Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2018 Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de enerjiniz düşebilir doğru kararlar alamayabilirsiniz. Ay’ın Yengeç burcunda olduğu günlerde her türlü yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini www.astrodeha.com/gokyuzunde-bugun bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu yıl 5 tutulma gerçekleşecek. Sırası ile;

31 Ocak 2018 Türkiye saati ile 16:30 itibariyle Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

15 Şubat 2018 Türkiye saati ile 23:52 Kova burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47 ile Aslan burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Yıl 2018 yılının önemli olayları iş, ilişkiler ortaklıklar ile ilgili konularda etkili olacaktır. Yıl içinde sizi yoğun bir şekilde meşgul edecek olan yeni projeler ve iş yerindeki fırsatlar doğru değerlendirildiğinde kalıcı işlerin kazanımların teminatı olacaktır sizler için. Son derece etkin olacağınız yetenekleriniz ile fark edileceğiniz bir yıl 2018 sizler için. Dolayısıyla, etkin bir yılda, ilişkileri geliştirmek ve size gelen fırsatlarla ilerlemek önceliğiniz olmalı. Baskılar ve engeller kendi yakınlarınızın aç gözlüğünden kaynaklanan sorunlar olsa da yıl sonuna doğru önemli kazançlar elde etmeyi başarabileceksiniz. . Tüm çalışmalarınıza rağmen, bazen kazançlarınızın düşük olduğu endişesi ile paniğe kapılacağınız enerjiler ile karşılaşabilirsiniz. Endişelenmeyin ve istikrarı korumaya gayret edin. 2018'de başladığınız işler 2020'de mükemmel bir büyüme potansiyeliyle sonuçlanacağı için şüphelerin sizi yanlış yönetmesine izin vermemelisiniz. İş değişikliği yeni bir iş var olan işinizde yenilikçi bir yaklaşım bu yıl başarınızın anahtarı olacaktır. Ancak, Sevgili Oğlaklar kendi yakınlarınız ile para alışverişleri konusunda dikkatli olun ve onların geçmişte size maddi menfaatleri için yaptıklarını hatırlayarak yeniden güvenmeyin ve mümkünse bu yıl yakınlarınız kan bağınız olan akrabalarınız ile iş yapmayın. İstikrar ve başarı için birlikte yol alacağınız iş ortaklarınızı iyi seçerseniz, sizin için büyük fırsatlar söz konusu olacaktır.

Şubat-Mayıs 2018, büyüme ve istikrar için harika bir zaman olacaktır. Bu yıl Ekim ve Kasım 2018 döneminde iş ve eğitim hayatınızda önemli zorluklar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu konuyla ilgili hazır olmanız gerekir. Bu süre zarfında, iletişim kanallarınızı açık tutun ve bu dönemde büyük riskler veya yeni projeler içinde olmamaya özen gösterin ayrıca fikirlerinizin projelerinizin dışarıya sızdırılmasına karşı dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda ise, Şubat 2018'den sonra bekar Oğlaklar yeni bir ilişki ye adım atabilirler. Temmuz ve Ağustos 2018'de bazı özel durumlar konularda fedakarlık etmeyi başarır sevdiğiniz insanla ilgili kalpten arzu ettiğiniz her şey, duygusal hayatınızı iyileştirici enerjiler olarak hayatınıza yansıyabilir. Haziran Ekim ve Kasım 2018 boyunca yakınlarınız ve arkadaşlarınızdan kaynaklı gerginlikler evlilik hayatınızda büyük gerginliklere neden olabilir buna izin vermemeli yanlışlarınızı tekrarlardan uzak durmalısınız kendi yakınlarınız ya da arkadaşlarınızı yaptıkları tüm yanlışlara olumsuzluklara rağmen bağrınıza basmak sevdiğinin insanı kaybetmenize neden olabilir ve bu kez kaybetmenin size oldukça ağır sonuçlar getireceğinin bilinci ile hareket etmelisiniz. Aşk konusundaki netlik 18 Kasım'dan sonra mümkün olacaktır. O zamana kadar önemli kararlar almaktan kaçının. Evli değilseniz ani bir evlilik beklenmedik bir şekilde gerçekleşebilir.

Genel olarak , yılın ilk üç çeyreği sizleri bir dizi testten geçirecek olsa da 2018 yılı sizlere muazzam kazançlar getirecektir. Güvendiğiniz insanları iyi seçmeli yanlışları ile hayatınızda büyük zorluklara neden olan kişilere sürekli şans tanımanın size getireceği zararları iyi hesap etmelisiniz.

HİNT ASTROLOJİSİNE GÖRE OĞLAK BURCU

Klasik ve Vedik Astroloji burçların başlangıç ve bitişleri konusunda birbirlerinden ayrılırlar, bunun nedeni de özünde Vedik sistemi takımyıldızlara dayanarak hesaplanmasından kaynaklanmaktadır. İşte bu yüzden de sizlerle Vedik sistemdeki her bir burcun tarih aralıklarını sizinle paylaşıyorum. Hint Astroloji sistemine göre BURCUNUZU lütfen verdiğim tarih aralıklarını göz önüne alarak okuyunuz. Vedik Doğum Haritasında ise belirgin yöntemler ve kurallar vardır. Hint Astroloji analizlerinde kişilik, karakter gibi davranışlarımızı yönlendiren olgular ile ilgilenmez. Doğrudan gezegen geçişlerinin hangi alanlarda etkili olacağını ortaya koyan bir sistemdir.

Oğlak burçları için 2018 ay düğümleri ve yıl boyunca gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmaları ile etkileşim içerisinde olacak bu enerjiler, Şubat ve Ağustos aylarında sizleri hayatın farklı oyunları ile karşı karşıya bırakabilir Pozitif ve Negatif anlamda. Bu durum Oğlak burçlarının bu sene hayatlarına bir yön vermekte zorlanacakları ve ilişkilerinin genelinde bir tatminsizlik yaşayacakları anlamına gelebilir. Diğer gezegenlerin yerleşimi sizlere iyi talih getirirken ilişkilerinizde de büyük ölçüde yardımcınız olacak. Bu enerji Büyük iyilik Jüpiter ve Mücadelenin gezegeni Mars’ın doğum haritalarınızda 10.ncu Evinizde olması kariyer hayatı için çok olumlu bir enerjiyi getirmekte. Zorluklar doğum haritanızda 12nci evde ki enerjilerden kaynaklanarak harcamalarınızda artışa neden olabilir. Özellikle yakınlarınızın ya da çok yakın gördüğünüz kişilerin kendi çıkarları uğruna sizi zarara uğratabileceklerini çok iyi düşünün. Kendiniz içinse iş ve eğitimsel amaçlar doğrultusunda yarar getirecek harcamalarda bulunabilirsiniz. Ocak-Mart ayları arasında harcamalarınız yükselecektir. Nisan-Haziran ayları maddi anlamda ve ilişkilerde şansınızı arttırma fırsatı yakalayabileceğiniz bir dönem sizler için. Temmuz-Eylül ayına kadar kariyer hayatınızda büyüme için oldukça iyi bir dönem olacak sizler için ve her ne kadar senenin sonunda harcamalar olsa da, kariyer hayatınız2018 yılının Ekim ve Aralık aylarında beklenmedik bir şekilde büyüyecek.

Yıldızların öğretmeni yönetici gezegeniniz Satürn’ün 20 Aralık 2017 & 17 Aralık 2020 tarihleri arasında ki transitinin burcunuza yansıması, Bu transit sırasında kişisel seviyede başkalarına nasıl davrandığınızı sorgulayacak empati yapmayı öğreneceksiniz. Fiziksel bedeniniz de bir odak noktası haline gelecek sizler için. Yaşınızın ağırlığını hissettiğiniz bedeniniz ile ilgili ihmalkarlıklarınızın farkına vararak olumsuz alışkanlıklarınızı tiryakiliklerinizi kendi iradenizle değiştirebileceksiniz. Kilo probleminiz varsa sağlıklı i, diyetleri ve spor gibi aktiviteleri başlatmak için mükemmel bir zaman.

Hayata dair bakış açınız, daha ciddi, olgun ve sorumlu bir tutum benimsediğinizde değişecektir. Bu Transit in ilk sürecinde özgüven eksikliği ve muhtemelen kendinizle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Geçmişte güvenerek zarar gördüğünüz kişilere karşı yenildiğiniz merhamet duygunuz ile yine güven sarsılması yine yumuşak karnınızdan sizi vurmaları karşısında çaresiz hissederek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Artık tam anlamı ile İYİ’yi KÖTÜ’yü ayırt etmeli kötüye inanmayı seçip iyi olanı kaybedecek yaklaşımlar içine girmemelisiniz. Bu transit altında özgüveninizi dönüşümünü yukarı çekmeyi başarabilirsiniz. Satürn yüzeysel olanı dağıtıp parçalamaya başlıyor. Bencillikleriniz kurgularınız ardınızda kalıyor. Rüya gerçeğe yeniliyor. Bu transit altında sonuç, yeni keşfedilen bir kimliktir ve kendinizle ilgili gerçekçi bir anlayışın sizlere katacağı maddi manevi zenginliklerdir.

Kariyer hayatınızda yeni projeler açısından dışa dönük ilerleme işaretleri olağanüstü olmayabilir, ancak bu geçiş sırasında yaptığınız iş gelecekte başarı ve ilerleme için güçlü bir temel oluşturacaktır. Kariyer hayatınızda yıllardır kısıtlı imkanlarla ilerleyip kısır döngülere yenildiyseniz çıkış kapılarını bulup açacak ve kalıcı işlerin içinde yer alabileceksiniz. Yönetici gezegeniniz bu transit sırasında Olgunluk, gerçekçilik ve sorumluluk seviyenizi test edecek. Kendiniz için belirlediğiniz hedefler karakteriniz, şimdi tekrar değerlendirilir ve gerçeğe karşı testlerle sınanır. Satürn, hayatınızda yaşanmışlıklara keskin bir bakış ile görebilmenin anlayabilmenin bir yoludur. Bu yolculukta nerede durmanız gerektiğini öğretir sizlere. Her bakımdan gerçekçilik kazandıracak takıntılarınızı kuşku ve şüphelerinizi arındırıp güzel olanın kıymetini anlamanızı sağlayacak enerjiler söz konusu.

Zaman zaman enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebilir başkalarının meydan okumalarına engellemelerine rağmen kazanımlarınızı yükselterek tanınırlık elde edebilir önemli başarıların altına imza atabilirsiniz. Hayatınızı yeniden değerlendirmek için sizi değersizleştiren utandıran kendi hatalarından sorumlu tutan kişiler ile ilişkilerinizi tam anlamı ile noktalayarak. Kendinize değer vermeye başlayıp hayatınızı daha anlamlı hale getirmeye başlayabilirsiniz. Böylece daha güçlü bir amaç duygusu ile ilerleyebilirsiniz. Bazı taahhütlerin veya planlarınızı bırakabilirsiniz. Şimdiye kadar hayatınızı nasıl yaşadığınıza ilişkin bazı pişmanlıklar hissedebilirsiniz. (İleriye doğru ilerlemek için gerekli gibi görünüyor) iyileştirme yapmak için daha iyi bir konumdasınız artık. başkaları tarafından tanınırsa sizin için özellikle önem kazanır. Hayatınızı yeniden değerlendirmek için gerekli süreyi doğru yönlendirmek için kendinizi zararlı insanlardan uzak tutmayı başararak istikrarı yakalayabilirsiniz. Satürn’ün geçişini en iyi şekilde değerlendirmenin yolu, sorumluluklarınızı en iyi şekilde karşılamaktır. Yanlış insanlara tekrar değer vererek yaşadığınız hayal kırıklığının hüznünü yaşayın ancak bunun pişmanlığa veya kızgınlığa dönüşmesine izin vermeyin. Bunun yerine, ruhunuzu da kendinizi de iyileştirmeye hayat yolunuzda sizi seven değer veren insanlar la yürümeye odaklanın. Bu transit altında Sabırsızlığa değil sabır ve olgunluğa ödüller gelecektir hayat okulunda.

Merkür Retrosu

İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılın ilk geri hareketi 22 Mart 2018 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Koç burcunda geri harekette olacak.

2nci Merkür Retrosu 26 Temmuz 2018 Arasında Aslan burcunda geri harekette olacak.

3ncü Merkür Retrosu 16 Kasım 2018 06 Aralık 2018 arası geri harekette olacak.

Jüpiter Retrosu

Jüpiter gerileme sürecinde olduğunda hayatımızdaki vizyonlarımızı, ideallerimizi ve inanç sistemimizi gözden geçirmek iyi sonuçlar verecektir. Kırılma toparlanma çözümsüzlüklere karşı çözümü üretme yetimiz gelişebilir. Jüpiter geri hareketi 9 Mart'tan 2018 den 10 Temmuz 2018'e kadar etkili olacak ve Jüpiter'in temsil ettiği konularda kısıtlama ve yavaşlamaları beraberinde getirecek. Kasım 2017 ile Mart 2018 arasında gerçekleşen olayları tekrar teyit eder. İşle ilgili fırsatlarda ani bir sıçramayı, rekabetin artmasını ve genel mali konularda dikkatli olunması gereken enerjileri uyandırır. Jüpiter'in tekrar doğru ilerleyeceği 11 Temmuz 2018 sonrası perspektifinizin olgunlaşması nedeniyle her şey belirgin olarak artacaktır.

Satürn Retrosu

Satürn geri hareketlerinde, Her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, gerçeğimizi tezahür etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız doğrultusunda. Öğretmen Satürnün geri hareketi 18 Nisan - 6 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. İşiniz ile ilgili zorluklarınızı derinleştirebilir ve fırsatlar şimdi fark ettiğiniz sürece hayatınızı aydınlatacaktır. Bu transit altında sabrınızı kaybetmeme dönemi olacak sizler için. Yeni projeler hatta alternatifler için farklı yollara yönelmek sizler için bir seçenek olmamalı. Mucizevi bir şekilde, sorunlar 5 Eylül civarında ortadan kalkacaktır. Bu tünelden çıktıktan sonra daha gelişmiş bir zihin ve ruha sahip olmuş olacaksınız.

Mars Retrosu

Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak.

Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Uranüs Retrosu

Uranüs yaklaşık 148 gün boyunca yaklaşık olarak her yıl geri harekette bulunur Kitleleri etkileyen Uranüs retrolarında iç özgürlük odak noktası olur.

07 Ağustos 2018 06 Ocak 2019 arasında geri harekette olacak.

Venüs Retrosu

Venüs geri hareketi süresince para ve sevgi alanlarımızı gözden geçirerek eski ilişkileri devam ettirilebilir ya da sonlandırabiliriz. Daha güvenli yollar keşfedebilir hatalarımızın farkına varabiliriz. Venüs direkt gittiğinde yeni aşk ilişkileri beraberinde gelebilir süre gelen ilişkilerde gerçekten aşk varsa bu daha da güçlü ve tutkulu bir noktaya ilerleyebilir. Venüs'ün Retro geri hareketi evresi boyunca yapılan yatırımlar değer kaybedebilir.

Venüs'ün geri hareketi 6 Ekim - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kişiler için bir iç karışıklık dönemi olacaktır. Kendi kendinize bir çatışma hissedeceksiniz, size yakın olan insanlardan rekabet ve bazen diğerlerinin düşman olduğunu hissedeceğiniz enerjiler söz konusu olacaktır. Bu enerjiyi doğru dengelemenin en iyi yolu, yaşadığınız akışla birlikte gitmek ve büyük kararlar almadan hareket etmek olacaktır. Aile ve iş ortakları ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. . 16 Kasım'ı herhangi bir hasar almadan geçirdikten sonra, tüm güçlüklerin kötü bir rüyadaymış gibi sona ermesi ile doğru kararlar ile istikrarlı bir sürece kavuşabileceksiniz.

Pluto Retrosu

Plüton gerileme sürecinde, değişim ve dönüşümle ne şekilde çalıştığımız üzerine düşünmek iyi olur her birimiz için. PLUTON
Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 22 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 30 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir. Oğlak burcunda 22 Nisan 2018 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geri harekette olacak.

Ocak Oğlak 2018

Tüm çabalarınızı en iyi şekilde ortaya koymanız gereken bir aydasınız. İş eğitim ve özel hayatınızda. Kime fedakarlık yapmanız gerektiğini iyi belirlemeli sizi kendi çıkarları için kullanma arzusu içinde olanlarla aranızda ki mesafeyi korumayı bilmelisiniz. Finansal kazançlar yılın ilk ayında beklediğiniz gibi olmayabilir ve artan masraflardan dolayı zorlanabilirsiniz. Bu ay finansal kayıplara karşı da dikkatli olmalısınız riskli yatırımlardan uzak durun ve hiç kimseye borç vermeyin verilen sözler yerine gelmeyebilir finansal zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay özel yaşamınızda ise kıldan ince kılıçtan keskin enerjiler söz konusu özellikle evli ve ilişkisi devam eden Oğlak burçları için, Başkalarını bunlar akraba arkadaş gibi kişiler olabilir onları mutlu etmeye çalışırken sahip olduğunuz güzellikleri ihmal eden rahatsız eden davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Son pişmanlık fayda etmeyebilir.

Şubat Oğlak 2018

Bu ay sağlığınız ile ilgili konularda daha duyarlı olmalısınız. Özellikle Oğlak erkekleri alt batın ile ilgili rahatsızlıklarınızı zaman geçirmeden bir hekime göstermeniz fazlası ile önem taşımakta zamanında yapılacak müdahaleler olası büyük sağlık sorunlarının üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Bu ay iş ilişkilerinizde büyük başarılar sizleri karşılamakta aktif girişken ve çalışkan olduğunuz takdirde. Hukuki ve resmi işlerinizde bu ay tam istediğiniz gibi ilerleyecektir. Bu anlamda yapacağınız girişimlerin olumlu geri dönüşümleri ile karşılaşacağınız finansal olarak rahatlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise tek taraflı kararlar almamaya özen göstermeli haklı olmadığınız konularda inatçı bir tutum sergilememelisiniz.

Mart Oğlak 2018

Mart, daha cesur ve korkusuz kararlar alarak yanlışa dur diyeceğiniz enerjileri barındırıyor sizler için. Size yanlışlar yapan iyi niyetinizi suiistimal edenleri hayatınızdan tek tek ayıklayacaksınız. Bu ay iş hayatınızda yaptıklarınızla ününüz de yükselişte artacak. İnançlarınız sizi güçlü ve söz sahibi kılacak pek çok konuda. İş hayatınızda son 3 yıldır mücadele ettiğiniz bir işiniz istediğiniz gibi tamamlanabilir çok önemli bir finansal gelir elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise güçlü duruşunuz eş ya da sevgiliniz tarafından da takdir görmenizi ve ilişkinizde ki gerginliklerin birlikte alınan kararlar ile çözüme kavuşmasını sağlayacaktır.

Nisan Oğlak 2018

Bu ay kardeşlerinizin çıkarcı yaklaşımları sabrınızı taşırabilir işi düşünce sizi aramalarına daha fazla katlanmayacağınızı açıkça ifade edebilirsiniz. Öncelikleriniz işiniz ve sizi çıkarsız sevenler olmalı bu ay boyunca. İş ve eğitim hayatınızla ilgili başvurular yurt dışı ile ilişkiler bu ay önem kazanıyor. Girişimlerinizin çabalarınızın olumlu geri dönüşümü ile karşı karşıyasınız. Fakat özel yaşamınızda bitmiş bir ilişki ya da evlilikle ilgili gerginlikler haksız suçlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu evlilikten çocuklarınız varsa onların özel yaşamlarında yaptıklarından dolayı üzülebilir hatta utanç verici durumların sizden gizlenmesi ile hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Elinizden geleni yapın ama kendinizi başkalarının yaptığı kişisel hatalardan sorumlu tutmayın. İlahi ve maneviyat arayışında, kendinizi kısa bir hac yolculuğu ile bulacaksınız.

Mayıs Oğlak 2018

Bu ay her türlü fikir hırsızlığına karşı eğitim ve iş hayatınızda dikkatli olmalısınız. Yeni tanıdığınız kişilerin yanında konuşurken dikkatli olun hiç beklemediğiniz durumlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ay işle ilgili konularda güçlü iş birlikleri yapabilir eşinizden ya da sevgilinizden gelecek faydalar yaşayabilirsiniz. Devlet kurumları, yüksek öğrenim ile ilgili konularda önemli şanslar söz konusu girişimci olarak kendiniz için mükemmel yollar bulabilirsiniz. Bu ay sonuna doğru yatırımlar ile ilgili konularda da gökyüzü sizleri desteklemekte eşinizle ortak yatırımlar ile değerli bir şeylerin sahibi olabilirsiniz. Bekar Oğlaklar sizler de bu ay duygusal olarak bir arayış içine yönelerek pişman olacağınız beraberlikler kurabilirsiniz. Özellikle Oğlak burcunun 2nci 10 gününde doğanlar fazlası ile dikkat etmeli yanlış seçimlerle kendilerini zora sokmamalılar.

Haziran Oğlak 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda Yeni projelere girmek değişimleri gerçekleştirmek için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin. Başarınız kayıpları kazanca çevirmeniz. Çevrenizdeki kıskanç insanları saldırgan bir tutumla harekete geçirebilir ve sizi zayıf karnınızdan vurmaya kalkabilirler. Dikkat edin. Bu ay hukuki ve resmi işlerinizde dikkati elden bırakmayın ve kendi işinizin takibini kendiniz yapın aksi takdirde üzülebilirsiniz. Ayın 2nci yarısında direksiyon başına geçerken dikkatli olmalısınız anlık dalgınlıklar yüzünden maddi hasarlı kazalar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise hassasiyetin önem kazandığı enerjiler söz konusu. Hata yaptıysanız özür dileyin ve olaylar kontrolünüzden çıkmadan çabuk bir şekilde hareket edin.

Temmuz Oğlak 2018

Bu ay sağlığınız ile ilgili konularda olumlu enerjiler söz konusu. Uzun süredir tedavi gördüğünüz konularda şifa bulabilirsiniz. Bu ay spora başlayabilir daha sağlıklı bir yaşam stiline geçiş yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda Evli Oğlaklar, Eşinizle samimi bir ilişki kurmaya çalışın ve yaşanan karanlık günlerin ilişkinizi daha fazla hırpalamasına izin vermeyin. Finansal kazançlarda büyüme ile karşılaşabilirsiniz bu ay . Dış ticaret yada , ticaret ile ilgili bir iş yapıyorsanız girişimleriniz bu ay her zamankinden daha iyi sonuçlar verecektir. Bekar Oğlaklar sizlerde katılacağınız bir organizasyonda tanışacağınız birinden çok etkilenebilirsiniz. Fakat bu ay gerçekleşecek tutulmalar olduğundan aceleci olmamalı hayatınıza alacağınız kişiyi daha yakından tanımaya çalışmalısınız.

Ağustos Oğlak burcu 2018

Bu ay finansal konularda risklerden uzak durun. Kimseye ticari anlamda aracılık etmeyin maddi olarak kayıplar yaşayabilir hukuki sorumluluklar yüzünden zarar görebilirsiniz. Bu ay aile büyüklerinizin sağlık sorunları ile ilgili konularda yaşanabilir. Özel yaşamınızda sürpriz bir beraberlikle aşka kapalı yüreğinizi aşka teslim ederek kısa süre içinde evlilik kararı alıp çevrenizde ki pek çok kişiyi şaşırtabilirsiniz.

Eylül Oğlak 2018

Bu ay size zarar veren kişilerin yaşadıklarına şahitlik edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Her şey sizin lehinize doğru gelişecek. Bu ay, Ruhsal anlamda rahatlamalar kendi içinize yapacağınız manevi yolculukla şifa bulacağınız enerjiler hakim gökyüzünde. İş ve aile hayatınızda dengeleri başarılı bir şekilde koruyarak istikrarlı gelişmeler ile sevinecek size güvenen inanan destek veren eş yada sevgilinizin de yüzünü güldüreceksiniz. Bu ay yeni evli Oğlaklar aileye katılacak yeni bir bebek haberi ile sevinebilirler.

Ekim Oğlak 2018

Bu ay, yetenek ve yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız son derece şanslı enerjiler ile dolu bir ay sizler için kararlı olmalı seçimlerinizi iyi yapmalı tereddütlerinden dolayı bir arpa boyu yol kat edememiş kişilerin söylemlerini dikkate almamalısınız. Bu ay miras yada ortak maddi değerler ile ilgili konularda ise kardeşlerinizin haksızlıkları ve entrikaları ile karşılaşabilirsiniz ikili diyaloglara girip eğriyi doğru edemeyeceğinizi bilmeli hakkınız olanı yasal yollarla aramayı seçmelisiniz.

Kasım Oğlak 2018

Bu ay, hükümet işlerinde veya aile işletmelerinde çalışan Oğlaklar için mali kazançlar açısından umut verici görünüyor. İş hayatınızda başarı çıtanız yükseliyor iş değişikliği ya da kendi işinizi kurma hayalinizi bu ay gerçekleştirebilir farkınızla azimli çalışmalarınızla tüm dikkatleri üzerinizde toplamayı başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuzu abartmamaya özen gösterin aksi halde eş ya da sevgiliniz bu duruma dayanamayarak size karşı ciddi tepkiler verebilir ve uzun süren tartışmalar ile karşılaşabilirsiniz.

Aralık Oğlak 2018

Bu ay yabancı kaynaklar yurt dışı ile ilgili eğitsel ve işinizle ilgili gelişmeler beklentilerinizin çok üzerinde ilerleyebilir ve istikrarlı bir sürecin kapılarını aralayabilirsiniz bu ay boyunca yapacaklarınızın uzun vadeli olumlu geri dönüşü olacağını bilmeli ve bunun bilinci ile ilerlemelisiniz. Bu ay ihtiyaç sahipleri ile yardımlaşmalarda bulunmak sizlere çok iyi gelecektir. Özel yaşamınızda ise yaşanan güzellikleri başkaları ile paylaşmamalı kıskanç insanların enerjisini üzerinize çekmemelisiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık