Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2018 Boğa Yıllık Burç Yorumları

Yıl boyunca Ay’ın karşıt burcunuz Akrepte olduğu günler de önemli kararlar almamalı cilt bakımı estetik müdahale gibi uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini www.astrodeha.com/gokyuzunde-bugun bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu yıl 5 tutulma gerçekleşecek. Sırası ile;
31 Ocak 2018 Türkiye saati ile 16:30 itibariyle Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

15 Şubat 2018 Türkiye saati ile 23:52 Kova burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47 ile Aslan burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Boğa için 2018 zorluklarla birlikte 2018 sizler için BÜYÜK değişimleri beraberinde getirecek enerjiler ile dolu bir yıl. Çok çeşitli yeni fırsatlar ve büyüme elde edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yeni olan her şey yorgun ruhunuzu DİRİLTECEKTİR. Yeter’ ki planlı ilerleyin ve içinize sinmeyen hiç bir şeyin içinde olmama prensibini ortaya koyabilin. Sizi yoran kıran canınızı defalarca aynı yerden yakanların büyük imtihanlarına seyirci olurken siz yeni yolların başrolünde olabilirsiniz bu yıl. İş hayatınızda yılın ilk 2 ayı birtakım zorluklar mücadele gerektiren şartlar söz konusu olsa da azminizden hiç bir şey kaybetmediğiniz takdirde zorluklar aşılabilir olacaktır. Kararlı tavrınızı hiç bir şey için bozmadığınız takdirde hiç bir zorluk gözünüzü korkutmaya yetmeyecektir. Mart ve Haziran ayları arasında pek çok yeni fırsat sizleri karşılayacak olacağından sahte gülüşlü YALAN dostların etrafınızda bulunmasına da izin vermemelisiniz. Bunlar ile birlikte, meslek ve eğitim hayatınızda rekabet artacaktır hatta rakipleriniz bir olup sizi başarısız kılmak için türlü oyunlar çevirebilirler. Fakat endişelenmeyin korkulacak bir durum olmayacaktır. Birlikte hazırladıkları oyunlar yasal olarak baş ağrıtıcı gelişmeler olarak başlarına dönecektir. Siz bu tarz şeylerle vakit harcamak yerine kendinizi geliştireceğiniz iş hayatınızda eğitim hayatınızda büyüme sağlayabileceğiniz her şeyin içinde yer almak için çaba göstermeye devam edin ve bırakın herkes seçtiği yolun şekline göre hayattan ya mükafatını ya boyunun ölçüsünü alsın. Nisan ve Ağustos ayı ortalarında çalışmalarınızı etkileyecek olaylar söz konusu olabilir. Hesabınızı kitabınızı iyi yapmalısınız.. Bu süreyi ciddiye almalı başkalarından kaynaklanabilecek gecikme ve aksamaları size engel teşkil etmeyecek şekilde en aza indirmeli her zamankinden daha fazla sorumluluk almaktan çekinmemelisiniz. Ekim 2018'den itibaren önümüzde ki 3 yıl boyunca maddi olarak ta iş hayatınızda da büyük bir yükselişin içinde olabileceksiniz.

Aşk hayatınızda evliliğiniz ve ilişkileriniz için bu yıl biraz çalkantılı enerjiler söz konusu olacaktır. Eşinizin sağlık sorunları söz konusu olabilir. Özellikle Ocak Nisan ve Ağustos aylarında dikkatli olmanızda fayda var. Eşinizin yakınlarının haddini aşan sabır sınırlarınızı zorlayan ve direk evliliğinizi hedef alan söylemlerine karşı tepkileriniz oldukça şiddetli olacaktır bu durumda eşiniz ile sorunlar yaşanmasına ve ondan daha fazla sorumluluklarını yerine getirme arzunuzun netleşmesine neden olacaktır. Bu olası krizler eşinizin tavır ve davranışları ile ya dengelenecek ya da zorlaşacaktır. Gerçekten seven bir eşe sahipseniz size yapılan haksızlıklar karşısında sessiz kalmayacaktır. Bekar ve ilişkisi devam eden ve yeni beraberliklere adım atan Boğalar; Evlilikle ilgili ani kararlar, 27 Haziran ve 28 Ağustos tarihleri arasında ortaya çıkabilir. Bu konuda kararlarınızı Eylül ayına kadar almamanız faydanıza olacaktır. Ekim 2018'den itibaren evlilik ve ilişkiler çok olumlu enerjiler sizler ile ilerleyecek. Evli değilseniz, evlilik şansınız bu sene oldukça yüksel olacak. Bununla birlikte, aşk hayatınızda 6 Ekim - 17 Kasım 2018 tarihleri arasında çok çalkantılı ve zorlu enerjiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Büyük yatırım planlarınızı kişisel doğum haritanıza göre yapmanız bu yıl fazlası ile önem taşımakta. Beklediğiniz gibi ilerlemeyen konular yüzünden ciddi sıkıntılar yaşanabilir. 6 Ekim - 17 Kasım tarihleri arasında iş ve eğitim hayatınızda dikkatli kararlar almaya çalışmalısınız. Bu süre boyunca önemli kararlardan kaçınmalı anlık öfke ve duygularınız ile kararlar almamalısınız.

Genel olarak, Ekim ve Aralık ayları kalıcı ilerleme için en uygun dönem olabilir, sizler için. Yılın finansal konularda ve ikili ilişkilerde dikkat edilmesi gereken en önemli ayları Mart ve Ağustos 2018 olacaktır.

Merkür Retrosu

İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılın ilk geri hareketi 22 Mart 2018 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Koç burcunda geri harekette olacak.
2nci Merkür Retrosu 26 Temmuz 2018 Arasında Aslan burcunda geri harekette olacak.
3ncü Merkür Retrosu 16 Kasım 2018 06 Aralık 2018 arası geri harekette olacak.

Jüpiter Retrosu
Jüpiter gerileme sürecinde olduğunda hayatımızdaki vizyonlarımızı, ideallerimizi ve inanç sistemimizi gözden geçirmek iyi sonuçlar verecektir. Kırılma toparlanma çözümsüzlüklere karşı çözümü üretme yetimiz gelişebilir. Jüpiter geri hareketi 9 Mart'tan 2018 den 10 Temmuz 2018'e kadar etkili olacak ve Jüpiter'in temsil ettiği konularda kısıtlama ve yavaşlamaları beraberinde getirecek. Kasım 2017 ile Mart 2018 arasında gerçekleşen olayları tekrar teyit eder. İşle ilgili fırsatlarda ani bir sıçramayı, rekabetin artmasını ve genel mali konularda dikkatli olunması gereken enerjileri uyandırır. Jüpiter'in tekrar doğru ilerleyeceği 11 Temmuz 2018 sonrası perspektifinizin olgunlaşması nedeniyle her şey belirgin olarak artacaktır.

Satürn Retrosu
Satürn geri hareketlerinde, Her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, gerçeğimizi tezahür etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız doğrultusunda. Öğretmen Satürnün geri hareketi 18 Nisan - 6 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. İşiniz ile ilgili zorluklarınızı derinleştirebilir ve fırsatlar şimdi fark ettiğiniz sürece hayatınızı aydınlatacaktır. Bu transit altında sabrınızı kaybetmeme dönemi olacak sizler için. Yeni projeler hatta alternatifler için farklı yollara yönelmek sizler için bir seçenek olmamalı. Mucizevi bir şekilde, sorunlar 5 Eylül civarında ortadan kalkacaktır. Bu tünelden çıktıktan sonra daha gelişmiş bir zihin ve ruha sahip olmuş olacaksınız.

Mars Retrosu
Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak.
Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Uranüs Retrosu
Uranüs yaklaşık 148 gün boyunca yaklaşık olarak her yıl geri harekette bulunur Kitleleri etkileyen Uranüs retrolarında iç özgürlük odak noktası olur.
07 Ağustos 2018 06 Ocak 2019 arasında geri harekette olacak.

Venüs Retrosu
Venüs geri hareketi süresince para ve sevgi alanlarımızı gözden geçirerek eski ilişkileri devam ettirilebilir ya da sonlandırabiliriz. Daha güvenli yollar keşfedebilir hatalarımızın farkına varabiliriz. Venüs direkt gittiğinde yeni aşk ilişkileri beraberinde gelebilir süre gelen ilişkilerde gerçekten aşk varsa bu daha da güçlü ve tutkulu bir noktaya ilerleyebilir. Venüs'ün Retro geri hareketi evresi boyunca yapılan yatırımlar değer kaybedebilir.

Venüs'ün geri hareketi 6 Ekim - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kişiler için bir iç karışıklık dönemi olacaktır. Kendi kendinize bir çatışma hissedeceksiniz, size yakın olan insanlardan rekabet ve bazen diğerlerinin düşman olduğunu hissedeceğiniz enerjiler söz konusu olacaktır. Bu enerjiyi doğru dengelemenin en iyi yolu, yaşadığınız akışla birlikte gitmek ve büyük kararlar almadan hareket etmek olacaktır. Aile ve iş ortakları ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. . 16 Kasım'ı herhangi bir hasar almadan geçirdikten sonra, tüm güçlüklerin kötü bir rüyadaymış gibi sona ermesi ile doğru kararlar ile istikrarlı bir sürece kavuşabileceksiniz.

Pluto Retrosu
Plüton gerileme sürecinde, değişim ve dönüşümle ne şekilde çalıştığımız üzerine düşünmek iyi olur her birimiz için. PLUTON

Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 22 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 30 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir. Oğlak burcunda 22 Nisan 2018 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geri harekette olacak.

13 Temmuz 2018 ve 27 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleşecek tutulmaların Aile hayatınzıda seyahat planlarında ve şans düzeyinde birçok değişiklik getirecek sizlere.

Adhi Yoga
Adhi Yoga, 20 Eylül'den yıl sonuna kadar burcunuzda oluşturulacaktır. Bu benzersiz geçiş kombinasyonu, yılın erken dönemlerinde zorlu anlardan sonra bir destek olarak ortaya çıkacaktır. Durum, maddi büyüme ve en önemlisi, mutluluk ve ilerleme sağlayacak eş ve ortaklıklardan özel bir destek elde edebileceksiniz. 2018 son çeyreği için çabalarınızı çekinmeden hayatınızı yeniden şekillendirip yön vermek adına ortaya koymalısınız.

HİNT ASTROLOJİSİNE GÖRE BOĞA BURCU
Klasik ve Vedik Astroloji burçların başlangıç ve bitişleri konusunda birbirlerinden ayrılırlar, bunun nedeni de özünde Vedik sistemi takımyıldızlara dayanarak hesaplanmasından kaynaklanmaktadır. İşte bu yüzden de sizlerle Vedik sistemdeki her bir burcun tarih aralıklarını sizinle paylaşıyorum. Hint Astroloji sistmenine göre BURCUNUZU lütfen verdiğim tarih aralıklarını göz önüne alarak okuyunuz. Vedic Doğum Haritasında ise belirgin yöntemler ve kurallar vardır. Hint Astroloji analizlerinde kişilik, karakter gibi davranışlarımızı yönlendiren olgular ile ilgilenmez. Doğrudan gezegen geçişlerinin hangi alanlarda etkili olacağını ortaya koyan bir sistemdir.

2018 Sizler için ŞANSLI etkileri getirmekte. Boğa burcu kişileri oldukça şanslı bir yıl sizleri karşılamakta pek çok noktada arzu ettiklerinize kavuşabileceksiniz. Aileniz ile güzel vakitler geçirip, seyahat ederek yeni şeyler deneyimleme cesaretini kendinizde bulabileceksiniz. Yasal konularda zaferler kazanarak düşmanlarınıza galip geleceksiniz ve uzak diyarlardan kişilerle temasa geçerek, İlişkileriniz ve kariyer hayatınız da şanslı olduğunuzdan yıl boyunca karşılaşacağınız beklenmedik gelişmelerle iyi geçecek. Ocak ayından Mart ayına kadar herkesin gözleri üzerinizde olacak ve tanınırlığınız artacak. Nisan’dan Haziran’a kadar olan süreç, verimli ortalıklar ve yeni temaslar kurmak için ideal bir dönem olacak sizler için. Temmuz ayından Eylül sonuna kadar olan dönemde maddi anlamda iyileşmeler, ortaklarından gelecek şanslar söz konusu olabilir ve yılsonunda beklemediğiniz seyahatlere çıkıp ününüze ün katabilirsiniz.

Yıldızların öğretmeni Satürn’ün 20 Aralık 2017 & 17 Aralık 2020 tarihleri arasında ki geçişinin burcunuza yansıması,
Bu transit, bilginiz, inançlarınız eğitiminiz, ve yasal konularla ilgili gelişimin dönüşümün başlangıcı olacak sizler için. Kendinizi ideallerinizi geliştireceğiniz, Düşünmeden kabul ettiğiniz uzun yıllar birlikte çalıştığınız kişiler ile alakalı konularda size verilen sözlerin yerine getirilmemesini hayal kırıklıklarınızı aniden kabullenerek keskin bir dönüşüm gerçekleştirebilir sadece kendi inançlarınız doğrultusunda yol almaya karar verebilirsiniz. Satürn Oğlak geçişinde inancınız bir şekilde test edilir ve yaşamın kendisi ile ilgili en temel varsayımlarınızı şüphelerinizden arındırarak doğruya erişebilirsiniz.

Yaşamınızda, yüksek öğrenim, inanç sistemleri, seyahatler, yasal konular hukuk mahkemeleri gibi maceracı deneyimlerin etkili olacağı yeni bir süreç başlıyor. Yarım kalan eğitiminizi tamamlayabilir yurt dışı hayallerinizi gerçekçi bir şekilde ele alarak akılı adımlarla ilerleyerek bunu başarabilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken konu yasal konularda iyi niyetli olmayan kişilerden görebileceğiniz zararlar olmalı.

Bilinçaltınızda yatan korkularınız ile her hangi bir müdahale olmadan yüzleşeceksiniz. Bu transit altında ait olmadığınız pek çok şeyden kendi isteğiniz ile uzaklaşacaksınız. Bakış açınız kişisel felsefeniz umutlarınız gerçekçi yönde bir dönüşümün içine girecek. Doğum haritanızda ki Satürn yerleşimi ve diğer gezegenler ile yaptığı açılara göre Yüksek öğrenim ve seyahatlerle ilgili alanlarda bu anlamda kısıtlanmalar veya yeniden değerlendirilmesi yönünde gelişmeler söz konusu olabilir. Özellikle bu transitin ilk evrelerinde biraz kasvetli belirsizlikler hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bunu dengelemek için kendinize sorun inançlarınız yeteri kadar güçlümü? Kalbinizin sesini duyuyor mu? Yoksa duymazdan mı geliyorsunuz? Hayattan beklentiniz ne? Bunları sorgulamalı net cevapları kalbinizin sesine kulak vererek vermelisiniz. Bu transitin sonuna gelindiğinizde, gerçekçi ve dürüstçe sizi güçlü kılan her şeyin ne olduğunu keşfedeceksiniz. Bu, kendinizi gerçek anlamda ortaya koyacağınız ideallere ve hedeflere bağlılık yoluyla inançlarınızı yeniden inşa edeceğiniz bir süreç. Bu geçişle, öfkenizi yenen tutumunuz ve yanlışlarınızdan vazgeçmeyi öğreniyorsunuz; tam olarak beklentilerinizi netleştireceksiniz zorlukları yanlışları aştığınızı öğrenecek. Yeni olan şeylerin getirdiği maddi manevi zenginliklerden payınıza düşeni alabileceksiniz. Amaçlarınız değişecek yalnızca gerçekleri, bilgiyi ve bilgelik için gerekli olana yöneleceğiniz azminizle istikrarı yakalayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Öğrenecek başkalarına da öğreterek büyüyeceğiniz gelişeceğiniz enerjiler. Çoğunuz için yayıncılık ve eğitimde önemli başarılar elde edilebilir. Zamanınızı, özellikle öğrenme gelişme adına uzun vadeli hedefler ile verimli bir şekilde kullanmak için bu transiti çok iyi değerlendirmelisiniz. Şimdi yoğunlaşın, odaklanın ve uzmanlaşmanız gerektiğinin bilinci ile kendinize kesin hedefler belirleyerek süreci doğru yönlendirin. Yayınlar, yazı yazma, fikir paylaşma ve çalışmalarla mükemmel bir noktaya erişebilirsiniz.

Ocak Boğa 2018
Ocak 2018 için sizler için şanslı etkileri getirmekte. İş ve eğitim hayatınızda daha önceden verdiğiniz emeğin gösterdiğiniz sabrın mükafatını bu dönemde tatmin edici nakit akışına sahip olarak eğitim konusunda burslar yeni eğitim alanları ile ilgili kolaylıklar olarak alabilirsiniz. Ay boyunca net cesur ve araştırmacı olursanız kazanacaksınız. Manevi yönünüzde bu ay gelişecek pek çok zararlı alışkanlığınızı sigara alkol gibi bırakma kararlılığını gösterebileceksiniz. İş hayatınızda anlaşma sözleşme ortaklık ve bu alanlarda yenileme gibi şeyleri dikkatle incelemeniz faydanıza olacaktır. Gözünüzden kaçan şeyle sorunlara yol açabilir.

Şubat Boğa 2018
Şans maddi ve manevi anlamda sizlerle ilerleyebilir bu ay. İş hayatınızda
Profesyonel yönünüzü ön plana çıkarabildiğiniz anda hızlı bir şekilde ilerleme ve istikrar elde edebilirsiniz. Sabit çalışmalarınız boyut değiştirebilir yenilikçi yaklaşımlar bu anlamda yapılan öneriler sizi başka noktalara taşıyabilir istikrar maddi manevi büyük bir rüzgar olup eserken hayatınızda yavaş ağır ilerleyen her şeyi de gücüyle sizden uzaklaştıracaktır. Eğitim ve özel yaşamınızda ise şansı kendi çabalarınız ile ortaya çıkaracaksınız ne istediği bilen biriyseniz seçiminizi yapmalı yolunuzu belirlemeli ve kararlılıkla ilerlemelisiniz.

Mart Boğa 2018
Ay mali kazançlar açısından olumlu görünüyor. Aile işi yada devlet resmi kurumlardan birinde çalışan bir Boğa burcuysanız terfi yeni bir görev gibi yetkilerinizin ve imkanlarınızın artacağı enerjiler ile karşılaşabilirsiniz. Profesyonel olarak, farklı sektörlerden gelen destek ve işbirliği ile iş hayatınıza bambaşka bir değer yükleyebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay boyunca kendinizi geliştirebileceğiniz vizyonunuzu yükseltebileceğiniz her fırsatı iyi değerlendirmeye gayret edin. İş hayatınızda devlet katkısı alabilir güçlü kişiler ile önemli iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda evliyseniz ya da devam eden beraberliğiniz varsa eş ya da sevgilinizin duyarsızlıkları önceliğini sizden başkasına vermesi tartışmaları ve sizden sakladığı bir takım şeylerin ortaya çıkması ile krizleri tetikleyici olabilir.

Nisan Boğa 2018
Bu, ay her bakımdan masrafları kontrol etmeniz gereken ay. Bir önceki aya kıyasla keyif aldığınız kadar finansal özgürlüğün tadını çıkaramazsınız. Akıllıca harcayın ve ani yolculukların iş ve eğitim hayatınızda hızlı bir şekilde gündeminizde yer alabilmesi ihtimaline karşı pasaportunuzu hazır tutun. Özellikle iş ve eğitim hayatınızla ilişkili olarak yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu ayın 13 ve 19 unda dolandırıcılardan hırsızlardan zararlar görebilirsiniz dikkatli olmalı güvenlik tedbirlerinizi arttırmalısınız. Bu ay hayır işleri yapmak için güzel bir zaman gibi görünmekte. Ruhunuzu arındırır negatif enerjileri kendinizden ve sevdiklerinizden uzaklaştırırsınız. Bu ay İşyerinizde ne dedikodu yapın nede başkalarının dedikodu yapmasına izin verin aksi halde dostlarınız ile ilişkileriniz anlık kızgınlıklar ile söyledikleriniz yüzünden bozulabilir.

Mayıs Boğa 2018
Görünüşe göre bu ay iş aile aşk hayatınızda ince eleyip sık dokumalı her zamanki tavırlarınızdan daha yenilikçi davranış ve düşünceler içinde olmalısınız. Finansal konularda risk almaktan başkalarına kefil olmaktan ay boyunca uzak durmalısınız. Sağlığınız ile ilgili konularda hassasiyetler yaşanabilir kendinizi yormamalı baskı altında hissettiğiniz ortam ve kişilerden uzaklaşmalı ruh halinizi ağır enerjilerin yoruculuğundan arındırmalısınız. Özel yaşamınızda ise kendinize inanıp güvenerek hareket ettiğiniz takdirde ay sonuna doğru hoş gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Haziran Boğa 2018
Boğalar bu ay adeta enerjilerini şarj edecekler. Önceki ayın disiplinli enerjilerinden sonra Haziran, istikrarlı ve sağlıklı gelişmeleri getirecek sizlere. Güvenilir insanlar ile iş hayatınızda tanınırlığınızı arttırabilir önemli iş birliklerinin baş rolünde olabilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizden gelecek maddi ve manevi destek ile birlikte olduğunuz kişi için ne kadar önemli olduğunuzu uzun bir aradan sonra yeniden hissetmeye başlayacak ilişkinizi sahiplenerek 3ncü şahıslardan kaynaklanan sorunları tam anlamı ile uzaklaştırmayı başaracaksınız.

Temmuz Boğa 2018
Geçen aylara nazaran, Bu ay her zamankinden daha güvende ve korkusuz hissedecek ve bunu başarılı bir şekilde çevrenize yansıtmayı başarabileceksiniz. Aile üyeleriniz ve çalışma arkadaşlarınız ile ekip çalışmaları büyük kazanımları ve tanınırlığı getirecektir sizlere. Ay boyunca alacağınız akıllıca kararlar size yeni kapıları yeni seçenek dolu hayat yolarını aralayacak enerjiler olarak karşınıza çıkacaktır. Gelir kaynaklarınızın büyüdüğü bu ay boyunca akrabalar ve çok yakın olduğunuz arkadaşlarınızın iş ya da eğitim hayatınızda ki tercihlerinize sözlü müdahalelerde bulunmalarına dahi izin vermemelisiniz.

Ağustos Boğa 2018
Sahip olduğunuz cesareti ve güveni ön planda tutmaya devam etmeniz gereken bir aydasınız . Bir manevi yolculuğa çıkabilirsiniz. Bilgelik ve hevesiniz tüm davranışlarınıza yansır. Kardeşleriniz arkadaşlarınız enerjinizi paylaşacak ve onlardan gelecek faydalar ile büyümeler elde edebileceksiniz. Kararlarınız, herkes tarafından takdir edilecektir, ancak iş yerindeki sorunları kontrol altında tutmalısınız. İş hayatınızda ki ilerlemeler veya genel imajınız için ciddi bir tehlike oluşturmamalıdır. Bu ay tüm liderlik özelliklerinizi ortaya koymalısınız.

Eylül Boğa 2018
Çevrenizde ve etrafınızda olan biten her şeyi daha derinden bir şekilde anlamlandırarak hissedeceksiniz. Otoritenizi iş yerinde koruyacaksınız ve rakipleriniz bilginiz azminiz karşısında isteseler de istemeseler de size saygı duyacaklar. Başkalarıyla çatışmalara girmek istemiyorsanız egonuzu yenin ve yenilenin . Öğrenci Boğalar yüksek eğitim almayı tercih etmeleri için iyi bir zaman dilimindeler. Yeni bir proje başlatmayı planlıyorsanız, bu ay doğru zamandır sizler için. Sosyal arenada kazançlı çıkacağınız gelişmeler söz konusu fakat bu ay özel yaşamınızda ilişkinizi bozmak isteyen kişilerin çok yoğun düşmanlıkları ile karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın.

Ekim Boğa 2018
Bu Ay, parasal kazançları ve büyümeyi vaat eden önemli teklifler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni projelere yatırım yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için elverişli bir aydasınız. Bu ay Koyun postu giymiş kurtlara dikkat edin, çünkü bazı insanlar ilerlemenizi engellemeye kalkışacaklar dikkatli olun. Sağlık ile İşinize odaklanın, İş hayatınızda ve komşularınız ile gereksiz uyuşmazlıklar davalık olacağınız durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kasım Boğa 2018
Bu ay hayatınızda İş yerinizde değişiklikler büyüme odaklı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu ay bilgi hırsızlıklarına karşı dikkat etmeli yeni elemanlar ya da mesai arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu, ay hiç kimse ile bireysel çatışmalar içinde olmamalı çatışmaların önüne geçmelisiniz ve işlerinize her zamankinden daha fazla odaklanmalısınız. Bu ay ateşe bağlı sağlık sorunlarınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yurt dışı bağlantılı önemli ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz. Bu ay resmi işlerinizde kolaylıkla sizden yana ilerleyecektir. Ayrıca Yurtdışına seyahat, iş dünyasında önemli gelişmeler yaşamanız açısından önem taşımakta.

Aralık Boğa 2018 Burç
Bu ay eşinizin başarısını paylaşacağınız sevindirici gelişmeler söz konusu. Bununla birlikte, Biraz ben merkezli olarak kendinizle ilgili kişisel şeylerinizi tamamlayabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay ek gelirler elde edeceğiniz başarılı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Bekar Boğalar ayın ilk günlerinde küçük hayal kırıklıkları olsa da ilerleyen günlerde AŞK galibiyetini ortaya koyacaktır.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık