Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2018 Kova Yıllık Burç Yorumları

Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğu günler de enerjiniz düşebilir sağlıklı ve doğru kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Ay takvimini www.astrodeha.com/gokyuzunde-bugun bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu yıl 5 tutulma gerçekleşecek. Sırası ile;

31 Ocak 2018 Türkiye saati ile 16:30 itibariyle Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

15 Şubat 2018 Türkiye saati ile 23:52 Kova burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47 ile Aslan burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

2018, sizin için uzun bir başarı periyodu anlamına gelmekte! Çok telaşlı bir 2016 ve 17'den sonra, geçmişte sizin tarafınızdan yapılan hatalarınızı düzeltebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu yıl kazanımlar için şanslı enerjiler söz konusu. Yurtdışından gelen fırsatlar eğitim ile ilgili konularda son derece olumlu sonuçlar almanızı hedeflerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Uzun zamanıdır iş arıyor ve bulamıyorsanız bu yılın ilk yarısında istediğiniz işe kavuşabilirsiniz. Maneviyatınız yükseliyor ve niyetinizin güzelliğinin mükafatları ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu yıl iş hayatınızda başarılı olmak için , yeni insanlar, yeni işler ya da yeni projeler yerine, son 6 ayda yaptığınız işlere odaklanmalı ve bunları devam ettirme çabası içinde olmalısınız . Bu sizin için en tutarlı büyümenin anahtarı olacaktır. Yeni fikirler ve fırsatlar çok heyecan verici olabilir, ancak size hemen beklediğiniz kazanımları vermeyebilir sabretmeli ve uzun vadede başarıya odaklanmak için gayret etmeye devam etmelisiniz. 2018 boyunca iş ve eğitim hayatınızda yurtdışında birçok fırsat yakalayabilirsiniz.

Kova iş ortamınız da şimdi biraz diplomasi size çok şey kazandıracaktır. Çalışma planlarınızı disiplinli bir şekilde uygulamalı hiç kimse ile tartışmadan ilerlemenin stratejisini sürdürmelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin sinsi oyunlarına karşı, Akıllı olun ve gerçek planın ne olduğunu görmeye çalışın. 2018 yılında yeni yatırımlar ve finansal riskler den uzak durmanız da fayda var yatırım planlarınız için bireysel doğum haritanızın analizi sizlere çok daha doğru sonuçlar verecektir. Mali konularda Temmuz ve Ağustos 2018 döneminde kısıtlamalar ve zorluklar yaşayabilirsiniz. Yıl boyunca spekülasyonlardan kaçınmalısınız. Bu yıl bekar Kovalar alışılmadık ile yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Evli kovalar ise anlık duygular ile evlilik dışı bir ilişkiye yönelerek maddi manevi zararlar büyük pişmanlıklar yaşayabilirler özellikle Kova burcunun ilk 10 gününde doğanlar bu enerjiye dikkat etmeliler. 8 Ekim - 17 Kasım 2018 döneminde bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar istikrarlı enerjiler ile kalıcı bir beraberliğe başlayarak hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz.

Genel olarak, başarılı bir yılı sabırsızlıkla beklemelisiniz. Dürüst ve disiplinli bir şekilde yaşamak size iş ve eğitim hayatınızda mükemmel sonuçlar verecektir.

HİNT ASTROLOJİSİNE GÖRE KOVA BURCU

Klasik ve Vedik Astroloji burçların başlangıç ve bitişleri konusunda birbirlerinden ayrılırlar, bunun nedeni de özünde Vedik sistemi takımyıldızlara dayanarak hesaplanmasından kaynaklanmaktadır. İşte bu yüzden de sizlerle Vedik sistemdeki her bir burcun tarih aralıklarını sizinle paylaşıyorum. Hint Astroloji sistemine göre BURCUNUZU lütfen verdiğim tarih aralıklarını göz önüne alarak okuyunuz. Vedic Doğum Haritasında ise belirgin yöntemler ve kurallar vardır. Hint Astroloji analizlerinde kişilik, karakter gibi davranışlarımızı yönlendiren olgular ile ilgilenmez. Doğrudan gezegen geçişlerinin hangi alanlarda etkili olacağını ortaya koyan bir sistemdir.

Kovalar bu sene şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. (Güneş, Venüs ve Satürn) ün etkileri size ve evli Kovaların eşlerine maddi anlamda kazançlar getirecek. Yine doğum haritalarınızda 9.ncu ve 4. Ncü evlerinizde de iyi etkileri olan gezegenler sizleri güçlendirecek. Ketu’nun doğum haritalarınızda 12.nci evinizde ki etkisi Rahu’nunsa yine doğum haritanızda 6.ncı Evde bulunması ay ve güenş tutulmaların ın düşmanlarınızı bertaraf edeceği uzlaşma sağlayacağınız daha ruhani bir yola yönleneceğiniz hatalarınızı sürdürmek yerine kendinize geliştireceğiniz enerjileri iyi değerlendireceğiniz anlamına geliyor. Dikkat edilmesi gereken tek konu yıl boyunca mideyle ilgili rahatsızlıklar olmalı. Ocak-Mart arası iş ve eğitim hayatınızda faaliyetlerin genişletilmesi hakkında planlar yapmak için oldukça iyi bir dönem sizler için. Nisan-Haziran arasındaki dönem süresince ev ve eğitim hayatı için olumlu enerjileri iyi değerlendirmeye bakın. Haziran-Eylül arası şansınınız artacağı bir dönem olacak, ancak Ağustos ayında mide rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalı en ufak bir rahatsızlığınızda uzman bir hekime tetkiklerinizi yaptırmalısınız. Ekim-Aralık ayları kariyer maddi kazançlar ve aşk hayatınız çin iyi bir dönem olacak.

Yıldızların öğretmeni Satürn’ün 20 Aralık 2017 & 17 Aralık 2020 tarihleri arasında ki geçişinin burcunuza yansıması, Bu transit ile birlikte, varlığınızın anlamı, başarılarınız ve “başarısızlıklarınız” üzerinde etkili enerjileri getirmekte. Bu transit, özellikle dönem başında karışıklıklara neden olabilir. Satürn, eleştirel gözünü, yüzeyin altında yatan her şeye çevirir ve zihninizde benliğinizde yenmekte zorlandığınız pek çok şeyler yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu geçiş sırasında, kendi iblislerinizle karşı karşıya kalacaksınız sizi rahatsız eden belirsiz korkular. Hepimizin ruhunda iyilikler de kötülükler de barınmakta. Şimdi mutluluk ta mutsuzlukta ruhunuzda ki hangi özelliği besleyerek ön plana çıkaracağınız ile ilişkili ilerleyecek. Bu süreç rahatsızlık verici mi? Bazılarınız için olabilir.

Eskiden bu yana devam eden hırslar öfke kin ego gibi yorucu enerjilerden uzaklaşmayı başardığınız takdirde büyük bir rahatlama ile zincirlenmiş ruhunuzu özgürleştirebilirsiniz. On ikinci evde geçiş yapan Satürn, Geçmişteki başarısızlıkları başkalarını suçlamadan başarıya çevirmek için elinizden geleni yapma fırsatı verebilir sizlere. Mümkün olduğunca bu tarz şeylerden kendinizi ayırın. Yasal konularda dikkatli olun daha büyük hatalara neden olacak yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin. İçsel anlamda Öz-değer meseleleri ile mücadele ediyor olabilirsiniz ve bu, hayatta istediğin ve hak ettiğinizi düşündüğünüz şeylerin peşinden gidip gelemeyeceğinizi gerçekten keşfetmek için iyi bir zamandır. Şimdi size düşen kendi ruhunuz başta olmak üzere farkına varamadığınız düşmanlarınızı tanımak dost bildiğiniz düşmanların gerçek yüzlerinin ortaya çıkması ile kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğinin olgunluğuna erişmek olacaktır. Bu transit olumsuz özelliklerinizi dönüştürmek için bir fırsatta olabilir sizler için. Alışkanlıklarınızın ve ben benim arzularım benim isteklerim benim önceliklerim gibi ısrarlardan uzaklaşabileceğiniz takdirde.

Merkür Retrosu

İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılın ilk geri hareketi 22 Mart 2018 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Koç burcunda geri harekette olacak.

2nci Merkür Retrosu 26 Temmuz 2018 Arasında Aslan burcunda geri harekette olacak.

3ncü Merkür Retrosu 16 Kasım 2018 06 Aralık 2018 arası geri harekette olacak.

Jüpiter Retrosu

Jüpiter gerileme sürecinde olduğunda hayatımızdaki vizyonlarımızı, ideallerimizi ve inanç sistemimizi gözden geçirmek iyi sonuçlar verecektir. Kırılma toparlanma çözümsüzlüklere karşı çözümü üretme yetimiz gelişebilir. Jüpiter geri hareketi 9 Mart'tan 2018 den 10 Temmuz 2018'e kadar etkili olacak ve Jüpiter'in temsil ettiği konularda kısıtlama ve yavaşlamaları beraberinde getirecek. Kasım 2017 ile Mart 2018 arasında gerçekleşen olayları tekrar teyit eder. İşle ilgili fırsatlarda ani bir sıçramayı, rekabetin artmasını ve genel mali konularda dikkatli olunması gereken enerjileri uyandırır. Jüpiter'in tekrar doğru ilerleyeceği 11 Temmuz 2018 sonrası perspektifinizin olgunlaşması nedeniyle her şey belirgin olarak artacaktır.

Satürn Retrosu

Satürn geri hareketlerinde, Her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, gerçeğimizi tezahür etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız doğrultusunda. Öğretmen Satürnün geri hareketi 18 Nisan - 6 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. İşiniz ile ilgili zorluklarınızı derinleştirebilir ve fırsatlar şimdi fark ettiğiniz sürece hayatınızı aydınlatacaktır. Bu transit altında sabrınızı kaybetmeme dönemi olacak sizler için. Yeni projeler hatta alternatifler için farklı yollara yönelmek sizler için bir seçenek olmamalı. Mucizevi bir şekilde, sorunlar 5 Eylül civarında ortadan kalkacaktır. Bu tünelden çıktıktan sonra daha gelişmiş bir zihin ve ruha sahip olmuş olacaksınız.

Mars Retrosu

Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak.

Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Uranüs Retrosu

Uranüs yaklaşık 148 gün boyunca yaklaşık olarak her yıl geri harekette bulunur Kitleleri etkileyen Uranüs retrolarında iç özgürlük odak noktası olur.

07 Ağustos 2018 06 Ocak 2019 arasında geri harekette olacak.

Venüs Retrosu

Venüs geri hareketi süresince para ve sevgi alanlarımızı gözden geçirerek eski ilişkileri devam ettirilebilir ya da sonlandırabiliriz. Daha güvenli yollar keşfedebilir hatalarımızın farkına varabiliriz. Venüs direkt gittiğinde yeni aşk ilişkileri beraberinde gelebilir süre gelen ilişkilerde gerçekten aşk varsa bu daha da güçlü ve tutkulu bir noktaya ilerleyebilir. Venüs'ün Retro geri hareketi evresi boyunca yapılan yatırımlar değer kaybedebilir.

Venüs'ün geri hareketi 6 Ekim - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kişiler için bir iç karışıklık dönemi olacaktır. Kendi kendinize bir çatışma hissedeceksiniz, size yakın olan insanlardan rekabet ve bazen diğerlerinin düşman olduğunu hissedeceğiniz enerjiler söz konusu olacaktır. Bu enerjiyi doğru dengelemenin en iyi yolu, yaşadığınız akışla birlikte gitmek ve büyük kararlar almadan hareket etmek olacaktır. Aile ve iş ortakları ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. . 16 Kasım'ı herhangi bir hasar almadan geçirdikten sonra, tüm güçlüklerin kötü bir rüyadaymış gibi sona ermesi ile doğru kararlar ile istikrarlı bir sürece kavuşabileceksiniz.

Pluto Retrosu

Plüton gerileme sürecinde, değişim ve dönüşümle ne şekilde çalıştığımız üzerine düşünmek iyi olur her birimiz için. PLUTON
Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 22 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 30 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir. Oğlak burcunda 22 Nisan 2018 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geri harekette olacak.

Ocak Kova 2018

Kova için dengeli bir ay gibi görünüyor. İşinizin ve finansal istikrarın korunması için temkinli olunması gereken aydasınız. Siz resmi bir kurumda çalışan biriyseniz bu ay sıklıkla, seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Özel hayatınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde kendinizi izole edilmiş gibi hissedebilirsiniz, bu nedenle çevrenizdekilerle dost olmaya çalışın ilişkilerinize keskin sınırlar çizerek arkadaşlarınızla aranızı açmamaya özen gösterin. Bu ay boyunca özel yaşamınızla ilgili olumlu olumsuz kararlar almamanız da faydanıza olacaktır.

Şubat Kova 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda çabalarınızı arttırmanız gerekebilir düşmanca davranışlarını ileri noktalara taşıyacak kişiler yüzünden ekstra emek vermeniz gerekse de pes etmemelisiniz. İşinizle ilgili konularda şansınızı kendinizin yaratacağının bilinci ile ilerleyin. Bu ay, Bulaşıcı hastalıklar, baş ağrısı, ateş, mide ve kemikler ile ilgili problemlere karşı çok dikkatli olun. Aşk hayatınızda ise genel anlamı ile huzur hakim olmaya başlıyor ufak rüzgarların esintisi ile ilişkinizi sarsmamayı öğrenmelisiniz.

Mart Kova 2018

Bu ay iş hayatınızda farklı kaynaklardan gelirler elde etmeye başlayabilirsiniz. Nakit akışı artacak ve değerli bir şeylere sahip olma imkanını yakalayacaksınız. Yatırımlarınızı başkalarının yönlendirmeleri ile değil kendi istekleriniz ile yapmanız karlı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Kova’lar onların özel yaşamları ile yaşanan stresli gelişmelerden duygusal olarak yoğun bir şekilde etkilenseniz de yaşanan olayların çok fazla içinde olmamaya özen gösterin. İlişkisini sorunsuz şekilde devam ettiren Kovalar bu ay maddi ve duygusal konularda daha istikrarlı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Nisan Kova 2018

Kendiniz için sürekli başkaları ile uğraşmaktan yapmadığınız yapamadığınız ertelediğiniz pek çok şeyi cesur kararlar ile uygulamaya geçeceğiniz bir ay Nisan. Bireysel olarak alacağınız her karar sizleri özgürleştirecektir. Sorunlu kişilerle ki bunlar yakınlarınız olsa bile ilişkilerinizi sınırlamak kendinize zaman ayırıp yapmak isteklerinizi uygulamada daha rahat kararlar almanızı sağlayacak. Bu ay mali konularda da rahatlamalar söz konusu. Ortak işleri olan Kova’lar ortağınızın zamanında yapmadığı eksik işler yüzünden maliye ssk gibi resmi kurumlar ile sorunlar yaşayabilir ve finansal konularda sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise seçimleriniz aşkın şekillenip kalbinizde ki yerini yeniden almasını sağlayacak kadar etkili olacaktır.

Mayıs Kova 2018

Bu ay anlık kararlar ile iş ve eğitim hayatınızda değişimlere gitmek pek te iç açıcı enerjileri barındırmamakta. Plansız programsız akıllıca olmayan duygusal kararlar almamaya özen gösterin bu alanlarda. Bu ay akrabalarınız ile ilişkilerinizde geçmişte yaşanan bir durum yüzünden sorunlar tırmanabilir ve birbirinize karşı ego yarışına girerek gizli kalması gereken karşılıklı sırların ortaya dökülmesine neden olup özel yaşamınızda da iş hayatınızda da itibarınızı sarsacak olaylar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olun söz ağzınızdan çıkana kadar sizin esiriniz çıktıktan sonra son pişmanlık fayda etmeyebilir. Bekar Kovalar özellikle bu ay sosyal olmaya çalışın ve davetleri geri çevirmeyin. Aşk sizi hiç beklemediğiniz bir anda bulabilir ve heyecan dolu bir birlikteliğe başlayabilirsiniz.

Haziran Kova 2018

Bu ay iş hayatınızda sorumluluklarını yerine getirmeyen ve arkanızdan iş çeviren çalışma arkadaşlarınızdan dolayı zorluklar yaşayabilir kızgınlıklar la kendinize zarar veren davranışlarda bulunabilirsiniz. Dikkat edin. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler bu ay olumlu enerjiler bu anlamda sizleri desteklerken girişimci olmalı ve istemeyi bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise Evli Kovalar eşinizle başkalarının etkisi altında kalarak tartışmalarda bulunmamaya özen gösterin bu ay yapmadığı şeylerle suçlamalarda bulunabilir gerçekler ortaya çıktığında yaptıklarınızdan dolayı derin bir vicdan azabı çekebilirsiniz. Özel hayatınızda mahremiyetinize önem vermeli yaşadığınız duygusal ya da cinsel durumları arkadaşlarınız ile paylaşmamanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

Temmuz Kova 2018

Temmuz 2018 iş hayatınızda yeni projelerinizi başlatmak için uygun enerjileri barındırmakta. Fakat kimse ile sen ben üstünlüğü içine girmeden hareket eden parlayan yıldızınız sırf bu tarz yaklaşımlarınız yüzünden sönsün istemiyorsanız gökyüzünün bu anlamda yaptığı uyarıları dikkate almalısınız. Hukuki konular mirasla ilgili meseleler bu ay gündeminizde yer alabilir ve buna bağlı olarak hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Değiştiremeyeceğiniz şeyler için kendinizi üzmeyin ve kendinize yeni yollar aramaya gayret gösterin. Bu ayın sizler için en önemli ve faydalı yanı özel yaşamınızda yaşanan sorunları aşmanız adına dostlarınızdan gelecek faydalar olacaktır.

Ağustos Kova 2018

Bu ay’ın ilk 15 günü duygusal olarak gergin hissedebilir geceleri uyku sorunu yaşayarak güne adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumu önemsemeli gerekirse tıbbi yardım almayı ihmal etmemelisiniz. Bu ay özellikle mideniz ile ilgili sağlık sorunlarını dikkate almalısınız. İş hayatınızda finansal konularda ödemelerin zamanında yapılmamasına bağlı olarak kısa süreli maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Paniğe kapılarak iş ilişkisi içinde olduğunuz kişiler ile sorunlar çıkarmamalı bunun geçici bir enerji olduğunun farkındalığı ile ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli ya da uzun süreli devam eden bir ilişkisi olan bir Kova burcuysanız Ay’ın ilk yarısı ilişkinizden sıkılıp farklı arayışlara yönelme eğiliminde olabilir ilişkinizi bitirmenin size iyi geleceği düşüncesi ile hareket edebilirsiniz. Dikkat edin bu süreçte bilinçaltınız sizleri yanlış yönlendirip hayatınızı derinden etkileyecek yanlış kararlar almanıza neden olmasın.

Eylül Kova 2018

Bu ay yasal konularda beklenmedik gelişmeler ile karşılaşarak maddi olarak beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğinin farkına varmalı ve iş yaptığınız çalışma arkadaşlarınızı seçerken daha titiz davranmalısınız. Bu ay ortak yatırımlar yeni oluşumlar ve başlangıçlar beklediğinizi bulamamanıza finansal olarak zarar etmenize neden olabileceğinden beklemede kalmalı daha iyi şartların oluşmadan harekete geçmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise yaşanan zorlu günlerden sonra sevginin iyileştirici gücü ile ilişkinizi toparlayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin.

Ekim Kova 2018

Bu ay merakınız özellikle etrafınızda bulunan kişilerin hayatları ile ilgili merakınız başınızın ağrımasına hukuki anlamda sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Aman bu duygunuzu kontrol edin ve komiser columbo’luğa soyunmamalısınız. İş hayatınızda ise bu ay rakiplerinizin yaptığınız işte ki hatalı bir detayı yakalamalarından dolayı zorluklar yaşayabilir birlikte çalıştığınız kişilerin tepkilerini alabilirsiniz. İkili tartışmalara girmeden hatanızı düzeltmeli ve bir an evvel ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için sakin bir tutumla ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise devam eden beraberliğinizi resmileştirme kararı alarak sizin için asla evlenmez diyen pek çok kişiyi şaşkına çevirebilirsiniz.

Kasım Kova 2018

Bu ay ailevi konularda sorunlar söz konusu olabilir. Aile bireylerinizin sağlık ve finansal sorunlarına yardımcı olmaya çalışırken duygusal olarak gergin hissedebilir yapmanız gereken işlerinizi tamamlamakta zorlanabilirsiniz. Elinizden geleni yaparken bireysel olarak kendinizi çok da fazla zorlayarak kurban rolüne bürünmemelisiniz. Bu ay varlıklar ve eğitimle ilgili konularda daha fazla önemle durmanız gerekebilir. Özel yaşamınızda ise evli Kovalar eşinizin iş hayatında ki istikrarı sizleri finansal konularda rahatlatabilir yatırım planlarınızı küçük çaplıda olsa gerçekleştirebilirsiniz.

Aralık Kova 2018

Aralık ayı sabit gelirleriniz de artışa neden olabilecek pozitif enerjileri barındırmakta. Bu ay yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilir ve özel yaşamınızda buna bağlı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz yeni bir ilişkiye başlamak ya da eski sevgilinizle karşılaşarak eskiye dayanan ama kalbinizde varlığını sürdüren sevginin yeniden başlaması ile mutluğu yeniden yakalayabilirsiniz. Gökyüzü bu ay kadın yada erkek Kova burcu kişilerini kadın akraba ve arkadaşlardan gelecek maddi manevi zararlara karşı uyarıcı enerjiler ile dolu.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık