istikrar başarı değişim dönüşüm sizleri karşılıyor.

Yıldızların öğretmeni Satürn, 3 Ocak 2020'den itibaren doğum haritalarınız da  ikinci evinizden geçecek ve bu nedenle, tavrınızı ve konuşma şeklinizi kontrol etmeniz ve belirsiz olabilecek ve yerine getiremeyebileceğiniz herhangi bir vaatten kaçınmanız gerekir. Satürn ve Jüpiter'in doğum haritanızın ikinci evindeki gerilemesi nedeniyle 14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020'ye kadar başkalarına söz vermemeye özellikle dikkat edin . Ayrıca bu süre zarfında ailenizle iyi bir ilişki kurmaya çalışın.

Mayıs 2020'den Haziran 2020'ye kadar olan dönemde,, biraz huzursuz hissedebilir ve çok fazla düşünceye maruz kalacağınız için işte risk almaktan çekinebilirsiniz bu durumu aşmalı yapmanız gereken şeyleri ertelememelisiniz.  
Bu  ne hissettiğini anlamaya çalışmamızı ve size ihtiyaç duyduklarında varlığınızdan emin olmasını tavsiye eder. Bu, onlarla iyi bir ilişki kurmanıza ve onlarla olan bağınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Bu yıl boyunca basın yayın sanat ya da siyaset ile ilgilenen Yay burçları toplum tarafından isminiz bilinsin ve şöhret olma gibi düşünceriniz varsa şans sizden yana ayrıca siyasete katılıma başlamak için iyi bir yıl sizler için 2020. Bu yıl boyunca sağlığınıza dikkat edin ve en ufak sağlık sorunlarınızı tedavi etmeye çalışın. Rahu'nun 23 Eylül 2020'den  itibaren doğum haritalarınız da altıncı evden geçecek dikkatli olun. Tanı zorluğu yaşanabilir yanlış teşhise bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu geçiş esnasında gizli ve açık düşmanlarınıza karşı da dikkatli olun, ancak onların farkında olmaya özen gösterip tedbirli davranın.


Kariyerinizi yapılandırabileceğiniz bu özel günlerde özel yaşam ve sosyallikten önce işinize odaklanmalısınız. 2020'nin  kariyerinizde iniş ve çıkışlara neden olacak enerjileri barındırdığının bilinci ile hareket edin. Yıl ortasında , kariyerinizle ilgili önemli bir adım atmayı planlamamanız tavsiye ederim. İş ve Eğer iş hayatınızda bir ortağınız varsa  ya da iş birlikleri içindeyseniz, onlarla çalışırken uğraşırken sabrınızı koruyun. 22 Mart 2020 - 4 Mayıs 2020 arasındaki rakiplerinizin farkında olun, özellikle de işinizle ilgili başarı dolu gelişmeleri abartmayın ve gösteriş yapmaktan kaçının. Yeni iş fırsatları elde etme şansınız Nisan ayından Haziran ayına kadar yüksek olacaktır ve bu nedenle kariyer büyümenize göre önceliklerinizi belirleyin.


Mayıs ve Haziran aylarında, Özel yaşamınızda  eş ya da sevgiliniz ile  herhangi bir kişisel bilgi ve sır paylaşmamaya dikkat edin başınız ağrıyabilir.   Eylül 2020'den sonra tam anlamı ile tepeden tırnağa dönüşeceğiniz yenileneceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Hayatınız da gereksiz çatışmalardan uzak durmayı başararak pek çok kişi ile ilişkilerinizi sınırlandırıp rahata kavuşacaksınız. Haziran 2020 ile Eylül 2020 ayları arasında işinizi değiştirmek isteyebilirsiniz, ancak bu süre içinde işinizi değiştirmeyin.  

Bu yıl finansal açıdan kazançlarınız yükselecek.  Umutlu ve çalışkan olmanın faydaları ile satın almalar elde edebilir şartlarınızı iyileştirebilirsinizç 2020'nin ilk aylarında, paranızı gelecekteki kullanım için güvenli bir şekilde korumak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Ancak, Yay 2020 Burç, tüm yıl boyunca paranızı korumalı tasarruf hesabınızı iyi yönetmelisiniz.. Satürn ve Jüpiter'in doğum haritanızın para evinde geri hareketi nedeniyle 14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020 arasında kontrollü olmalısınız.Bu süre zarfında herhangi bir yatırım yapmaktan kaçının ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.. Harcama alışkanlıklarınızı azaltmanız ve varsa bekleyen borçları ödemenizi öneririm.Ayrıca bu yıl, özellikle uygun belgeler olmadan herhangi birinden kredi almaktan kaçının. Yıl sonuna doğru kredi konularında engellerle karşılaşabilirsiniz, bu nedenle, ihtiyacınız varsa, yılın İLK aylarında  kredi için başvurmayı deneyin.

AŞK ve İLİŞKİLER
Evli Yaylar bu yıl, Üçüncü bir kişinin gölgesini evlilik hayatınızdan uzak tutmanızı tavsiye ediyorum sizlere. Eşiniz dışında başka bir erkek / kadın ile kişisel yaşamınızda herhangi bir gizli işin içine girmeyin, böylece güven ihlali olmaz ve istikrarlı ilişkinizin huzurunu ve uyumunu bozmazsınız. Nisan ve Haziran ayları evlilik kararı almak isteyen Yay lar  uygun enerjiler olmadığından bu tarihlerde dikkatli olmalısınız . Özel yaşamınızda eş ya da sevgiliniz ile duygularını en olumsuz durumlarda  endişelerini ve kendi içinde yaşadığı zorluklarını sizinle paylaşamasa bile anlamalısınız. Sakin olmalı ve herhangi bir anlaşmazlıktan kaçınmalı teloranslı olmalısınız. Sorumluluklarınızı anlamalı ve eşinizle sevgiliniz ile  olan iletişiminizi artırmalısınız, böylece güçlü ve daha derin bir bağ kurabilirsiniz.   23 Eylül 2020'den sonra Rahu'nun doğum haritanızın evlilik evine geçişi nedeniyle hayat sorunsuz bir şekilde sürecek sizler için. Evlilik hayatınız bu dönemden sonra mutlulukla donatılacak ve ilişkinizde sevip sevilmekten keyif alacaksınız.  Ağustos 2020'den Kasım 2020'ye kadar çocuklarınızın sağlığına dikkat edin ve sağlıkla ilgili her konuyu ciddiye almaya çalışın, böylece her türlü sorun kolayca tedavi edilebilir ve çözülebilir. Çocuklarınız bu süre zarfında çalışmalarda iyi performans gösterecek, spor faaliyetler 20 Nisan ve 2020 Mayıs aylarında aşk hayatınız hakkında ciddileşirsiniz ve kalıcı bir beraberliğe adım atabilir ilişkinizi kalıcı kılmak için çabalamanız gereken bu süreci iyi değerlendirin. . 16 Ağustos 2020 - 4 Ekim 2020 tarihleri arasında muhtemel evlilik kararı kalıcı bir beraberlik söz konusu olabilir sizler için.


Yıl boyunca mesleki taahhütleriniz nedeniyle oldukça yoğun olabilir ve bu nedenle aile için çok fazla zaman ayıramayabilirsiniz. Satürn, 11 Mayıs 2020'den 29 Eylül 2020'ye, aile evinde, yani ikinci evde geri harekette olacak. Bu sürenin aile hayatınız için sert enerjileri barındırmakta huzurlu bir aile hayatı için her türlü anlaşmazlık ve tartışmadan kaçınmanız gerekli. Bu dönemde ailenize karşı hangi sorumluluklarınız olduğunu anlamanız ve onlar için zaman ayırmanız önemlidir. Aile büyükleriniz sizin tarafınızdan ele alınması gereken ve acil bakım ve tedavi görmeleri gereken sağlık sorunları yaşayabilir. Eylül 2020'den sonra aile üyelerinizle olan bağınızı derinleştirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olacak gelişmeler ile karşı karşıyasınız.

OCAK 2020
Ocak ayı boyunca ortaya çıkabilecek bazı istenmeyen zorlukların ortasında kalabilirsiniz iş ve eğitim hayatınızda mücadele etmeli zorlukların kaynağını öğrenerek bilinçli hareket etmelisiniz. Bu ay finansal konularda değişiklikler fayda görmenizi gelirlerinizi yükseltmenizi sağlayabilir. Ay boyunca özel yaşamınızda gireceğiniz arayışlar harcamalar yapıp pişmanlık duymanıza neden olabilir dikkatli olmalısınız. Kişisel ve mesleki ilişkilerinizde uyumunu korumak istiyorsanız, sözlü ifadeleriniz de yanlış anlaşılacak baskın cümleler kurmamalısınız.

ŞUBAT 2020
Kısa mesafeli yolculuklar yapmanız muhteme Şubat ayında. Bu ay evinizi değiştirebilir ve yeni bir yere geçebilirsiniz. İş hayatınızda , enerjiniz yükseliyor daha büyük organizasyonlar yapabilir iş hayatınızda önemli bir çıkış yakalayıp saygınlık kazanabilirsiniz. Bu ay aile ve özel yaşamınızda sert tartışmalar ve karşılıklı suçlamalardan uzak durmalı küçük meseleleri büyütmeden hareket etmelisiniz. Ani ve hızlı gelişmeler istenmeyen sonuçlar ile baş başa bırakabilir sizleri.

MART 2020
Bu ay, annenizin sağlığı için kritik bir ay olabilir bu yüzden duyarlı olmanızı öneririm. Ayrıca sizde,  Soğuk algınlığı veya öksürük nedeniyle kendi sağlığınız ile ilgili  özen ve dikkatli olmalısınız.  Ay boyunca iş değişikliği mümkündür. Bazılarınız mevcut kuruluşunuzda görevinizde değişiklik yaşayabilirsiniz. Anlaşmazlık lar yaşadığınız arkadaşlarınız ile büyük tartışmalar içinde olmamalısınız. Özel yaşamınızda ise önemli kararlar, daha iyi bir durumda olacağınız başka bir süre için ertelenmesi faydanıza olacaktır.

NİSAN 2020
Nisan ayında kariyer odaklı olacaksınız ve  disiplinli çalışmanız kararlılığınız size iş yerinde övgüler başarı tanınma getirebilir.  İş hayatınızda tanınma promosyonlar ve ücret artışıyla sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.  İş hayatınızda  iş değişikliği düşünenler için tercihlerin fazlası ile önemli olduğu enerjiler söz konusu. Bu ayl yatırım kararları size kârdan daha fazla zarar verecektir dikkatli olun ve bilmediğiniz alanlara yönelmeyin. Aşk hayatınız Nisan ayı boyunca sevgi ve romantizm dolu olacaktır.

MAYIS 2020
Mayıs ayı, stres ve iptaller ile sonuçlanabilecek bazı ani seyahatler ile dolu olabilir sizler için Eğitim  veya çalışma hayatınızda değişiklikler yaşanabilir, Bu duruma adapte olmak sizlerde strese neden olabilir. Bu nedenle, karar verme konusunda net olacaksınız. Bu ay arkadaşlarınızın özel yaşamları hakkında yaptığınız konuşmalara dikkat edin ve bilmediğiniz konularda yorum yapmayın bir anda yaşanacak gelişmeler sizleri bir hayli zor durumda bırakabilir. Bu ay yasal sorunlar yaşamamak için para alışverişiniz olan kişiler ile anlaşmazlıklar ve tartışmalardan kaçınmalısınız.

HAZİRAN 2020
Ay boyunca başkalarının düşünce ve fikirlerine karşı saygılı olmalı kimseye keskin çıkışlar yapmamalısınız. Bu sizleri pek çok konuda doğru yola yönlendirecek ve sizi hedefinize yaklaştıracaktır. Bu ay boyunca, uzun mesafeli seyahatler iş veya eğitim ile ilgili olacaktır. Bu yolculuklar nedeniyle aileniz, sevgiliniz veya eşinizi ihmal edebilirsiniz. . Bu nedenle, onlara daha fazla dikkat etmelisiniz sorun yaşayıp bağlarınızın zayıflamaması için.

TEMMUZ 2020
Bu ay sizler için yaşamınızda  beklenmedik olaylar deneyimleyebilirsiniz. Örneğin, ani sağlık sorunları odağınızı kişisel ve mesleki hedeflerden saptırabilir. Güvenlik  ile ilgili konularda dikkatli olmalı maddi manevi sizin için değerli olan şeyleri korumak için her zamankinden tedbirli davranmalısınız. Yine bu dönemde sağlık ile ilgili konularda  yaygın enfeksiyonlara maruz kalmanın yüksek. Bu ay önemli belge ve bilgiler ile ilgili konularda güvendlik tedbirlerinizi arttırmalı  her hangi bir  yasal sorun yaşamamak için kontrollü olmalısınız. Araştırma ile lgili alanlar da çalışan öğrenci ve çalışan Yay burçları baskılar ile karşılaşabilirler ay ın ikinci yarısında.

AĞUSTOS 2020
Bu ay Yay ay burcunda doğan öğrenciler için uygun bir dönem olacak, çünkü bu ayki gezegen pozisyonları yüksek öğrenim konusunda destekleyecek sizleri, küresel bir üniversiteye kabul edilme olasılığınız oldukça yüksek. Ancak, tüm bunların gerçekleşmesi için ekstra çaba ve özveri göstermelisiniz. İş hayatınızda güvenilir kişilerin doğru seçimler yapmanıza yardımcı olacak belirleyici bir rol oynayacaktır sizler için. Aşk hayatınızda ise sürprizler ile dolu gelişmeler ile karşı karşıyasınız.

EYLÜL 2020
Bu ayın odak noktası, İlişkilerinizde tartışmalardan uzak durmak ve uzlaşmacı hareket etmeniz olmalı.. Kariyerinizde değişiklikler ve zorluklar yaşayabilirsiniz Bu süreçte zorluklarla etkili bir şekilde başa çıkabilirseniz, başarıya ulaşma şansınız artacaktır. Özel yaşamınızda ise duygusal gelişmeler ilişkinizi farklı bir noktaya taşımanızı sağlayacaktır.

EKİM 2020
Bu ay kazançlarınız da yükselişler yaşayabilirsiniz. Gelecekte size iyi kazançlar sağlayabilecek yeni ortaklar ve arkadaşlar edinebilirsiniz. Kardeşleriniz de bu dönemde daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır. Özel yaşamınızda ise dikkatli olmalı kıskançlık duygunuz ilişkinize zarar verebilir olmayan şeyleri zihninizde kurgulamamalı kontrollü olmalısınız.

KASIM 2020
Kasım ayı boyunca Satürn ve Jüpiter'in gerilemesi bazı olumsuz etkiler yaratacağından sağlığınız  da çok dikkat li olmalısınız. Ajitasyon ve rahatsızlık, uyku düzeninizi ve aynı zamanda düşünme yeteneklerinizi de etkileyecek olan yüksek stres e neden olacaktır.  Dini ve manevi faaliyetler,fiziksel ve zihinsel olarak rahatlatabilir sizleri. Aşk hayatınızda ise son derece romantik gelişmeler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin.

ARALIK 2020
Bu ay hayatınızda olumlu değişiklikler getirecek, uzun zamandır sizi rahatsız edenaksaklıklarından kurtulacaksınız. Devlet görevlilerinden yardım, profesyonel alandaki zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. İş ilişkilerinizde iş ortakları ve iştirakçilerle tartışmalardan kaçınılmalı ortak noktalarda buluşmalısınız.

NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.

Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:
https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu

https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık