Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2018 Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Yengeç 2018 sizler için , İş hayatınızın yüksek öncelikli olmaya devam edeceğini vurgulamakta. İş hayatınızda beklentileriniz yavaş ilerlese de hiç vazgeçmemelisiniz. Agresif davranışlar içinde olmak size zararlar verebilir. Rekabet entrika ve engelleri gözünüzde büyütmeden hareket etmelisiniz. Yılın ilk ayları sıkı bir çalışma muazzam büyümeyi beraberinde getirecek ve 2018 boyunca kazanımlarınızı arttırabileceksiniz.. Yılın ilk 2 ayı zorlansanız da mücadeleden vazgeçmediğiniz takdirde anda işyerinde mevcut olan tüm tehditleri ortadan kaldırabileceksiniz. İş hayatınızda hangi sektörde olursanız olun , yeni müşterilerinizin yanı sıra iletişim tabanınızın genişlemesi geçmişte çalıştığınız kişiler ile bir araya gelmek sizi daha iyi noktalara taşımaya yetecektir konusudur. Gayrimenkul toprak gibi yatırım planlarınızı Temmuzdan itibaren gerçekleştirebileceksiniz. Siz ortaklıkları olan biriyseniz yol ayrımları sizler için hayırlı sonuçlar verebilir ve kendi başına çalışmanın, ortaklıktan ziyade daha iyi sonuçlar verdiğini yaşayarak öğrenebilirsiniz. Yılın ortasında kariyerinizde biraz zorlu bir dönem sizleri bekliyor. Büyümenin ve ilerlemenin artması nedeniyle, ortak projelerde karşılıklı egonun artması sonucu finansal görüş ayrılıkları ve krizler yaşanabilir.

Bu durum özellikle, 27 Haziran - 28 Ağustos 2018 tarihleri arasında oldukça şiddetli olabilir. Bu süre içinde radikal kararlardan kaçınmanız gerekir. Büyüme ve ilerlemenin artması nedeniyle ortak projelerde ve ortaklıklarda karşılıklı egonun artabileceğini göreceksiniz. Bu, 27 Haziran - 28 Ağustos 2018 tarihleri arasında şiddetli olabilir. Bu süre içinde ortaklık içinde çalışmak konusundaki tartışmalara ve radikal kararlardan kaçınmanız gerekir. 2018 de aşk ve evlilik için, Gökyüzü pembe bir tabloyu göstermiyor. Romantizmle ilgili meseleler arzuladığınız gibi ilerlemeyebilir. , Evli Yengeçler eşinizi çok sert ve bazen de haksız yere yargılıyor olabilirsiniz. Dikkatli olun onunda sabrı bir yerden sonra taşabilir. İlişkilerde bu yıl beklentilerinizi düşürmek ve ilişkilerde beklemek yerine vermek üzerine odaklanmak faydalı olacaktır sizler için. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeçler Ekim 2018'den sonra yeni bir aşk ilişkisi ile daha önce tatmadığınız duyguları yaşayabilirsiniz. Evlilik ve devam eden birliktelikler ile ilgili Temmuz ve Ağustos 2018 boyunca zorlu bir dönem olabilir. Oluşacak olayları göz önünde bulundurursanız, bu dönemde sakinlikle yanlış kararlar almamış olursunuz.

HİNT ASTROLOJİSİNE GÖRE YENGEÇ BURCU

Klasik ve Vedik Astroloji burçların başlangıç ve bitişleri konusunda birbirlerinden ayrılırlar, bunun nedeni de özünde Vedik sistemi takımyıldızlara dayanarak hesaplanmasından kaynaklanmaktadır. İşte bu yüzden de sizlerle Vedik sistemdeki her bir burcun tarih aralıklarını sizinle paylaşıyorum. Hint Astroloji sistmenine göre BURCUNUZU lütfen verdiğim tarih aralıklarını göz önüne alarak okuyunuz. Vedic Doğum Haritasında ise belirgin yöntemler ve kurallar vardır. Hint Astroloji analizlerinde kişilik, karakter gibi davranışlarımızı yönlendiren olgular ile ilgilenmez. Doğrudan gezegen geçişlerinin hangi alanlarda etkili olacağını ortaya koyan bir sistemdir.

Yengeç burcu kişileri, özellikle de tutulma dönemlerinde, bu yıl ciddi zorlanmalar ve eşsiz fırsatlarla karışılacaklar. Yengeç burcunun doğum haritalarında 2018 transitleri 1nci ve 7nci evlerinizdeki ay düğümleri, Yengeç burcu kişilerinin huzursuz ve tatminsiz hissetmesine neden olurken aynı zamanda büyük işler başarabilecek bir potansiyele sahip olduğunuzu da sizlere hatırlatarak ilişkilerle ilgili konularda gelişmeler yaşanmasını sağlayacak. Maddiyat ve yeni arkadaş edinme konularında şanslı olduğunuz bir yıldasınız çocuk sahibi Yengeçler hem çocuklarınızdan yana, hem de genel anlamda bahtınızın açık olacağı, şansınızın yaver gideceği bir sene geçireceğiniz anlamına gelmekte diye değerlendirebiliriz. 2018 Boyunca Yengeç burcu kişileri en büyük sorunları kadınlarla ve patronlarınızla ilişkilerinde ve yasal konularda yaşayacaklar. Ocak-Mart arasındaki dönemde finansal anlamda yaşanacak bazı gelişmeler olsa da bunun karşısında mutsuzluk elde edecekler ve gelişmeleri Şubat ayı sonunda kaydedecekler. Nisan-Haziran arasındaki dönemde yine finansal gelişimleri açısından iyi enerjiler sizinle ilerlese de, yasal konularda ya da hükümetle sorunlar yaşayabilirsiniz. Haziran-Eylül arasındaki dönemde ilişkilerinizde bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Sonunda, Ekim ayından Aralık ayının ortasına kadar, 2017 maddi anlamda kazançlı olacağınız özel yaşamınızda mutluluklar yaşayacağınız bir dönem olacak.

Yıldızların öğretmeni Satürn’ün 20 Aralık 2017 & 17 Aralık 2020 tarihleri arasında kigeçişinin burcunuza yansıması,
Bu transit altında ilişkileriniz önem kazanıyor ilişkileriniz aracılığıyla yaşanacaklar ayna olacaktır sizlere her konuda. HASSAS ve ETKİLİ bir dönem başlıyor sizler için.

Bu gerçekçi gezegenin sizlere hayatınız adına büyük bir “Bahar Temizliği” yaptıracağı kesin. bu transit sırasında ilişkileriniz bir dizi testten geçecek. Satürn, zayıf bağlantıları arar ve onları ortaya çıkarır görmezden geldiğiniz her şey gözünüzün önünde beliriverir. Zayıf temeller üzerine kurulan ilişkileri bitirmek yada tam tersi güçlendirmek için büyük çabalar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Bu, başkalarıyla olan ilişkilerinizi tanımlamanız, anlamanız ve iyileştirme ya da bitirmeniz gereken bir döngüdür. Hâlihazırda bir ortağınız varsa, uzlaşma, esneklik ve sabırla krizleri aşabilirsiniz. Aksi bir tutumsa bitişlere neden olacaktır. Deneyimleyeceğiniz İlk hayal kırıklığı, bu yaşam alanında eleştirilen ve “incinen” duygularınız olacaktır. Ancak, bu transitin sonuna kadar, taahhüt ve uzlaşma hakkında çok şey öğreneceksiniz. Özel hayatınızda evliliğinizde devam eden beraberliğinizde taktığınız PEMBE GÖZLÜKLERİ çıkarttıracaktır Satürn sizlere ve gerçekçi bir bakış açısı kazandıracaktır.

Yalnız olanlarınız için, Satürn’ün transiti yalnızlık hissini daha yoğun hale getirebilir Artık hayatınızda ciddi bir boşluk hissedebilirsiniz. İş hayatınızda da (önemli bir ortaklığa sahip olup ya da olmamanıza göre) devam taahhüt etmek yerine, ortaklığa duyduğunuz ihtiyacı inceleyeceksiniz. Özel yaşamınızda anlık kararlarla bir aşk ilişkisine adım atarsanız, Satürn sizlere hayal kırıklıkları ve zorluklar yaşatabilir.

Sağlıklı ortaklıklar, yeni işbirlikleri veya mevcut ortaklıkların güçlendirilmesi olumlu sonuçları getirebilir.. Satürn, gerçeklik ve nesnelliğin adil bir ölçüsü olacak sizler için. İlişkiler şimdi ciddi meseleler olarak hayatınızın merkezinde yerini almaya başlıyor.. Ortaklara karşı sorumluluklar, uzlaşmaya duyulan ihtiyaç ve başkalarının ihtiyaçlarının gerçekleri açıklığa kavuşturma zamanı.

Yaş ve yaşam koşullarınıza bağlı olarak, “Önemli ortaklıklar”, sevdiklerinizle, iş ortaklıklarıyla ve hatta derin dostluklarla olan ortaklıklar ile ilgili pek çok deneyim yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır süre gelen dostlukları yüzeysel ve tatmin edici görmeyebilir ve daha fazlasını isteyebilirsiniz. Özel yaşamınızda bir ilişkideki sorunlu alanların bu geçişin başlangıç aşamalarında kusurlar olduklarından daha büyük görünebilir gözünüze. Kararları, hem güçlü hem de zayıf yanları ile ele alırken haksızlık etmeden dengeleri korumaya özen gösterin.

Satürn’ün transiti süresince ilişkileri veya yaşamınızda ki ilerlemeleri her zamankinden daha zorlu bulabilir ve özellikle düzenli uyku ve uygun beslenme alışkanlığına sahip olmak gibi sağlığınızla ilgili hassas durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Şimdi daha disiplinli olmalı sağlığınızı önemsemeli yaşam kalitenizi arttırma gayreti içinde olmayı başarabilmelisiniz.

Bu transit ilerledikçe gerçek ihtiyaçlarınızı keşfedeceğiniz gerçekçi olarak iş yada özel yaşamınızda ne istediğinizi ve karşı tarafa ne verebileceğinizi keşfedersiniz.

Satürn geçişi ile mevcut projelerinizi veya taahhütlerinizi yeniden değerlendirmeye kişisel plan ve hedeflerinize muhalefet ve engellerle de karşılaşabilirsiniz. Sizler için, Bir olgunlaşma süreci devam ediyor yaptığınız değişiklikler daha sonra hayatınızı daha basit, daha kolay ve daha sağlıklı hale getirecek.

Bu döngü sırasında, ilişkilerinizde oynadığınız rolü belirleyip “KENDİNİZ” olduğunuzdan emin olun. İlişkilerinizdeki karmaşık duyguları, onları incitmeden göz ardı etmeden ortaya koymaya çalışın. İkili ilişkilerinizde ortaya çıkan herhangi bir sorunun kökenine baktığınızda korkusuz olun.

Merkür Retrosu İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılın ilk geri hareketi 22 Mart 2018 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Koç burcunda geri harekette olacak.

2nci Merkür Retrosu 26 Temmuz 2018 Arasında Aslan burcunda geri harekette olacak.

3ncü Merkür Retrosu 16 Kasım 2018 06 Aralık 2018 arası geri harekette olacak.

Jüpiter Retrosu

Jüpiter gerileme sürecinde olduğunda hayatımızdaki vizyonlarımızı, ideallerimizi ve inanç sistemimizi gözden geçirmek iyi sonuçlar verecektir. Kırılma toparlanma çözümsüzlüklere karşı çözümü üretme yetimiz gelişebilir. Jüpiter geri hareketi 9 Mart'tan 2018 den 10 Temmuz 2018'e kadar etkili olacak ve Jüpiter'in temsil ettiği konularda kısıtlama ve yavaşlamaları beraberinde getirecek. Kasım 2017 ile Mart 2018 arasında gerçekleşen olayları tekrar teyit eder. İşle ilgili fırsatlarda ani bir sıçramayı, rekabetin artmasını ve genel mali konularda dikkatli olunması gereken enerjileri uyandırır. Jüpiter'in tekrar doğru ilerleyeceği 11 Temmuz 2018 sonrası perspektifinizin olgunlaşması nedeniyle her şey belirgin olarak artacaktır.

Satürn Retrosu

Satürn geri hareketlerinde, Her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, gerçeğimizi tezahür etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız doğrultusunda. Öğretmen Satürnün geri hareketi 18 Nisan - 6 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. İşiniz ile ilgili zorluklarınızı derinleştirebilir ve fırsatlar şimdi fark ettiğiniz sürece hayatınızı aydınlatacaktır. Bu transit altında sabrınızı kaybetmeme dönemi olacak sizler için. Yeni projeler hatta alternatifler için farklı yollara yönelmek sizler için bir seçenek olmamalı. Mucizevi bir şekilde, sorunlar 5 Eylül civarında ortadan kalkacaktır. Bu tünelden çıktıktan sonra daha gelişmiş bir zihin ve ruha sahip olmuş olacaksınız.

Mars Retrosu

Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak.

Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Uranüs Retrosu

Uranüs yaklaşık 148 gün boyunca yaklaşık olarak her yıl geri harekette bulunur Kitleleri etkileyen Uranüs retrolarında iç özgürlük odak noktası olur.

07 Ağustos 2018 06 Ocak 2019 arasında geri harekette olacak.

Venüs Retrosu

Venüs geri hareketi süresince para ve sevgi alanlarımızı gözden geçirerek eski ilişkileri devam ettirilebilir ya da sonlandırabiliriz. Daha güvenli yollar keşfedebilir hatalarımızın farkına varabiliriz. Venüs direkt gittiğinde yeni aşk ilişkileri beraberinde gelebilir süre gelen ilişkilerde gerçekten aşk varsa bu daha da güçlü ve tutkulu bir noktaya ilerleyebilir. Venüs'ün Retro geri hareketi evresi boyunca yapılan yatırımlar değer kaybedebilir.

Venüs'ün geri hareketi 6 Ekim - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kişiler için bir iç karışıklık dönemi olacaktır. Kendi kendinize bir çatışma hissedeceksiniz, size yakın olan insanlardan rekabet ve bazen diğerlerinin düşman olduğunu hissedeceğiniz enerjiler söz konusu olacaktır. Bu enerjiyi doğru dengelemenin en iyi yolu, yaşadığınız akışla birlikte gitmek ve büyük kararlar almadan hareket etmek olacaktır. Aile ve iş ortakları ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. . 16 Kasım'ı herhangi bir hasar almadan geçirdikten sonra, tüm güçlüklerin kötü bir rüyadaymış gibi sona ermesi ile doğru kararlar ile istikrarlı bir sürece kavuşabileceksiniz.

Pluto Retrosu

Plüton gerileme sürecinde, değişim ve dönüşümle ne şekilde çalıştığımız üzerine düşünmek iyi olur her birimiz için. PLUTON
Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 22 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 30 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir. Oğlak burcunda 22 Nisan 2018 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geri harekette olacak.

Ocak Yengeç 2018

Ocak Ayı Burçları 2018, sizin için rekabetten uzak durulması gereken enerjiler söz konusu siz iş ve eğitim hayatınızda kendinizi geliştireceğiniz şeylerle ilgilenmeli başkaları ile bu tarz rekabetlere yönelmemelisiniz. Başkalarına karşı haklı olsanız bile kışkırtıcı davranışlara yönelmemeli sakinlikle hareket etmelisiniz. Bu ay sağlığınız ile ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir. Bu ay eş yada sevgiliniz ani ruhsal değişiklikler yaşayabilir kibirlilik egolu davranışlar sergileyebilir. Tepki vermek yerine buna sebep olan konunun ne olduğunu anlamaya çalışın. İş ve eğitim hayatınızda yolculuklar karlı ve başarılı sonuçları beraberinde getirebilir.

Şubat Yengeç 2018

Şubat ayı aşk hayatınızda ilerlemeleri getirecek olumlu yönde. Evli Yengeçler Eşiniz kariyer veya finans alanında iyileşmeler yaşayabilir. Bu, onunla ilişkinizi size olan yaklaşımında daha sevgi dolu olmasını sağlayabilir anlayış her şeyin üstesinden gelecektir. İş hayatınızda ortaklık teklifleri alabilirsiniz. fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde doğru adımlar ile finansal konularda iyileşmeler ile karşılaşabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise kuşkularınızı ilişkinize yansıttığınız sürece krizler kaçınılmaz olacaktır.

Mart Yengeç 2018

Bu ay şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Birkaç engeli olmasına rağmen nakit akışı bu dönemde olumlu şekilde ilerleyecektir. Bu ay dini duygularınızı suiistimal edebilecek kişilere karşı dikkatli olun. Maddi ve manevi zararlar görebilir etki altında kalarak hayatta yapmam dediğiniz şeyleri yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Aile ve özel yaşamınızda size yapılan yapıcı yönde ki uyarıları dikkate almanızda fayda var. Aşk boyut değiştirerek çok daha özel bir hal alabilir sizler için.

Nisan Yengeç 2018

Nisan Şans, bu ay iş ve özel yaşamınızda etkili olacaktır. Bilginiz sakinliğiniz ve dürüstlüğünüzün mükafatını alacağınız bir aydasınız iyi değerlendirin. Bu ay ailevi konularda mirasla ilgili sorunlar çekişmeler yaşanabilir. Hakkınızı ararken haksızlığa uğrayarak zor durumda kalabilirsiniz. Bu süreçte kime güvenip kimden uzak durmanız gerektiğini iyi belirlemeniz de fayda var. Özel yaşamınızda ise uzun soluklu bir ilişki aniden başlayabilir bekar Yengeçler için.

Mayıs Yengeç 2018

Mayıs 2018 umut verici bir ay olmanın izlenimini veriyor birden fazla konuda. Mali açıdan yatırım planlarınızı gerçekleştirebilir ailenizin de desteği ile gayrimenkul ile ilgili arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda ek işler yaparak gelirler elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise başkalarının etkisi altında kalarak ilişkinize zarar verecek şeyler yapabilme potansiyeliniz yüksek çok dikkatli davranın.

Haziran Yengeç 2018

Haziran 2018 Bu ay finansal konularda dolandırılabilir ortak bir işte bilginiz dışında yapılan işlemler yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalı resmi belge ve evraklarda yetkiniz dışında imzanızın kullanılmamasına her zamankinden fazla önem vermelisiniz. Bu ay özel yaşamınızda bitti diye endişelendiğiniz ilişkinizde gerçek arkadaşlardan gelecek öneri ve teklifleri değerlendirmeniz barışma ve kaldığınız yerden daha güçlü bir aşkla başlangıç yapabilme enerjisini sizlere sunmakta.

Temmuz Yengeç 2018

Bu ay burcunuzda gerçekleşecek tutulma enerjisi başta olmak üzere her şeyi iyi gözlemlemeli ani fevri kararlar almamalı 28 Temmuza kadar öfkenize yenilmemelisiniz. Bunu yaptığınız anda zorluklar kolaylıklara dönüşebilir. Bu ay her türlü girişim yatırım gibi konuları çok büyük bir fırsat olduğundan emin olmadıkça yapmamalısınız. Aksi takdirde aksaklıklar ve ertelemelerden dolayı sorunlar yaşanabilir. Bu ay cildiniz ile ilgili sağlık sorunlarına çok dikkat edin. Ani gelişmeler sağlıkla ilgili sorunlara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz i hayattan bezdirir suçlamalarda bulunmamalısınız. Aksi takdirde arzunun gerçekleşebilir fakat en çok üzülen pişmanlık yaşayan siz olabilirsiniz. Her ihtimali düşünmeli ve kararlarınızı buna göre belirlemelisiniz.

Ağustos Yengeç 2018

Ağustos 2018 yavaş bir döneme işaret ediyor sizler için. İstikrarlı bir büyüme, maddi ve manevi alanlarda etkili olacak ayrıca sağlığınızın iyileşmesi ile rahatlayacaksınız. Finansal kazançlar ancak sabır ve sürekli çaba harcamayla gelir bu ay sizlere. Özel yaşamınızda evlilik yada süregelen beraberliğinizi başkalarının ki ile kıyaslama birlikte olduğunuz kişinin gururun kırılmasına ve sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Aklınızı başınıza almalı var olan ilişkinizin sorumluluklarını almalısınız.

Eylül Yengeçi 2018

Bu ay finansal konular eğitim sektörü ile ilgili gelişmeler beklentilerinizin üzerinde ilerleyecektir. Statünüz yükseliyor çevreniz gelişmeye büyümeye başlıyor iyi değerlendirmeli sosyal olmalı arada derede kalmadan sorumlulukları cesaretle almaya çalışmalısınız. Bekar Yengeçler umutlarınızı gerçek kılacak o özel insanla karşılaşabilirsiniz çekimser kalmamalı beğeninizi ifade edip göstermelisiniz. Bu ay internet üzerinden alışverişler de parasal kayıplar yaşayabilirsiniz.

Ekim Yengeç 2018

Bu ay pek çok konuda keskinlik netlik hakim olacak. Sağlam temele dayalı her şey sizin için faydalı sonuçları beraberinde getirecek. Bu ay taşınma yerleşim değişikliği gibi düşüncelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile kıskançlık kaynaklı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Doğruluğundan emin olmadığınız suçlamalar yaparsanız sonuçlarına da katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Sağ duyu empati çerçevesinden uzaklaşmamalı kalbinizde gerçekten bitirme kararı aldıysanız çirkin ve yanlış yollara sapmadan bunu yapmalısınız.

Kasım Yengeç 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda yaptıklarınızla dikkat çekerek tanınabilirsiniz. İyi değerlendirin. Bu durum çevrenizde ki pek çok kişi tarafından hazmedilemeyebilir bu kişiler ile kavgadan kaçınmalısınız. Kimseyi amacına ulaştırmayın. Yüksek öğrenim gören öğrenciler için devlet kurumlarından gelecek faydalar söz konusu. Bu ay Yengeç burcu kadın ve erkekleri cinsel bölgeler ile ilgili sağlık komplikasyonları yaşayabilirler. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen tıbbi bir müdahaleden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Aralık Yengeç 2018

Aralık 2018 Burçlar, iş için muhteşem enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş sahipleri maddi anlamda önemli ölçüde etkili olacak büyüme sağlayabilirler. İş hayatınızda Yeni arayışlara girmek olumlu sonuçlar doğurabilir. Düşmanlarınız, başarıya yaklaşımınızı engellemeye çalışabilir. Tedbirli olmalı güvenliğinizi önemsemelisiniz. Bu ay Mevsimsel rahatsızlıklar nedeniyle sağlık sorunları olabilir. Bu süre zarfında herhangi bir hukuki meseleye karışmamak için özenli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise aşk beklemediğiniz arkadaşlarınızın vesilesi ile sizi bulabilir bu ay.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık