Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2019 Balık Yıllık Burç Yorumları

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

2019 Ay ve Güneş Tutulmaları Tarih ve Saatleri

6 Ocak Türkiye saati ile 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

21 Ocak Türkiye saati ile 08:12 Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

2 Temmuz Türkiye saati ile 22:23 Yengeç burcunda Tam Güneş Tutulması gerçekleşecek.

17 Temmuz Türkiye saati ile 00:38 itibariyle Oğlak burcunda Kısmi Ay Tutulması gerçekleşecek.

26 Aralık Türkiye saati ile 08:13 Oğlak burcunda Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Balık astroloji kuşağının12. burcudur. Yengeç ve akrep gibi Neptün tarafından yönetilir ve SU grubundandır.

2019 Balık burcu tahmini:

2019 yılında Balık burcunda doğanlar için birçok yeni ve beklenmedik olay meydana gelebilir bu yıl.

20 Şubat - 20 Mart arasında doğan Balık Burcu Dekanları:

1. Dekan: 20 - 29 Şubat tarihleri arasında ilk on günde doğanlar, Satürn ve Neptün tarafından yönetilen - 2019 yılı, bu dekanda olanlar için promosyonlar, yeni bir iş ve yeni finansal işbirliği fırsatları doğuracak enerjileri barındırmakta.

2. Dekan: 1 - 10 Mart tarihleri arasında ikinci on günde doğanlar, Jüpiter ve Neptün tarafından yönetilen - 2019 yılında, bu dekanda doğanların ilgi odağında para olacak; para kazanmak ve bu parayı arttırmak için yeni fikirler bulacaklar.

3. Dekan: 11 – 20 Mart arasında üçüncü on günde doğanlar, Mars ve Neptün’ün yönettiği Balık burçları - 2019'da, yurtdışına çıkma olasılığı yeniden planlanacak, olası bir terfi, başka bir dil, başka bir yerde okuma durumları söz konusu gibi görünüyor.

Kendi adınıza deneyimler aradığınız, kalıplarınızı kırmak istediğiniz bir sürece girebilirsiniz. Başkaları tarafından sınırlanmaya kalktığınız durumlarda isyankar bir tavır sergileyebilirsiniz. Haziran sizin için böyle bir zaman dilimi olacak.

Mayıs ayı başlarında size uzak birinden bir şans ve çok eğlenceli bir ilişki fırsatı yakalayabilirsiniz. Önemli ortak kararlar ağustos ve eylül aylarında alınacak.

2019’da Balık Burcu

Balık burcu için kişisel fırsatlar:

Bu yıl kendinize karşı dürüst olmanız ve hayatınızın aynı kalması için sahip olduğunuz bazı benzersiz fikirleri izlemeniz gerekecek. Ancak yıl ortasında asi ve sizden beklenmedik bir eyleme girişebilirsiniz.

Ocak ayının ortasından Mart ayının ortasına kadar, hayatınızın yeni alanlarında size yardımcı olacak birçok gezegeniniz var - desteklenecek ve fikirlerinizin sunmak için doğru zaman olduğunu anlayacaksınız. En çok 19-27 Şubat tarihleri arasında doğanlar, bu değişimlerden etkilenecekler.

Balık burçları için kişisel kısıtlamalar:

Mayıs ayına kadar, verdiğiniz sözler sonrası bir gelişme olmadığından başkalarına karşı yükümlülüklerinizin size bazı kısıtlamalar getirdiğini hissedebilirsiniz. Bu süreyi uzun süreli bir çalışmayı sonlandırmak ya da diğerleriyle aranızda yasal bir sonuca varmak için kullanabilirsiniz.

Balık Burcu 2019 Finans Yorumu

Yılın başlarından itibaren bu alanda teklifler ve fırsatların ortaya çıkacağı görünüyor. Bazı ortaklıkların Mayıs ayına kadar geri verdiklerinden daha fazlasını aldığını hissedebilirsiniz, ancak sabırla davrandığınızda ödülü Ağustos ve Eylül ayları boyunca bu insanlardan göreceksiniz. Temmuz ayı sonundan eylül ayı sonuna kadar işler ve yasal konuları kapsayan bir süreç olacak.

Balık Burcu 2019 Aşk Yorumu

Muhtemelen sizin için yeni bir sevgili ya da arkadaşlık kuracağınız en heyecanlı yıllardan birindesiniz. Farklı bir kültürel kökene sahip, başka bir ülkeden veya uzak bir yerde yaşayan  birini ile yollarınız kesişebilir. Devam etmeniz gerekli olmasına rağmen bazı eski ilişkiler hayatınızdan çıkabilir ancak ekim ayıyla beraber eski arkadaşlıklar ve sevgililer hayatınıza geri dönebilir.

Balık Burcu 2019 Kariyer Yorumu

Kariyeriniz değişebilir çünkü kendi kendinizin patronunuz olmak veya bu alanda daha fazla özgürlüğe sahip olmak istiyorsunuz. Bazı balık burçları artık aynı şekilde çalışmayabilir, belki aynı şirkette daha serbest koşullarda çalışmaya devam edebilirler. Mart ve Haziran ayları yeni fırsatlar ortaya çıkarabilir.

Balık Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Ağustos ve Eylül aylarında bronşlarla ilgili bazı problemler ortaya çıkabilir ve mevsimsel alerjik reaksiyonlardan sıkıntı yaşayanlar için, uzun süreli rüzgar altında kalınmaması gerektiğinin bilincinde olun. Bu süre zarfında bir aile bireyi ya da eş operasyon için hastanede kalabilir.

Ay ve Ay Balık Burcu 2019 Yorumları

Ocak 2019 Balık Burcu Yorumu

Kendinizi yatağın altına saklayıp hayatınızı düşünmek isterseniz, şaşırmayın. Derinlere dalmak için doğru zaman.. Bazı yeni fikir ve bilgilerin bulunması için daha fazla içinize dönmeniz gerekir. Aklınız başkalarının yönlendirmelerine tabi olduğunda bunu yapmazsınız! Kariyerinizle ilgili bazı iyi kararlar alabilirsiniz. Muhtemelen, ne değişiklik yaparsanız yapın doğru olanı yapmış olacaksınız. Bu sizin için şanslı bir zaman. Mutlu yıllar!

Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Görünüşe göre bazılarınız sonunda bu ay bir çok yönden şanlı olacaksınız. Balık burcunun ilk on gününde doğanlar, nihayet kariyerleri hakkında cesaret verici haberler alacaklar. Hepiniz bu ay etrafınızdaki herkesi sempatikliğinizle etkileyebileceksiniz, bu nedenle aşk hayatınızda fazlası ile dikkat çekip kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz  bu sizin için büyük şans! 

Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Doğum gününüz kutlu olsun! Çok iş çıkarmaya çalışıyorsanız, bu sizin için harika bir ay. Normalden daha disiplinli olacaksınız, bu hızlı iş yapmak yerine daha doğru iş yapmayı seçeceğiniz anlamına geliyor. İşleriniz tatil boyunca yolunda gidecek ve bir çok konuda yolunuzu bulacaksınız. Bu eğlenirken  şanlı olacağınız anlamına mı geliyor? Her şey mümkün diye düşünüyorum ama organize olduğunuzda bu fırsat daha kullanılabilir olacaktır.

Nisan 2019 Balık Burcu Yorumu

Bu ayın anahtar kelimesi enerji! Olağandışı bir güdü ve hırsınız var ve normalden daha iddialı ve baskın olduğunu görüyorsunuz. Ay ortasında birkaç gün, kendinizi sizden yaşça büyük insanlarla sözlü tartışma içinde bulabilir veya patronunuzla tartışmaya girebilirsiniz  fakat her şey daha güzel olmalı diye düşünüyorsunuz! İletişim kurmak konusunda iyi olduğunuz için sizi sinirlendiren insanlara bunu dile getirmek daha iyi bir fikir olabilir fakat siz söylemekten korkmamalısınız.

Mayıs 2019 Balık Burcu Yorumu

İşler sizin için o kadar iyi görünüyor ki bu ay boyunca modunuz sürekli yükselecek. Bu durum çevredekiler tarafında garip olduğunuzun düşünülmesine neden olabilir ancak bu sizi durdurmasın! İşler sizin için yolunda  ve her şey sizin için avantajlı görünüyor. Sadece kendinizi özel bir güce sahipsiniz gibi kandırmayın. Sadece bazılarımız ona sahibiz.

Haziran 2019 Balık Burcu Yorumu

Bu ay hayatınızda yeni bir şey olmayacağını duyacağınıza mutlu olacaksınız. Her şey geçen ay olduğu gibi güzel olacak. Hatta daha bile iyi olabilir. İşler bu ay sizin için çok iyi gidiyor olacak, muhtemelen kutlama havasında olacaksınız. Siz ve oğlak arkadaşlarınız bir araya gelmeli ve yaz gün dönümünü kutlamalısınız. Bu ay son zamanlarda ortaya koyduğunuz tüm öz disiplin ve sıkı çalışmalardan sonra biraz dinlenip rahatlayabilirsiniz. Keyfini çıkarın!

Temmuz 2019 Balık Burcu Yorumu

Bu ay pek çoğunuz için harika bir ay! Bazılarınız için iç görü ve öz farkındalık zamanı. Kişisel ilişkilerde bir atılım olabilir. Gelecekle ilgili bir vizyonunuz olabilir, ya da sadece bazı kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Bazılarınız daha organize olacak ve bu sayede işinize yarayacak şeyler bulacaksınız. Ve hala bir çoğunuzun karşısına çıkacak bir çok fırsat olabilir ancak günlük yaşamınızdaki değişiklik potansiyeli çok riskli kazalar söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda ise telaşlı olma, cesur ol! Sonunda mutluluk gelsin.

Ağustos 2019 Balık Burcu Yorumu

İçgörü ve öz-farkındalığınız hala devam ediyor. Yükseleni balık burcu olanların kişisel ilişkilerinde alışılmadık davranışlar ile gerçekleşecek bir atılım olabilir. Ayın sonlarına doğru çok sempatik olacaksınız, bu iş ve eğitim başvurusu için iyi bir zaman. Aslında, birkaç gün sonra iş teklifi gelebilir - ama muhtemelen beğenmeyeceksiniz. Aşk hayatınızda ise kelimelere takılıp kalırsanız üzüleceğiniz deneyimler yaşayabilirisiniz.

Eylül 2019 Balık Burcu Yorumu

Balık burcunun son on gününde doğanlar anlık kararlar ile iş ve eğitim hayatınızda değişikliklere yönelmemelisiniz. Önemli bir ilişkide, muhtemelen eş, yetkili veya daha yaşlı bir kişi ile ilgili bir sorun olabilir. Sakin kalmak ve bu durumdan taviz vermemek en iyisidir, çünkü bir tartışmaya girerseniz, kaybeden siz olursunuz. Ay sonuna doğru ise hayatınızın genel anlamında çok daha  iyi şeyler sizleri bekliyor!

Ekim 2019 Balık Burcu Yorumu

Balık burcunun ilk on gününde doğanlar için ay iyi başlıyor. İşler tamamen sizin lehinize, Ayın 10 ve 15 arasında otorite konumunda ki kişiler ile çatışmalar içinde olmaktan uzak durduğunuzda doğruyu yaparsanız, yaklaşık bir hafta sonra bu konularda söz sahibi olacağınız aleyhte gelişmeleri lehe çevireceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız kendi yönteminizle konuşarak istediklerinizi elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin duygularına dokunarak aşkı uyandırabileceksiniz.

Kasım 2019 Balık Burcu Yorumu

Bazılarınız ay boyunca finansal konular ve işiniz ile ilgili sorunları konuşmakta ve düşünmekte zorluk çekebilirsiniz. Ayın ortalarından itibaren her şey daha iyi hale gelecek olacaksınız. Bu ay yakınlarınızın harcamaları ve bilginiz dışında yaptığı şeylerden dolayı sinirli, öfkeli hissedebilir ve ciddi bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Aralık 2019 Balık Burcu Yorumu

Bu ay öğrenci akademisyen ve dikkat gerektiren işler ile ilgilenenler, disiplin gerektiren ve çok çalışmayı gerektiren projeleri tamamlayabilirler, ancak bu ay çoğunuz için gerçekten karmaşık. Etkileyici, sempatik ve sevgi dolu olabilirsiniz ve birkaç gün boyunca  engellenebilir gizli düşmanlıkları fark edene kadar zorlanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise net bir şekilde düşünmekte zorluk çekebilir ve tutarlı davranışlar içinde olmakta güçlük çekebilirsiniz.

Balık Burcu Özellikleri

Burçlar kuşağının on ikinci burcu, hassas ve şefkatli bir birey olan duygulu Balıktır. Duygusal ve dış etkenlere karşı duyarlı olmanız, sizi olaylardan kolayca uzaklaştırabilir. Görünmeyen güçlerle uyum içinde, değişen koşulları algılar ve rotayı değiştirirsiniz. Önemli konular aradan kaçabilirsiniz.

Doğanız gereği şefkatli kişiliğiniz başkalarına yardımcı olmak için yaratılmış. Birçoğunuz hastanelerde veya bakımın gerekli olduğu yerde çalışmayı seçeceksinizdir. Tek başına ya da sahne arkasında iyi çalışırsınız.

Doğanız gereği psişik ve sezgiselsiniz, kendi yaşamınızın dışında da güçlü inançlarınız vardır. En büyük hayat dersiniz, kişisel başarınızın önemini tanımak ve 'Ben' kelimesini kullanmaktır.

Yönetici Gezegen – Neptün

Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün'dür. Denizler ve Gizemler Tanrısı olarak, tüm derinlikleri yönetiyor. O, Denizcilerin Tanrısıydı. Sinirlendirildiği zaman yarattığı dev dalgalar ve şiddetli fırtınalar yüzünden ondan korkuluyordu.

İktidar Sembolü – Balık

12 işaretin  burcun her biri bir sembol ile temsil edilir ve bu sembollere yakından bakarsanız, burçların özelliklerini yansıttığını göreceksiniz. Balık burcu sembolü, iç içe geçmiş fakat ters yönlerde yüzen iki balıktır.

Bazı örnekler, iki balığı sürekli daireler halinde göstermektedir. Balığın birleşmesi, her zaman seçtikleri herhangi bir yöne hareket edebilmesi - bazıları gelgit tarafından taşınması – gibi ikililik durumlarını gösterir.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık