Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2020 Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

 

OĞLAK 2020 GENEL

2008 den bu yana yaşadıklarınızın yaşattıklarınızın artı ve eksilerinin karşılığını alacağınız özel bir yıl karşılıyor sizleri.

2020, geçmişten  gelen yeni ve heyecan verici insanlarla tanışmadan önce muazzam fırsatlar sunacak sizlere. Devam eden ilişkiler açık fikirli arzularınız ile yeniden şekillenecek. Hayatınızda her gün yeni yönleri keşfedip yenileneceğiniz enerjiler hakim sizler için. Bu yıl isteklerinize adanmışsanız, en iyisini deneyimleyeceğiniz etkiler ile karşı karşıyasınız.

Yönetici gezegeniniz Satürn burcunuzda 24 Ocak 2020'den  itibaren istediğiniz sonuçları elde etmek için çok fazla çaba harcamanızı gerektirecek. Yönetici gezegeniniz SATÜRN  2020 boyunca isteklerinizi gerçekleştirmeniz için İlahi enerjinin nimetleri ile destekleyecek sizleri en zorlu işleri tamamlayıp zorlukları arkanızda bırakıp özgürleşiyorsunuz. 2020 de , yeni projeler başlatabilir ve zamanınızı yeni fırsatlarda kullanabilirsiniz ve bu, dağınıklık fikrinizi temizler ve hayata yeni bir bakış açısı kazandırır sizlere.

Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ve gerçek aşkı yaşayabilirsiniz. Bu, hayattaki küçük şeylerin kıymetini anlayacak ve mutlu olmanın yollarını bulabileceksiniz. 2020 boyunca, sağlığınıza dikkat etmeniz ve sorunu erken teşhis edip şifa bulacağınız enerjiler hakim gökyüzünde. Bu yıl sağlığınızda inişler ve çıkışlar olabilir, ancak iyi idare edilirse bunlar baş edilebilir olacaktır. 2020 yılı öğrenciler için  eğitim hayatında iyi bir yıl olacak  ve çalışmalarda iyi performans göstererek  iyi sonuçlar elde edebileceksiniz. Bir öğrenci olarak çalışmalarınızı sonucu ödüller almanız mümkün.


Çok çalışan ve siyasi alana girmeyi planlayan Oğlak burçları için, iyi bir yıl iyi değerlendirin ve kararlarınızı netleştirin.. Rahu, 23 Eylül 2020'ye kadar doğum haritalarınız da altıncı evinize geçecek ve gizli düşmanlarınızla  ilgili gelişmeler etkili olacak sizler için. 23 Eylül'den sonra sizi mahkeme davalarında dolaştırıp kariyeriniz için zararlı olabilecek bu düşmanların farkında olmalısınız.

 23 Eylül 2020 tarihine kadar hem kişisel hem de işle ilgili seyahat fırsatları getirebilir sizlere. 14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020'ye kadar zihinsel baskı ve işle ilgili gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız.  Yıl boyu,. Kapasitenize göre çalışırsanız başarı yolunu açan her şeyi yaparsanız, kariyeriniz parlayacak ve bu yıl optimum sonuçlarla kuşatılacaksınız.

Yılın ortasından itibaren, önemli kararlar almaktan kaçınmanız ve bu süre zarfında yeni bir meslek veya girişim başlatmaktan uzak durmanızı öneririm. Ayrıca, arazi ve mülkle ilgili iş ve mülkle ilgili yatırımlardan 22 Mart 2020'den 4 Mayıs 2020'ye kadar olan süreçte uzak durmalısınız. Bununla birlikte, bu dönemde yapacağınız seyahatlerden yeni fırsalar elde etmeniz mümkün. Fakat bu dönemde iş ve finansal konularda uğraşırken dikkatli olmalı ve girişimlerinizi kiminle yapacağınızı seçmeden önce iki kez düşünerek kararlar almalısınız. Yurtdışına çıkma ve oradan yeni teklifler alma şansı da yüksek gibi görünüyor.

20 Mayıs 2020 ve  23 Eylül 2020'ye kadar meslektaşlarınıza dikkat edin  kime güveneceğinizi bilin, Ciddi bir siyasi bir oyuna karışabilirsiniz.

23 Eylül'den sonra iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizin iyi olma şansınız yüksek. Bu dönemde önemli bir belgeyi düzgün bir şekilde okumadan imzalamaktan da kaçınmanız gerektiğini unutmayın. Hiç bir şey söylendiği kadar net olmayabilir. Bu, dikkatsizliğiniz nedeniyle çalışma hayatınızda ortaya çıkabilecek olası herhangi bir sorundan uzak durmanıza yardımcı olacaktır. Bu yüzden dikkatli olun.


11 Mayıs'tan 29 Eylül 2020'ye kadar daha fazla harcama yapabilirsiniz, Satürn'ün burcunuzda geri hareketi kontrollü olmanız için uyarıyor sizleri.  Gelir kaynaklarınızı artırmak için temkinli olmalısınız.  28 Mart - 10 Mayıs tarihleri arasında yeni bir hobi ya da seçtiğiniz bir işe başlama olanakları, size isim, şöhret ve kazanımlar getirebilir.

2020 yılının ortalarından sonra, kişisel paranızı kazandığınız kaynaklar artacak ve böylece şanslı olacaksınız. Buna ek olarak, 10 Eylül - 14 Kasım tarihleri arasında Mars geri harekette olacak  herhangi bir mülk ve yatırımından kaçınmanız için uyarıyor gökyüzü  sizleri.


EVLİLİK ve İLİŞKİLER
2020 yılında Oğlak burçlarınız zorlu bir evlilik hayatı bekliyor. Bu yıl evlilik hayatınızın zorlu olabilir eşiniz  yılın başından itibaren sizden çok fazla beklenti içine girebilir. Bencillikten uzak durmalı onun duygularını anlamaya çalışıp sevildiğini hissetirmeye size güven duymasını sağlayamaya çalışmalısınız. Evliliğinize zaman tanıyın ve ona sevginizi göstererek güç ve istikrarla yapılandırmak için çaba gösterin.

11 Mayıs 2020 - 29 Eylül 2020 arasındaki günlerde, evlilik hayatınız bir dizi testten geçebilir  ve eşinizle sağlıklı bir bağ kuramayabilir ilişkiyi sonlandırmaya yönelik kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz dikkatli olun ve vereceğiniz kararların sorumluluğunu alacağınızdan emin olmadan anlık duygular ile karar vermeyin.  23 Eylül 2020'den itibaren sorunlarınızı ya da hayal kırıklıklarınızı çözmek için, Birlikte vakit geçirmek için planlar yapın ve birbiriniz ile yarış içinde olmadan romantizminizi yeniden canlandırın,  bu aranızda ki bağınızı güçlendirmenize kesinlikle yardımcı olacaktır.

Koşullar ne kadar kötü olursa olsun, ilişkinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamamak için sizinle eşiniz arasında herhangi bir mesafe oluşturmaktan kaçının. Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlaklar ise son derece romantik ve sevgi dolu bir ilişkiye adım atabilir dış etkenlerin ilişkinize müdahele etmelerine izin vermeden hayal ettiğiniz beraberliği doyasıya yaşayabilirsiniz. 28 Mart - 14 Mayıs 2020 tarihleri arasında aşk sizin için farklı bir boyut kazanabilir.  Aranızda herhangi bir karışıklıktan kaçının. Kasım ve Aralık aylarında, ise ilişkinizi evliliğe taşıma kararı alabilirsiniz.


Bu yıl sizin ve aileniz için iyi olacak aile hayatının tadını çıkaracağınız yapılanmalar ile karşı karşıyasınız. 2020, ebeveynlerinizin sizin için desteğini vaat ediyor ve hayatınızın her alanında,  kariyer ve diğer konularda sizin yanınızda yer alacaklardır. Bu yıl atalarının mülkiyeti konularında da size yardımcı olma şansı yüksek aile bireylerinizin.

OCAK 2020
Yıla sağlıklı başlangıçlar ile merhaba diyebilirsiniz. İş hayatınızda aktif yaşam ve dinamik çalışmalarınız ile dikkatleri çekmeyi başaracasınız. Bu durum iş birliği yada ortaklık yaptığınız kişileri rahatsız edebilir ve belli zorluklar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise  Eşiniz ya da sevgiliniz deki mizaç değişiklileri ve baskıcı tavrından dolayı dolayı gözünüz korkabilir. Bu nedenle, iletişime önem verin gerginlikleri büyütmeden ona karşıdaha dengeli bir bakış açısı benimseyin.

ŞUBAT 2020
Bu ay kiloya bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz  beslenme alışkanlıklarınız konusunda  dikkatli olmalı ve sorun büyümeden  önlem almanızı tavsiye ederim. Bu ay içinde sağlığınız tıbbi yardım gerektirebileceğinden, İhmalkar davranmamalısınız. Özel yaşamınızda ise Eşiniz, sevgiliniz ya da iş arkadaşlarınız ile sözlü konuşmalar yaparken kibar olmalı onların hassas olduğu konularda baskın konuşmalar içinde bulunmamalısınız. Üzdüğünüz kadar üzülebilirsiniz.

MART 2020
Bu ay sürpriz tatiller için planlama fırsatı bulacağınız kısa mesafeli seyahatler gerçekleştirebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sevdikleriniz ile aranızda ki bağı güçlendirmenin ve birlikte kaliteli zaman geçirmenin zaman sizler için. İş hayatınızda  itibarınız ı yükseltecek fırsatlar söz konusu iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise aile bireyleriniz ve geçmiş ilişkiler yüzünden gerginlikler yaşayabilir duygusal patlamalar yaşayarak ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

NİSAN 2020
Bu ay sağlığınıza dikkat edin. Annenizin veya eşinizin sağlığı da dikkat etmeni gerekebilir. Özellikle herhangi bir komplikasyondan kaçınmak için derhal tıbbi yardım almanız faydalı olacak. İş hayatınızda çalışma ortamınızdaki değişimden korkmamalı düşünerek kararlar almalısınız. Bununla birlikte, iş hayatınızda içgüdülerinize güvenerek kararlar almalısınız. İş ve aile hayatınızda mütevazi olmak aile ilişkilerinin istikrarının korunması için dinlemeyi bilmeniz önem taşımakta.

MAYIS 2020
Bu ay  profesyonel yaşamınıza daha fazla odaklanacaksınız. Bu sayede iş hayatınızda tanınma ve takdir  kazanmanızı sağlayacak fakat iş temponuzun yükselmesi ile ev hayatınızda bazı sorunlar yaratabilir. İşkolik tutumunuzdan rahatsız olabilirler. Bu nedenle, ilişkilerinizde herhangi bir rahatsızlığı önlemek için bu sorunu nazikçe ve dikkatli bir şekilde ele almanız gerekir. Yeni bir iş arıyorsanız, geçmişte başvurduğunuz görüşmelerden birinden olumlu sonuç akıp kazanımlarınızında popülerliğinizin de yükseleceği bir iş bulabilirsiniz.

HAZİRAN 2020
Bu ay işle ilgili olacak ani seyahatler ortaya çıkabilir. Bunlar stresli olabilir ve sağlığınız bu nedenle hasaslaşabilir bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz. İşyerinizde konumunuzda önemli bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir organizasyona bile katılabilir. Bu, zihinsel ve fiziksel sağlığınız üzerinde ek stres kaynağı olabilir. Ancak meslektaşlarınız stres seviyenizi azaltmada yardımcı olacaktır. İş hayatınızda ekstra çaba göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi yanlış anlamalar bağlı şüpheci yaklaşımlarınız ile kırabilirsiniz dikkatli davranın.

TEMMUZ  2020
Bu ay yurt dışına yapılan yolculuklar, Temmuz ayında işinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Ay boyunca yurt dışından iyi iş beklentileri elde etmeniz mümkün. Bu ay finansal konular yüzünden arkadaş ve ortaklarınız ile ateşli tartışmalar olasılığı olduğundan, dikkatli olmalı yasal haklarınızı gözden geçirip kararlar almalısınız. Anne ve babanızın sağlığı ile ilgili ani olaylar ay sonuna doğru endişelendirebilir sizleri.

AĞUSTOS 2020
Bu ay iş hayatınızda araştırmalar da büyük başarılar elde edip patent yeni bir marka gibi alanlarda büyük bir işin kahramanı olabilirsiniz. Engellere takılıp kalmak istemiyorsanız  gizliliğe önem vermelisiniz. Bu, ay zayıf bağışıklığınız sağlık sorunlarına karşı duyarlı hale getirecektir sizleri. Bu nedenle, formda kalmak için uygun diyet ve sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise çocuklarınız ile ilgili konularda gerginlikler fikir ayrılıkları suçlamalar sizleri zorlayabilir.

EYLÜL 2020
Yurtdışında yüksek öğrenime başvurmayı düşünüyorsanız, Eylül ayı sizin için ideal bir zaman olacaktır. Akademisyen Oğlak burçları da  önemli başarılara imza atıp ödüller alabilirler. Hukuki konularda dikkatli olmanız gereken bir aydasınız üzücü olaylar ile karşılaşabilir zamanında almadığınız önlemlerden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin uyarılarını dikkate almanız faydanıza olacaktır.

EKİM 2020
Bu ay başarı ve huzur için sakin kalmayı başarmalı değiştiremeyeceğiniz olayları akışa bırakmalısınız. Mesleki konularda önemli  kariyer değişiklikleri yaşayabilirsiniz ve bu sizin için hem zorlukları hem de fırsatları beraberinde getirecektir. Zorluklar karşısında pes etmediğinizde, Çabalarınız istenen sonuçları vermeye başladığında başarı beraberinde gelecektir. Özel yaşamınızda ise kızgınlıkla kararlar almamaya dikkat etmelisiniz.

KASIM 2020
Gökyüzü bu ay boyunca her konuda  adil yaklaşımlarınızın bazı engellerden geçmeniz için önemini vurgulamakta. Kardeşlerinizden zararlar görebilir aileye ait mülkler ile ilgili ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kişisel cephede, yeni arkadaşlar edinecek ve sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Maddi konularda  iyi getiriler elde edeceğiniz ortaklıklar ve iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

ARALIK 2020
Ayın ilk haftası iş hayatınızda ki gerginliklerden dolayı sinirli davranışlarınız fırsatları değerlendirememenize neden olabilir ve bu sağlığınızı olumsuz etkileyebiili. Beklenmedik sağlık harcamaları zorlayabilir sizleri. . Bilgeliğiniz karar verme yeteneklerinizle iyi uyuşmayacağından, bu ay boyunca büyük ölçekli yatırımlardan kaçınılmalısınız. Özel yaşamınızda ise  takıntılı yaklaşımlardan uzak durmalı sakinlikle kararlar almalı yıkıp dökmenin sadece pişmanlığa neden olacağının bilincinde olmalısınız.

NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.

Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:
https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu

https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık