Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2020 Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

TERAZİ 2020 GENEL

2020 yılında, Terazi burçları  duygusal olarak  merhamet duygunuz suistimal edilebilir kontrollü olmalısınız. Kimse sizi doğrularınızdan uzaklaştırmamalı.

2020 yılında, rakiplerinizden çok daha iyi performans gösterecek güçlü bir özgüven ve cesaretle eyleme yönelik olacaksınız.

Bu yıl aşk hayatınız da Terazi burçları  için heyecan ve sevgi dolu olacak. Aile ilişkilerinde güçlü bir bağ oluşturabilir aileye katılacak bebekle sevinebilirsiniz. 2020 yılı, dinamik ve becerikli yaklaşımınız sayesinde iyi gelir kazançları vaat ediyor sizler için.

Büyük iyilik Jüpiter teknoloji yayıncılık ve  ticaret  ile ilgilenen Terazi burçlarına fazlası ile yardımcı olacak kazanımlarınızı arttıracak önemli seyahat fırsatları yakalayabilirsiniz. . Bu yerleşim ayrıca kardeşlerinizle daha sağlam bir bağ kurmanızı sorunları aşmanızı sağlayacaktır.

Mayıs-Haziran ayları sağlık ve yatırımlar konusunda dikkatli olmanız için uyarıcı enerjileri barındırmakta. Temmuz ve Eylül ayları arasındaki süre , ailenizin sağlığı ve refahı ile ilgili konularda  riskli etkileri barındırmakta.

Ağustos-Eylül ayları sizi bencil yapabilir ve  tek taraflı kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz genel olarak sonrasında pişmanlık duyacağınız kararlar almamaya dikkat edin her konuda.

23 Eylül 2020  ve sonrası, babanız veya sizden yaşça büyük kişiler  ile ilişkilerinizi onarmak için önemli bir dönem olacak sizler için. Bu süre zarfında haklı olsanız bile ortak noktalarda buluşup sorunları aşmaya yönelik bir tutum içinde olmaya odaklanın.

Yıl sonuna doğru, Pek çok  negatif enerjilerin stabilize olduğu,  ancak büyük başarıların öngörülmediği nötr gerekçelerle olacak gibi görünüyor sizler için.

Hangi işi yapıyor olursanız olun kendinize güvenerek emek verdiğiniz tüm iş alanlarında 2020  umut verici bir yıl olacak büyüme ve kalıcılık sizler ile birlikte.
Bu yıl gezegen yerleşimleri  çalışma hayatınızdaki değişikliklerin hızlı ve ani olacağına işaret etmekte yeniliklere hazır olmalısınız.

Büyüme fırsatları muazzam olsa da, her seferinde kararlılığınızı test etmek için zorluklar ile karşılaşacağınızı da unutmamalısınız. Kararlı olup mücadele ettiğiniz takdirde ZAFER sizler ile olacaktır.
Kendi işlerini kurmaya hevesli olanlar türlü engelleri arkanızda bırakacak gerekli desteği çabalarınız sayesinde bulup hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Bu  yıl yabancı bir ülkeden yeni bir proje veya iş anlaşması yapma şansınız oldukça yüksektir. İş arkadaşınız  çalışanlarınız ve astlarınızla iyi ilişkiler kurabilecek ufak tefek iniş çıkışlar söz konusu olsa da  dengeleri koruyacaksınız.

Çok çalışma ve azminiz, kariyerinizde olumlu sonuçlar vermek için kaderinizi yeniden şekillendirecektir . Çalışanlar da maaş artışları ile finansal sorunları aşacaklar 2020 yılı boyunca ancak şunu unutmamalısınız ki duruşunuz kararlılığınız ve cesaretiniz kanıtlamadan bunları sağlayamazsınız.

Sabırlı ve tetikte olmak, profesyonel gelişiminiz için çok yardımcı olacaktır. İş yerinde iyi sonuçlar elde etmek için aceleci kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Yıl boyunca , çabalarınızı en üst düzeye çıkarmanız gerekecek ve memnuniyetle, sonuçlar eşit derecede ödüllendirici olacak sizler için.


AŞK ve EVLİLİK
Bu yıl evli Teraziler eşlerinin kıymetini daha iyi anlayacaklar sahip oldukları değerlerin daha önce olmadığı kadar farkında olacaklar. İlişinizde 18 Mart 28 Mayıs tarihleri arasında küçük meseleleri büyütmemeye özen göstermelisiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Teraziler ise dış etkenlerden ilişkinizi korumayı başardığınız sürece streli enerjiler ilişkinize zarar veremez bu da sizin iradeniz ve göstereceğiniz kararlılık ile şekillenecek. Evli Teraziler aileniz yeni bir doğum ile büyüyebilir. Yılın ikinci yarısında bekar Teraziler kalıcı bir beraberliğe adım atabilirler.

OCAK 2020
Ocak Bu ay iş hayatınızda plan ve taktiklerle ilerlemenizi önem taşımakta. Yaşamınızın herhangi bir alanında, özellikle Jüpiter ve Satürn'ün gerileme döneminde büyük kararlar almaktan kaçının. Çalışma ortamındaki sizin için zor olabilecek bir değişiklikten geçebilirsiniz. Fikir hırsızlıkları ve engellemelere karşı dikkatli olun. Aile ilişkileri söz konusu olduğunda, diplomasiyi elden bırakmamalısınız zarar görmek istemiyorsanız şayet. . Meseleleri sevgi, özen ve düşünceyle ele almanızı öneririz. Annenin sağlığı ile ilgili sorunlar yaşanabilir bu ay.


ŞUBAT 2020
Ay boyunca, Kariyer gelişimi ve ilerlemesi için birçok yeni seçenek elde edeceksiniz. Büyük kitlelere ulaşabilir yaptığınız işe bağlı olarak tanınırlık lede edebilirsiniz. İstediğiniz pozisyon için seçilecek ve tatmin edici maaş ile kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayabileceksiniz. Aşk hayatında ise eş ya da sevgilinize karşı sadık ve anlayışlı olmanız gereken günlerdesiniz. Bunu yaptığınızda ikinizi de birbirinize olan sevgi ve güveni artacaktır. Yatırımlarda ise, hesaplamalar ve uygun değerlendirme olmadan herhangi bir yatırım yapmayın bu ay.

MART 2020
Bu ay, sağlığınız ile ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Diyetinize dikkat etmeniz ve ilaçların yanı sıra uygun önlemleri almanız gerekecektir. İstihdam yerinizi değiştirmek istiyorsanız, bu plana devam etmek için mükemmel bir aydasınız.  Bununla birlikte,  ,iş ve eğitiminizile ani bir seyahat fırsatı olabilir iyi değerlendirin.  Ancak, bu ay boyunca. çalışma arkadaşlarınız ve dostlarınız ile samimi ilişkiler sürdürmeye çalışın çünkü pek çok noktada onların desteğine ihtiyacınız olabilir.

NİSAN 2020
Bu ay kariyer büyüme ve ilerlemenin başarı ve ilerleme merdivenlerine tırmanmanızı sağlayacak şanslı enerjileri barındırıyor gökyüzü sizler için. Babanızın ve aile büyüklerinizin desteğiyle yaşamın hemen her alanında kendinizi güçlü hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş gezileri, mesleki hayatınızda size istenen finansal karları getirecek şekilde geliştirecektir. Sadece profesyonel ilişkilerinize dikkat edin ve mümkün olan en iyi şekilde sürdürmeye çalışın. Özel yaşamınızda ise takıntılı yaklaşımlardan uzak durmalısınız. 

MAYIS 2020
Bu ay boyunca  yasal konularla ilgilenirken çok dikkatli olmalısınız. Her şeyi kayıt altına alın ve vergileri zamanında ödeyin. İş verenseniz çalışanlarınızdan zararlar görebilirsiniz bilginiz dışında yasadışı konulara karşı dikkatli olun, Çalışanlarınızdan güvendiğiniz kişiler sizi büyük  hayal kırıklıklarına uğratabilirler. İlgilendiğiniz konular üzerinde yeniden değerlendirmeler de bulunmak başarı yı yakalayacaksınız. Sağlık cephesinde enfeksiyonlara karşı dikkat etmeli. Önlemleri almalı ihtiyatlı olmalısınız. 

HAZİRAN 2020
Bu ay iş ve eğitim hayatınızda daha yüksek çalışmalar yapmayı planlıyorsanız, bu plana devam etmelisiniz. Eğitimini tamamlamanın eşiğinde olanlar parlak başarılara imza atacaklar. Eş ya da sevgiliniz, yaşamın her alanında size verdiği destekle adeta  güç direğiniz olacak. Bu ay boyunca uzun mesafeli bir seyahat planlayabilirsiniz. Sadece, doğru planlama ve gözlemle ilerlediğinizden emin olmaya özen gösterin. 

TEMMUZ 2020
Bu ay iş hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşacaksınız, ancak akıllı yaklaşımlarınız ve planlamanızla çok kolay bir şekilde başa çıkarak harika bir yol keşfedeceksiniz. Meslektaşlarınızla dostane ilişkiler kuracaksınız. Küçük sorunlardan kaçınmaya çalışın ve yaşlılarla veya patronlarla tartışmaya girmeyin. Bu ay kariyerdeki bir çeşit değişikliği yansıtıyor, bu yüzden buna hazır olun. 

AĞUSTOS 2020
Bu ay maddi kazanç şansınız çok yüksek yatırım yapmak için ideal bir dönemdir. Bu enerjiler ile hem konumsal hem de finansal açıdan kazançlı bir dönem olmasını bekleyebilirsiniz. Yeni grup insanlarla dostane ilişkiler kuracaksınız. Patronunuz ve yaşlılarınız övgüye değer iş performansınız için sizi takdir edecektir. Anlamsız tartışmalardan kaçının, dinlenme her şey iyi olacak!

EYLÜL 2020
Bu ay boyunca maneviyat ile beslenecek ruhunuz pek çok konuda daha sağlıklı kararlar alabileceksiniz. Bu ay   herhangi bir yatırım yapmak için uygun değil, kayıplar yaşayabilirsiniz. Sağlık da bir endişe kaynağı olacak ve dikkatli bir gözlem gerektirecektir. Bu muhtemelen uykunuzu etkileyebilir.  Uygun önlemleri alın ve sağlıklı beslenme ve spora önem verin. Özel yaşamınızda ise eşinizin yakınları ile gerginlikler yaşayabilirsiniz dikkatli olun bu durum ilişkinizi etkilemesin. 

EKİM 2020
Bu ay, sevip sevileceğiniz güçlü enerjiler ruhsal olarak sizleri çok iyi hissettirecek. Özel yaşamınızda , sevgi dolu ve şefkatli yaklaşımınız ile ilişkinizi çok özel bir hale getirmeniz mümkün.  . Uzun vadede sağlam ilişkilerin sürdürülebilmesi için küçük sorunları görmezden gelmeyi öğrenin.İş hayatınızda ise büyüme sağlayacağınız iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

KASIM 2020
Bu ayı şanslı bir dönem olarak görebilirsiniz, tüm dilekleriniz gerçekleşebilir ve iş eğitim hayatınızda arka arkaya hayırlı haberler alabilirsiniz.  İnsanlarla sohbet ederken yumuşak bir ses tonu kullandığınızdan emin olun, böylece yanlış anlamalara veya anlaşmazlıklara düşmezsiniz. Harcamalarınızı kontrol tutun ve mümkün olduğunca anlamsız giderler kaçının. Özel yaşamınızda ise kıskançlığınızı kontrol altında tutmalısınız. 

ARALIK 2020
Aralık ayı boyunca, yaratıcı ve yaratıcı güçleriniz artacak ve işiniz ile ilgili konularda daha  aktif ve etkin olmaya başlayacaksınız. Utangaç bir kişiliğiniz varsa, bu durumun üstesinden gelerek ön planda olmayı başarabilirsiniz. Bu ay ikili ilişkiler de ve aşk hayatınızda sert ifadeler kullanmaktan kaçının. Kardeşleriniz ve akrabalarınızla kaliteli zaman geçirmeniz muhtemeldir ve aynı dönemde kısa bir gezi planlayabilirsiniz.

NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.

Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:
https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu

https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık