Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2018 Terazi Yıllık Burç Yorumları

Bu yıl 5 tutulma gerçekleşecek. Sırası ile;

31 Ocak 2018 Türkiye saati ile 16:30 itibariyle Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

15 Şubat 2018 Türkiye saati ile 23:52 Kova burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47 ile Aslan burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Ay karşıt burcunuz Koç’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalısınız. İşler ilişkiler beklediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Ay’ın Koç burcunda olduğu günlerde ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini www.astrodeha.com/gokyuzunde-bugun bölümümüzden takip edebilirsiniz.

2018 Terazi Burcuna göre sizin için iyi ve kötü olanın bir araya geldiği enerjileri barındıran bir sene olacak. Bu yıl boyunca tanınırlık arzunuz sürekli yükselecektir. Ve ürettiğiniz dinamizm yeni bir büyüme döngüsünü harekete geçirecektir. 2018 boyunca kendinizi keşfetme aşamasında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz Şubat ve Mayıs 2018 arasında pek çok değişiklikle karşılaşmanız olası. Yıl ın ilk yarısı mesleki konularda aynı anda birden fazla şeyi yönetmeye kalkışmak zararlı sonuçları pişmanlıkları getirebilir sizlere dikkatli olun. Bununla birlikte zorluklar fırsat olarak görülebilir doğru gözlem ve hamleler gerçekleştirebilirseniz eğer.

Mayıs ve Ağustos 2018 tarihleri arasında çalışma arkadaşlarınız ile tartışmalar sen ben üstünlüğü içine girmemelisiniz. Sizin için çok önemli bir çalışma arkadaşınızın ayrılması ile zor durumda kalabilirsiniz. Siz kendi işinizin sahibi değilseniz işinize dört elle sarılmalı başkalarının dolduruşuna gelerek ben daha iyi yerlere ait olmalıyım gibi düşünceler le yanlışlar yapmamalısınız. Bu yıl sorunlar acele alınan kararlar ve bilmediğiniz işlere yönelmenizden kaynaklanacaktır. Aşk hayatınızda ise olumlu enerjiler hakim bu yıl genel olarak. Ekim ve Kasım 2018 boyunca heyecan verici ve kalıcı bir ilişkiye adım atabilir bekar Teraziler. Evli Teraziler ise eşinizi geçmişi ile yargılamaktan vazgeçmeli size böylesi büyük bir sevgi ile bağlı olan kalbi kıracak yaklaşımlardan vazgeçmelisiniz. Mayıs Temmuz ve Ağustos 2018 süresince ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir iyi niyetten uzak kişilerin oyunları yüzünden pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz dikkat edin ve özele yaşamınıza kimsenin müdahil olmasına izin vermeyin mahremiyetinizi korumak için sevginiz için emek vermeniz gerektiğinin farkındalığı ile ilerleyin.

Finansal konularda Ekim 2018'e kadar gidiş olumlu olarak ilerleyecektir, ancak küçük baskılar ile karşılaşabilirsiniz Bu yıl gayrimenkul konusunda yanlış kararlar alınabilir dikkatli davranın.

Çocuk ve kardeşler ile ilgili sorunlar Nisan-Ağustos 2018 döneminde önem taşıyacaktır.

HİNT ASTROLOJİSİNE GÖRE TERAZİ BURCU

Klasik ve Vedik Astroloji burçların başlangıç ve bitişleri konusunda birbirlerinden ayrılırlar, bunun nedeni de özünde Vedik sistemi takımyıldızlara dayanarak hesaplanmasından kaynaklanmaktadır. İşte bu yüzden de sizlerle Vedik sistemdeki her bir burcun tarih aralıklarını sizinle paylaşıyorum. Hint Astroloji sistmenine göre BURCUNUZU lütfen verdiğim tarih aralıklarını göz önüne alarak okuyunuz. Vedic Doğum Haritasında ise belirgin yöntemler ve kurallar vardır. Hint Astroloji analizlerinde kişilik, karakter gibi davranışlarımızı yönlendiren olgular ile ilgilenmez. Doğrudan gezegen geçişlerinin hangi alanlarda etkili olacağını ortaya koyan bir sistemdir.

Bu senenin büyük çoğunluğu boyunca Jüpiter in yansıması sizlere pek çok konuda ilerleme imkânları ve şans sağlayacak. 2018 Boyunca Terazi kişileri üzerinde fazla düşünmeden yeni bir şeylere yönelmek ve bir anda çok fazla şeyi denemeye çalışmak, daha sonra sorun olabilecek pek çok ayrıntıyı gözden kaçırmanıza neden olabilir. Karşılaşacağınız her türlü imkanı ölçülü ve planlı bir şekilde değerlendirildiğiniz sürece bu iyi bir yıl olacak sizler için. Doğum haritalarınızda 4.ncü ve 10.ncu Evlerdeki ay düğümleri nedeniyle Ev aile ve iş hayatınızda bazı sorunlar yaşanabilir dikkatli olunmaması halinde skandallar ve hatta itibar kaybı söz konusu olabilir sizler için. Özellikle de Şubat ve Ağustos aylarında bu konulara dikkat edilmesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Burcunuzda Güneş ve Jüpiter’le üç gezegenin daha kavuşumu yıl içerisinde despotluk eğilimlerinizi ortaya çıkarabilir. Özellikle Mayıs ayında olmak üzere ekstra kazançlar söz konusu olacak sizler için. Bu sene alacaklarınız terfiler kısa süreli olabilir. Ocakla Mart arasında çok hırslı olacak ve sık sık seyahat ederek Pek çok kaynaktan gelir elde edebilme fırsatı yakalayabileceksiniz. Nisan ve Haziran arasında aileden gelen bazı taleplerin ve muhtemel aşırı gerilimlerin sonucunda, ev aile kaynaklı endişeler yaşayabilirsiniz. Temmuz-Eylül arasındaki dönemde mesleki anlamda büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. Ancak Ağustos ayında mevcut olanın çözülüp dağılmaması konusunda dikkatli olmalısınız. Bu gizlenenlerin sırlarınızın gözler önüne serilmesine neden olabilir. Ekim ayından Aralık ayına kadar olan dönem ilginç bir süreç olabilir sizler için özellikle sahne sanatları sanatla ilgilenen Terazilerin spot ışıklarından bir dönem uzak kalmalarını gerektirebilir.

Yıldızların öğretmeni Satürn’ün 20 Aralık 2017 & 17 Aralık 2020 tarihleri arasında kigeçişinin burcunuza yansıması,
Ruhsal olarak “Yeniden yapılanma” zamanını betimliyor sizin için. Bu transitin sonuna doğru, hayatınızı değiştirecek kişisel ve psikolojik gelişmeler ve gelişmeler le yaptığınız pek çok yanlışı düzeltme şansını yakalayabilirsiniz.

Bu döngü boyunca köklerinizi (Nereden geldiğinizi sizi siz yapan özellikleri) keşfederek önemli bir dönüşümün içinde olacak ruhunuzu ego ve kibirden arındırmayı başarabileceksiniz.. Fakat bu transit altında aileniz ilgili sorunlarla karşı karşıyasınız. Bu enerji tüm sorunları anlamıyla yeniden düzenlenmesi olarak kendini gösterir. Ya öfkenize yenilecek sorunları kendi merkezinize göre değerlendirip zorlaştıracak yada empati kurarak ilişkilerinizi yeniden inşa edeceksiniz.

Terazi burçları genel anlamda bu transit altında, duygusal anlamda büyük bir “ARINMA” yaşayacak. Şu anda sorumluluklarınızı külfet olarak görebilir daha önce yaptıklarınızdan daha fazla baskı altında hissedebilirsiniz. Ama unutmamalısınız her zorluktan sonra bir kolaylık vardır.

Bu transitin ilk evrelerinde yalnız ve yaşamda desteksiz hissi hakim olabilir ruhunuzda. Sağlık, hareketlilik ve kariyer alanlarında yaşanan bazı gecikmeler söz konusu olabilir. Fakat Satürn Oğlak burcunda ilerledikçe, hayat sahnesinde ustalığa erişeceksiniz. Ev hayatınızı yeniden organize etmek ve yeniden yapılandırmak için oldukça güçlü bir dönemdir. Hedefiniz aşkı aileyi daha güvenli hale getirmek olmalı bunu yapmak için gerçekten muhteşem bir zaman. Geçmişte yaptığınız hataları düzeltmenin zamanı geldi. Bu döngü sonunda, daha güçlü bir temel inşa etmiş olacaksınız.

Bu transit zarfında, hayatınızdaki önemli bir insana, bir otorite figürüne karşı bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Seçtiğiniz yaşam yolunda ilerlemenin engellendiğini güvende olmadığınızı “Bırakılmış terkedilmiş” hissi içinde olabilirsiniz. Fiziksel bedeninizi daha gerçekçi bir şekilde incelemeye başlayarak kusurlarınız ile ilgili çok takıntılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Hayatınızı şimdiye kadar yaşadığınız olayları iyileştirme çalışmalarına başlayın. Gelişmeler bir gecede gelmeyecek, ancak yavaş ve istikrarlı bir yaklaşım, daha sonra ödülleri getirecektir. Bu enerji ile kariyer başlangıçları için önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zemin hazırlamanız ve sonunda hayatınızda çok önemli olan uzun vadeli bir proje inşa etmeniz gerekebilir. Bu zamanı, onarım ve yeniden yapılanma için ideal bir dönem olarak düşünün.

Merkür Retrosu

İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılın ilk geri hareketi 22 Mart 2018 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Koç burcunda geri harekette olacak.

2nci Merkür Retrosu 26 Temmuz 2018 Arasında Aslan burcunda geri harekette olacak.

3ncü Merkür Retrosu 16 Kasım 2018 06 Aralık 2018 arası geri harekette olacak.

Jüpiter Retrosu

Jüpiter gerileme sürecinde olduğunda hayatımızdaki vizyonlarımızı, ideallerimizi ve inanç sistemimizi gözden geçirmek iyi sonuçlar verecektir. Kırılma toparlanma çözümsüzlüklere karşı çözümü üretme yetimiz gelişebilir. Jüpiter geri hareketi 9 Mart'tan 2018 den 10 Temmuz 2018'e kadar etkili olacak ve Jüpiter'in temsil ettiği konularda kısıtlama ve yavaşlamaları beraberinde getirecek. Kasım 2017 ile Mart 2018 arasında gerçekleşen olayları tekrar teyit eder. İşle ilgili fırsatlarda ani bir sıçramayı, rekabetin artmasını ve genel mali konularda dikkatli olunması gereken enerjileri uyandırır. Jüpiter'in tekrar doğru ilerleyeceği 11 Temmuz 2018 sonrası perspektifinizin olgunlaşması nedeniyle her şey belirgin olarak artacaktır.

Satürn Retrosu

Satürn geri hareketlerinde, Her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, gerçeğimizi tezahür etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız doğrultusunda. Öğretmen Satürnün geri hareketi 18 Nisan - 6 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. İşiniz ile ilgili zorluklarınızı derinleştirebilir ve fırsatlar şimdi fark ettiğiniz sürece hayatınızı aydınlatacaktır. Bu transit altında sabrınızı kaybetmeme dönemi olacak sizler için. Yeni projeler hatta alternatifler için farklı yollara yönelmek sizler için bir seçenek olmamalı. Mucizevi bir şekilde, sorunlar 5 Eylül civarında ortadan kalkacaktır. Bu tünelden çıktıktan sonra daha gelişmiş bir zihin ve ruha sahip olmuş olacaksınız.

Mars Retrosu

Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak.

Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Uranüs Retrosu

Uranüs yaklaşık 148 gün boyunca yaklaşık olarak her yıl geri harekette bulunur Kitleleri etkileyen Uranüs retrolarında iç özgürlük odak noktası olur.

07 Ağustos 2018 06 Ocak 2019 arasında geri harekette olacak.

Venüs Retrosu

Venüs geri hareketi süresince para ve sevgi alanlarımızı gözden geçirerek eski ilişkileri devam ettirilebilir ya da sonlandırabiliriz. Daha güvenli yollar keşfedebilir hatalarımızın farkına varabiliriz. Venüs direkt gittiğinde yeni aşk ilişkileri beraberinde gelebilir süre gelen ilişkilerde gerçekten aşk varsa bu daha da güçlü ve tutkulu bir noktaya ilerleyebilir. Venüs'ün Retro geri hareketi evresi boyunca yapılan yatırımlar değer kaybedebilir.

Venüs'ün geri hareketi 6 Ekim - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kişiler için bir iç karışıklık dönemi olacaktır. Kendi kendinize bir çatışma hissedeceksiniz, size yakın olan insanlardan rekabet ve bazen diğerlerinin düşman olduğunu hissedeceğiniz enerjiler söz konusu olacaktır. Bu enerjiyi doğru dengelemenin en iyi yolu, yaşadığınız akışla birlikte gitmek ve büyük kararlar almadan hareket etmek olacaktır. Aile ve iş ortakları ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. . 16 Kasım'ı herhangi bir hasar almadan geçirdikten sonra, tüm güçlüklerin kötü bir rüyadaymış gibi sona ermesi ile doğru kararlar ile istikrarlı bir sürece kavuşabileceksiniz.

Pluto Retrosu

Plüton gerileme sürecinde, değişim ve dönüşümle ne şekilde çalıştığımız üzerine düşünmek iyi olur her birimiz için. PLUTON
Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 22 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 30 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir. Oğlak burcunda 22 Nisan 2018 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geri harekette olacak.

Ocak Terazi 2018

Bu ay boyunca iş hayatınızda riskten yanlış anlaşılmalara bağlı kaprisli davranışlar içinde olmaktan uzak durun zira size değer veren seven çalışma arkadaşlarınızın sabrını zorlayabilir beklenmedik durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sosyal paylaşım ağlarından tanıyacağınız biri ile yakın hissederek hayaller kurmaya başlayabilirsiniz aman dikkatli olun bu durum hayal ettiğiniz gibi ilerlemeyebilir maddi manevi zararlar görebilirsiniz. Bu ay eğitim hayatınızda da istikrarlı olmak için biraz daha gayret göstermeli çalışmadan bir şeyleri başaramayacağınız gerçeğini kabullenmelisiniz. Evli Teraziler kıskançlık ve şüphe özellikle ay sonuna doğru ilişkinize zarar verebilir.

Şubat Terazi 2018

Bu ay iş yerinizde yenilikler söz konusu olabilir bu yenilik le birlikte daha rahat ve huzurlu bir çalışma ortamına kavuşmuş olmak sizleri de daha enerjik kılacaktır. Ailevi konularda ise sürekli beklentilerini maddi olarak size yüklemeleri karşısında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu ay yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler devlet kurumlarından fırsatlar elde edebilirler. Evli ve çocuk sahibi olmak isteyen Teraziler bu ay tıbbi müdahaleler ve tedavi ile ilgili aksaklıklar yaşayabilirler bu durum duygusal olarak baskı altında hissetmenize ve nedensiz bir şekilde bu durumdan eşinizi sorumlu tutan bir yaklaşım sergilemenize neden olabilir dikkatli olun ve empati yaparak dengeleri korumaya özen gösterin.

Mart Terazi 2018

Bu ay iş verenseniz çalışanlarınız için çalışansanız işvereniniz için kiminle nerede ne konuştuğunuz dikkat edin söyledikleriniz zor durumda kalmanıza ya da gizli kalması gereken bir konunun dışarıya sızarak krizler yaşanmasına neden olabilir. İyi niyetle ya da kızgınlıkla söylediklerinize ve gizliliğe önem vermelisiniz bu ay. Özel yaşamınızda ise kıskanç arkadaşlarınız ilişkiniz ile ilgili konularda olur olmadık söylemlerle içinizde ki şüpheyi arttırarak huzurunuzun bozulmasına neden olabilirler dikkat edin. Ay’ın son günlerinde yolculuk ve seyahatlerinizde aksaklıklar yaşanabilir .

Nisan Terazi 2018

Bu ay aile bireylerinizin sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Endişe etmeyin elinizden geleni yapın ve sakin olmaya özen gösterin. Bu ay miras ya da hukuki konularda beklenmedik gelişmeler ile haksızlıklara uğrayabilirsiniz. İşinin ehli bir hukuk insanı ile çalıştığınızdan emin olmak için başkaları ile fikir alışverişleri yapın ve işinizi şansa bırakmayın. İş hayatınızda bu ay daha iyi enerjiler söz konusu ayaklarınızı yere sağlam basan size güvenen insanların güvenini sarsmadan hareket edebilmenin mükafatları ile maddi manevi gelişmeler yaşayabilirsiniz bu ay. Özel yaşamınızda ise özellikle bekar Teraziler yeni bir şeylere başlamak için aceleci olmamalısınız.

Mayıs Terazi 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda daha önce gitmediğiniz yerlere gidecek imkanlarla karşılaşabilir hem maddi hem manen kendinizi geliştireceğiniz enerjiler hayata karşı bakış açınızı yenileyebilirsiniz. Bu ay aile bireylerinin tartışmaları sizleri fazlası ile etkileyebilir sizlere önerim olabildiğince konunun dışında kalmanız sizin bilginiz dışında yapılan şeylerin olduğunu biliyorsanız karışıp ta sinirlerinizi bozmamalısınız. Evli Teraziler bu ay eşinizle duygusal bağınız daha güçlü hale gelirken ailenizin büyümesini düşünerek çocuk sahibi olmayı arzu edebilirsiniz.

Haziran Terazi 2018

Bu ay dedikoducu arkadaşlarınız gerçek dostlarınız ile ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir dikkatli olun ve kimsenin dolduruşu ile dostlarınızı sorgular bir tutum içine girmeyin sonunda üzülen siz olabilirsiniz. İş hayatınızda ise var olan şartlarınızın kıskanıldığını daha da yakından anlayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız gözünüzü dört açın özellikle iş hayatınızda aranıza yeni katılan insanlara karşı dikkatli olun. Bekar Teraziler bu ay ansızın olacak gelişmeler ile duygusal yoğunluğu doyasıya yaşayacağınız bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Temmuz Terazi 2018

Bu ay tutulmaların da yansıması ile özel yaşamınızda her zaman olduğunuzdan daha hassas daha alıngan davranışlarınızla sevdiğiniz insanı yorabilirsiniz. Manevi yönünüze önem verin ihtiyaç sahiplerine elinizden geldiğince yardımcı olun ve sahip olduğunuz her şey için şükredin. Ayın ilk günlerinde alım satım ya da hukuki konularda sorunlar yaşamak istemiyorsanız bu tarz önemli işlerinizi 15 Temmuzdan sonraya bırakın. Bu ay akrabalarınız ile para alışverişlerinde bulunmamanızda fayda var yeni toparlanan ilişkilerinizden bu yüzden bozulabilir.

Ağustos Terazi 2018

Bu ay maddi manevi kazanımlar ile umutlarınızın gerçekleşmeye başlaması ile hayata karşı daha cesur bir tutum içinde olmayı başarabilirsiniz. Sözde arkadaşlarınızın size verdikleri maddi manevi zararları daha net kavrayacak zamanında vereceğiniz tepkiler ile onlara iyi birer ders vererek ağırlıklarınızdan kurtulabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise süregelen beraberliğinizi evlilikle taçlandırma kararı alabilirsiniz.

Eylül Terazi 2018

Bu ay yakın akrabalarınızın özellikle hanımların özel yaşamı ile ilişkili olarak skandallar toplum tarafından hoş karşılanmayan olaylar la ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Elinizden geleni yapın ama kimsenin avukatlığına soyunmayın ay boyunca. Ayrıca bu ay iş değişikliği yeni bir işe yönelme başlatma gibi düşünceleriniz varsa beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Evli Teraziler eşinizin sağlığı ile ilgili konular söz konusu olabilir bu ayın ilk 10 gününde.

Ekim Terazi 2018

Bu ay her konuda adımlarınızı hızlandırmalı düşüncelerinizi hayata geçirmek için tereddütlerden sıyrılmalısınız. Bunu yapmalısınız ki huzur ve başarı sizinle ilerlesin. Bu ay baş ağrısı, ateş, deri, mide ve kemik ile ilgili sağlık sorunlarınızı önemsemeli kulaktan dolma bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye yeltenmemelisiniz. Mutlaka uzman bir hekime başvurmalı söylenenleri ciddiye almalısınız. Özel yaşamınızda ise bu ay eş yada sevgiliniz ile iletişim kurmakta zorlanabilir sıklıkla tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Kasım Terazi 2018

Bu ay yatırım planlarınızda aksaklıklar ile karşılaşabilir zorluklar deneyimleyebilirsiniz. Yarım kalan tamamlanmayan işler ay boyunca yorabilir sizleri varsın yorsun sonunda sabrınızın da emeğinizin de karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise yeni tanıyacağınız kişilerle kuracağınız sıcak bağ sayesinde iş ve eğitim hayatınızda beklenmedik destekler alabilir önemli ilklerin altına imza atabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşkta her şey beklediğiniz düzeyde ilerleyecektir.

Aralık Terazi 2018

Bu, ay özel yaşamınızda vaatlere değil gerçeklere odaklanmalı yapabileceğinizden fazla sözler vermemelisiniz şimdi olmasa bile ilerleyen günlerde söylediklerinizi yapamıyor olmanın zorlukları ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise sağ duyu size yeni kapılar açacaktır. Gizliliğe önem vermeli yol arkadaşlarınızı iyi seçmelisiniz. Ve seçerken de gerçekçi olmanız önem taşımakta aksi halde yarı yolda kalacağınız sizi arkanızdan vuracak insanlar la yola çıkma yanılgısına düşebilirsiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık