Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2018 Balık Yıllık Burç Yorumları

2018 kontrolünüzün ötesinde pek çok faktörün etkili olabileceği enerjileri barındırmakta sizler için. Zihninizi aktif hale getirecek değişim enerjisi ile karşı karşıyasınız fakat bunu doğru kullanmalısınız aksi takdirde zaman zaman akıl dışı düşünmeyi ve planlamayı sağlayabilecek duygularınız sizlere yanlışlar yaptırabilir. Bu enerji iş ve eğitim hayatınızda yeni şeyler yapmak için kullanmalısınız. Siz bireysel bir danışman, aracı uzlaşmacı gibi bir alanda meslek sahibiyseniz iş yaptığınız projelerde büyük kazançlar elde edebileceğiniz bir yıldasınız işinize gereken disiplini ve özeni gösterebildiğiniz takdirde. Ayrıca, Evli Balıklar eşten dolayı finansal rahatlamaların olabileceği bir yıldasınız. Siz iş arayan ve yolunu bulmakta zorlanan bir Balık burcu insanıysanız bu yıl fikirleri ile kendini iş hayatında ispatlamış kişilerin önerilerini dikkate almalı ve arayışınızda ki rotanızı yeniden belirlemelisiniz. Kendi işinin sahibi Balık burcu patronlar ise çalışma sisteminize katacağınız yenilikler yeni ekip arkadaşları iş hayatınızda memnun olmadığınız alanlarda da dikkat çekmeyi kazanımları arttırmanızı sağlayacak enerjileri getirecektir sizlere. Bu yıl Nisan ve Ağustos 2018 tarihleri arasında bazı engeller ve yavaşlamalar oluşabilir. Bu aşamada iş ve eğitim hayatınız ile ilgili ciddi adımlar atarken her şeyi en ince ayrıntısına kadar incelemeniz gerekir.

İş yaptığınız kişiler ile yollarınızı ayırma yada devam etmek gibi birtakım önemli kararlar alabilirsiniz. 12 Ekim 2018'e kadar yükselmeyi başarabileceğiniz olumlu enerjiler söz konusu. Bu, Yüksek enerji sizleri mesleki alanda önemli bir dönüm noktasına ulaştırabilir. Eylül 2018 den itibaren Zihniniz aktif olmaya ve olumsuz düşünceye duyarlı kalmaya devam edecektir. Bu halinizde sizi çok daha dikkatli biri haline getireceğiniz girişimleriniz ve zamanı iyi kullanmanız sayesinde pek çok fırsatı yakalayarak iyi değerlendirebilirsiniz. Yılın ilk 3 ayı özel yaşamınızla ilgili konularda özellikle evli ve uzun süreli ilişkisi olan Balık burcu kişileri eş ya da sevgilinizin gerçek duygularını ilişkiniz ile ilgili niyetini açıkça anlayamayabilirsiniz. Çeşitli sorunlar ve kafa karıştırıcı davranışları yüzünden mutsuz hissedebilirsiniz. Bu enerjilerin bireysel olarak değerlendirilebilmesi için mutlaka bireysel harita analizin yapılması faydalı olacaktır.

Zorlayıcı enerjileri dengelemenin en iyi yolu iyi bir gözlemci olmak ve onun ısrarla konuşmaktan kaçtığı konuların üzerinde aynı ısrarla konuşmak için çabalamak olacaktır. Aksi halde Arafta kalmış hissederek iş ve hayatınızın diğer sorumluluklarına karşı yeterli kadar etkin davranışlar içinde olamayabilirsiniz. Bu karışıklık, aşk hayatınızda büyük değişiklikler meydana getirebilir. Nisan ve Ağustos dönemi bu anlamda sorunlu ilişkileri olan Balık burcu mensupları için daha da zorlu olabilir. Şüphe nedeniyle eş ile olan ilişki bitme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir. Ekim 2018'den sonra iyileşme göreceksiniz. Evlilik konularında çok iyi bir iyileşme, Ekim ayından sonuna kadar yıl sonuna kadar mümkündür. Kardeşler veya arkadaşlarınızla ilişkiniz ile ilgili sırlarınızı konuşmaktan kaçının. Evliliğinizde ya da ilişkinizde kendi aranızda sorunları çözüme kavuşturduktan sonra söyledikleriniz gün yüzüne çıkabilir ve kaçınılmaz bir ayrılıkla kararı ile karşılaşabilirsiniz.

Genel olarak , 2018. İlk 9 ay boyunca ortaya koyacağınız tüm çabaların, yılın son üç ayında mükemmel sonuçlar doğurabileceğine dikkat çekmekte.

HİNT ASTROLOJİSİNE GÖRE BALIK BURCU

Klasik ve Vedik Astroloji burçların başlangıç ve bitişleri konusunda birbirlerinden ayrılırlar, bunun nedeni de özünde Vedik sistemi takımyıldızlara dayanarak hesaplanmasından kaynaklanmaktadır. İşte bu yüzden de sizlerle Vedik sistemdeki her bir burcun tarih aralıklarını sizinle paylaşıyorum. Hint Astroloji sistemine göre BURCUNUZU lütfen verdiğim tarih aralıklarını göz önüne alarak okuyunuz. Vedik Doğum Haritasında ise belirgin yöntemler ve kurallar vardır. Hint Astroloji analizlerinde kişilik, karakter gibi davranışlarımızı yönlendiren olgular ile ilgilenmez. Doğrudan gezegen geçişlerinin hangi alanlarda etkili olacağını ortaya koyan bir sistemdir.

Balıklar için 2018 bu sene yoğun bir şekilde iş odaklı olacaksınız. Büyük iyilik Jüpiter’in doğum haritalarınızda sosyalliği yapılan işi, istekleri, hayalleri temsil eden 11.nci Evdeki konumu maddi kazançlar için çok olumlu enerjileri getirmekte. Fakat diğer gezegenlerin yerleşimi fırsatların değerlendirilmesi konusunda tereddüt edebileceğinizi gösteriyor. 5. Ve 11. Evlerde olacak tutulmalar sene boyunca şansızlıklarla karşılaşılmanıza tereddütlerinizden dolayı fırsatları değerlendirememenize neden olabilir. Ocak-Mart ayları arasında seyahatler ve kariyer hayatınızda ilerleme konusunda fırsatlarla karşılaşılacak olsanız da bunlara temkinli bir şekilde yaklaşmalı bilmediğiniz yeni tanıdığınız abartılı konuşan kişilere hemen güven duyarak altında kalmamalısınız. Nisan-Haziran ayları arasında bazı talihsizlikler yaşayabilirsiniz ancak yine de yeni ilgi alanları söz konusu olabilir zararları telafi edecek oluşumların içinde yer alabilirsiniz. Temmuz-Eylül arası dönem sizlere maddi kazançlarda, özellikle de eş ya da iş ortakları vasıtasıyla elde edilen kazanımlarda artış getirebilir. Ekim-Aralık ayları kariyer hayatınızda iyi seçenekler sunarken bu yıl yenilikçi olmayı başardığınızda maddi kazanımlarınızı arttırmayı başaracaksınız.
Yıldızların öğretmeni Satürn’ün 20 Aralık 2017 & 17 Aralık 2020 tarihleri arasında kigeçişinin burcunuza yansıması,

Kişisel hedefleriniz bu enerji altında komutan Satürn’ün incelemesine girer. Başkalarına nasıl uyduğunuz, insanlarla ve gruplarla olan bağlarınız ve akranlarınızın hepsi şimdi sizin için önemli konular haline gelmeye başlıyor. Satürn’ün geçişlerinin başlangıcı biraz hayal kırıklığı hissetmeye meyilli olmanıza neden olabilir. Transit başlangıcında kariyerinizde ilerlediğiniz kişilerin hatalarını yerinde sayan sorumluluk almadan sadece beklentilerini bireysel olarak değerlendirdiklerini yüzeysel ilişkilerin size verdiği zararları gerçekçi bir şekilde görmeye başlayabilirsiniz. Yüzeysel olan pek çok ilişkiyi bu transit altında fark ederek sonlandırma kararı alabilirsiniz. Ayrıca bu geçiş sırasında ciddi arkadaşlıklar kurarak gerçek dostluklar doğru yönlendirmeler ile kariyer hayatınıza yeni bir soluk getirmeyi başarabilirsiniz. Kişisel olarak hayatınızda ne istediğinizi daha ciddi şekilde değerlendirdikçe doğru adımlar ile büyüme sağlayabilirsiniz.

Başkalarının hayatında ki konumunuza gördüğünüz değer ve değersizliğe dikkatle bakabilir ortaklıklar, romantizm, kariyer, gibi konuları gerçekçi şekilde değerlendirerek size zarar veren pek çok şeyi hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Satürn Oğlak burcunda ilerlemeye devam ettikçe en derin dileklerinize ve kişisel yolunuza umutlarınıza yenilikçi yaklaşımlar getirmenin başarılı geri dönüşümü ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız grup üyelikleriniz, toplumsal yükümlülükleriniz konusunda stresli hissedebilirsiniz. Bu transit sırasında iş hayatınıza kariyerinize sosyal ilişkilerinize farklı yaklaşımlar da bulunarak, Yeni arkadaşlıkları gerçek dostlarınız aracılığı ile kurabilir doğruların er ya da geç ortaya çıkmasının size kattığı olgunluklar için şükredebilirsiniz. Mevcut dostluklar bu döngü sırasında bazı testler veya denemeler yaşayabilir uzun yıllara dayanan pek çok arkadaşlığınız sona erebilir. Bununla birlikte doğru olanları güçlendirecek enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Ayrıca otorite konumunda ki kişiler hayatınızdaki sizden yaşça büyük insanlarla olan güçlendirilmiş ilişkiler, büyük ölçüde kendi mütevazi tavrınızdan ötürü hayatınızdaki destekleyici bir rol oynayabilir. Yaptığınız iş ve üstlendiğiniz sorumluluklar sizi amaçlarınıza ulaşmak için daha güçlü kılacaktır. Kendi yetenekleriniz hakkında daha olgun bir kavrayışa sahip olacağınız için, başkalarına daha sorumlu, ve güven veren bir konumda olacaksınız. Kendinize gerçekçi ve makul bir şekilde bakabiliyor olmanız sizlere pek çok konuda avantaj sağlayacaktır. Hayatınızda şu an sorumluluklarınızın ne olduğunu biliyorsunuz ve onlarla tanışıyorsunuz.

Bu dönemde uzun süreli bağlantılar kurmak için güzel fırsatlar olabilir. Bir grupta daha fazla nüfuz sahibi olabilirsiniz, bu muhtemelen doğal olarak öncülük edeceğiniz ilklerinde habercisi sizler için. Geleceğiniz için sağlam planlar yapmanın zamanı geldi. Özellikle uzun vadeli olana odaklanmak ve bu alanlar ile ilgili çalışmalara yönelik sabırla hareket etmek kazanımlarınızı da arttıracaktır.

Merkür Retrosu

İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılın ilk geri hareketi 22 Mart 2018 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Koç burcunda geri harekette olacak.

2nci Merkür Retrosu 26 Temmuz 2018 Arasında Aslan burcunda geri harekette olacak.

3ncü Merkür Retrosu 16 Kasım 2018 06 Aralık 2018 arası geri harekette olacak.

Jüpiter Retrosu

Jüpiter gerileme sürecinde olduğunda hayatımızdaki vizyonlarımızı, ideallerimizi ve inanç sistemimizi gözden geçirmek iyi sonuçlar verecektir. Kırılma toparlanma çözümsüzlüklere karşı çözümü üretme yetimiz gelişebilir. Jüpiter geri hareketi 9 Mart'tan 2018 den 10 Temmuz 2018'e kadar etkili olacak ve Jüpiter'in temsil ettiği konularda kısıtlama ve yavaşlamaları beraberinde getirecek. Kasım 2017 ile Mart 2018 arasında gerçekleşen olayları tekrar teyit eder. İşle ilgili fırsatlarda ani bir sıçramayı, rekabetin artmasını ve genel mali konularda dikkatli olunması gereken enerjileri uyandırır. Jüpiter'in tekrar doğru ilerleyeceği 11 Temmuz 2018 sonrası perspektifinizin olgunlaşması nedeniyle her şey belirgin olarak artacaktır.

Satürn Retrosu

Satürn geri hareketlerinde, Her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, gerçeğimizi tezahür etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız doğrultusunda. Öğretmen Satürnün geri hareketi 18 Nisan - 6 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. İşiniz ile ilgili zorluklarınızı derinleştirebilir ve fırsatlar şimdi fark ettiğiniz sürece hayatınızı aydınlatacaktır. Bu transit altında sabrınızı kaybetmeme dönemi olacak sizler için. Yeni projeler hatta alternatifler için farklı yollara yönelmek sizler için bir seçenek olmamalı. Mucizevi bir şekilde, sorunlar 5 Eylül civarında ortadan kalkacaktır. Bu tünelden çıktıktan sonra daha gelişmiş bir zihin ve ruha sahip olmuş olacaksınız.

Mars Retrosu

Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak.

Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Uranüs Retrosu

Uranüs yaklaşık 148 gün boyunca yaklaşık olarak her yıl geri harekette bulunur Kitleleri etkileyen Uranüs retrolarında iç özgürlük odak noktası olur.

07 Ağustos 2018 06 Ocak 2019 arasında geri harekette olacak.

Venüs Retrosu

Venüs geri hareketi süresince para ve sevgi alanlarımızı gözden geçirerek eski ilişkileri devam ettirilebilir ya da sonlandırabiliriz. Daha güvenli yollar keşfedebilir hatalarımızın farkına varabiliriz. Venüs direkt gittiğinde yeni aşk ilişkileri beraberinde gelebilir süre gelen ilişkilerde gerçekten aşk varsa bu daha da güçlü ve tutkulu bir noktaya ilerleyebilir. Venüs'ün Retro geri hareketi evresi boyunca yapılan yatırımlar değer kaybedebilir.

Venüs'ün geri hareketi 6 Ekim - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kişiler için bir iç karışıklık dönemi olacaktır. Kendi kendinize bir çatışma hissedeceksiniz, size yakın olan insanlardan rekabet ve bazen diğerlerinin düşman olduğunu hissedeceğiniz enerjiler söz konusu olacaktır. Bu enerjiyi doğru dengelemenin en iyi yolu, yaşadığınız akışla birlikte gitmek ve büyük kararlar almadan hareket etmek olacaktır. Aile ve iş ortakları ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. . 16 Kasım'ı herhangi bir hasar almadan geçirdikten sonra, tüm güçlüklerin kötü bir rüyadaymış gibi sona ermesi ile doğru kararlar ile istikrarlı bir sürece kavuşabileceksiniz.

Pluto Retrosu

Plüton gerileme sürecinde, değişim ve dönüşümle ne şekilde çalıştığımız üzerine düşünmek iyi olur her birimiz için. PLUTON
Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 22 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 30 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir. Oğlak burcunda 22 Nisan 2018 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geri harekette olacak.

Ocak Balık 2018

Bu ay sizler için finansal kazançlar ile ilgili şanslı etkiler söz konusu. Resmi kurumlar basın yayın ile ilgili işler yapan Balıklar özellikle aktif enerjileri iyi değerlendirmeye çabalamalılar. Son derece önemli anlaşmalar ve sürekli gelir elde edebileceğiniz işler gerçekleştirebilirsiniz. İş ve Eğitim hayatınızda Devlet makamlarından destek görebileceğiniz enerjiler söz konusu Siz uzun zamandır iş arıyorsanız hayalini kurduğunuz kalıcı işi bu ay bulabilirsiniz. Ailevi konularda ise kardeşleriniz ile ilgili sorunlar sizi yorabilir. Mümkün olduğunda kendi merkezinizde kalmalı haklı söylemlerinizi dinlemeyen yakınlarınız yüzünden kendinizi bu kadar çok yıpratmamalısınız. Özel yaşamınıza ise biraz daha fazla önem vermeniz faydanıza olacaktır.

Şubat Balık 2018

Şubat sizler için her zamankinden daha fazla ihtiyatlı davranmanız gereken enerjileri barındırmakta. Büyük yatırım planlarınızı devir ya da satın alma ile ilgili konuları tekrar gözden geçirmeli varlıklarınızı riske edecek hiç bir oluşumun içinde yer almamaya özen göstermelisiniz. Özellikle geniş çaplı bir işletme sahibiyseniz resmi kurumlar ile ilgili çalışmalar için yurtdışına seyahat etmeniz gerekebilir. Özel yaşamınızda ise gece hayatına düşkün arkadaşlarınız yüzünden skandallara karışabilir ve bir anda yapmadığınız şeyler ile sırf bulunduğunuz ortam yüzünden suçlamalar ve ciddi eleştiriler ile karşılaşabilirsiniz. Başkalarını kırmamak adına taviz vermemeyi öğrenmelisiniz.

Mart Balık 2018

Bu ayın ilk 10 günü ayak ve eklem sağlığınız ile ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz. Dikkatsizliğiniz sonucu yaralanmalar ve kazalar tıbbi müdahaleler yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca bu ay Enfeksiyonlar, ateş, deri ve mide rahatsızlıklarına dikkat edin. Özel yaşamınızda ise bekar Balıklar iş ya da eğitim hayatınız gereği katılacağınız bir seminer eğitim programı ya da organizasyonda sizi çok etkileyecek o özel insanla karşılaşabilir duygu dolu bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Aman dikkat kıskanç arkadaşlarınız mutluluğunuzu bozmak için kafanızı karıştıracak yorumlarda bulunarak başarıya ulaşabilirler. Kimseyi değil kendinizi kalbinizi dinleyerek kararlar aldığınızda mutluluğunuzu koruyabilirsiniz.

Nisan Balık 2018

Nisan ayında yavaş ama sürekli ilerleme kaydedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay özellikle 15 19 Nisan tarihleri arasında siber hırsızlıkların şifrelerinizin ele geçirilmesi gibi konulara dikkat etmelisiniz. Size ait alan maddi ve manevi şeyler zarar görebilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin önerilerine ön yargılı olmamalı onun fikirlerini de dikkate almalısınız. Bunu yaptığınız anda hem aşk hayatınız hem de kendi yakınlarınız ile ilgili sorunları çözüme kavuşturabilmenin yollarını bulabilirsiniz.

Mayıs Balık 2018

Mayıs ayı iş hayatınızda da eğitim hayatınızda da başarısızlıkları başarıya çevireceğiniz enerjileri barındırıyor sizler için. Doğru yer de doğru kararlar alabileceğiniz başkalarının yaptıklarını bir kenara bırakıp kendi yaptıklarınız ile uğraş vereceğiniz her şeyin mükafatı sizleri memnun kılacaktır. İş hayatınızda da özel yaşamınızda da talihsiz süreçler arkanızda kalıyor yatırım planlarınızı uygulamaya geçebilir miras ya da hukuk yolu ile uğraş verdiğiniz konularda hakkınız olanı alarak maddi anlamda ciddi rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Bu ay eş ve eşin yakın çevresinde bulunan kişiler yüzünden sorunlar yaşanabilir.

Haziran Balık 2018

Haziran ayı boyunca hiç kimsenin avukatlığına soyunmamalısınız. Kişisel ilişkileriniz yakınlar ya da dostlarınız ile ilgili pek çok doğru bildiğiniz şey yanlış çıkabilir sizin değerlerinizden çok uzak kişileri tanıyamamış olmanın hayal kırıklıklarını yaşayabilirsiniz. Siz kendi geminizi doğru götürmeye çalışın ve tama olarak gerçekliğini bilmediğiniz hiç bir işin içinde olmamaya özen gösterin bu ay. İş ve özel yaşamınızda ise aşırı bencil aşırı duygusal yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Aksi takdirde bu durum küçük sorunların büyük meseleler haline gelmesine ve çevrenizde yayılan dedikodular yüzünden zor durumda kalmanıza neden olabilir.

Temmuz Balık 2018

Bu ay yeni bir terfi işiniz ile ilgili farklı bir alanda söz sahibi olabilme gibi olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay tanıyacağınız yeni insanlar iş hayatınızda ki istikrarı arttırabilir ve ertelediğiniz önemli bir projeyi gündeminize taşıyarak yurt içi ve yurt dışında önemli kazançlar elde etmeniz adına sizlere yeni kapılar açabilir iyi değerlendirin ve işlerinizi gizlilik çerçevesi ile prensipli bir şekilde yönetmeye gayret edin.

Ağustos Balık 2018

Ağustos 2018 İş olanakları parasal kazanımları ve profesyonel yaklaşımlarınız ile pek çok olumlu etkiyi barındırmak ta sizler için. İş hayatınızda beklediğiniz olumlu haberleri 10 Ağustostan itibaren alabilir köklü ve kalıcı işlerin mimarı olmayı başarabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılı eğitim ve iş hayatınızda ise her türlü kısıtlı imkana rağmen başarılı olabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız vazgeçmemek başarınızın sırrı olacaktır. Özel yaşamınızda ise süregelen bir hukuki durum söz konusu ise bu ay karşı tarafın beklenmedik hamleleri sizi zora sokabilir duygusal tepkiler vermek yerine hukuki işlerinizi takip eden kişi ile konuşarak kararlar almanız olası problemlerin daha da büyümesinin önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise ay sonuna doğru sürpriz bir evlilik kararı almanız mümkün görünüyor.

Eylül Balık 2018

Ay’ın ilk 10 günü iş hayatınızda yetkili yetkisiz hiç kimse ila tartışmalar içine girmemelisiniz. Gökyüzü sabrınızı ciddi bir testten geçirebilir ve bu testi geçtiğiniz anda bambaşka bir konuma ulaşacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay uluslararası işler ve Dış ticaret ile ilgilenen Balık burcu mensupları için son derece olumlu enerjiler söz konusu iyi bir ekip doğru zamanlama ve ani gelişen olaylara soğukkanlı bir şekilde çözüm üretmeniz sizi bir yıldız gibi parlatmaya yetebilir. Özel yaşamınızda ise evli ve çocuk sahibi Balıklar onların özel ve eğitim hayatlarında yaşanan gelişmeler ile endişelerinizden kurtulacak ve yaşanan güzellikler ile mutlu olacaksınız.

Ekim Balık 2018

Ekim 2018 Evli ve sorunlu ilişleri olan Balık burcu mensupları kendi istekleri ile ilişkilerini noktalama kararları alabilecekleri enerjiler ile karşı karşıya. Kutsal değerlerinizden dolayı tek taraflı fedakarlıklar ile sürdüğünüz evlilik partnerinizin çabasız kalması her şeyi tek taraflı düşünmesi bu kararı almanızda en etkin rol olabilir. Finansal kazançlar, işle ilgili seyahat olumlu sonuçlar verebileceğinden bu ay bu anlamda yoğunluklar yaşayabilirsiniz. İş alanınızda, ortaklar iyi bir kâr kaynağı elde edeceğiniz fırsatları ve yeni iş birlikleri olanaklarını sağlayabilirler sizlere. Tasarruflarınızı dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz, aksi takdirde parasal kayıp olasılığı artabilir bu ay.

Kasım Balık 2018

Kasım 2018 manevi öğrenme arzunuzu yerine getirmek için yapacağınız yolculukları vurgulamakta. Bu enerji ile kendinize gelebilir yaşamınızda köklü ve olumlu değişimler yapma kararı alabilirsiniz. Bu ay boyunca yeni şeyler başlatmak için olumlu enerjiler söz konusuyken hiç kimsenin bahaneleri yüzünden ertelemelerde bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise geri dönüşler barışmalar karşılıklı uzlaşı bitti diye baktığınız ilişkinize sevgi dolu bir boyut kazandırabilir. NOT: Bu etkilerin bireysel doğum haritası analizinizde detaylandırılarak incelenmesi çok daha doğru sonuçlar almanız açısından fayda sağlayacaktır.

Aralık Balık 2018

Bu ay uzun seyahat ve yolcuk planlarınızda sizin dışınızda yaşanan gecikme iptal ve aksamalar söz konusu olabilir. Hiç bir şeyi zorlamamalı bu ertelemelerin size kazandıracağı farklı deneyimler olabileceğini dikkate almalısınız. Bu ay gerek ailevi konular gerek iş hayatınızda keskin radikal değişimler içinde olmadan önce ne kazanıp ne kaybedeceğinizi iki kere düşünerek kararlar almalısınız. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir aldığınız kararlar dan zararlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise her tülü olumlu sürpriz ayın 2nci yarısından itibaren sizleri karşılamakta.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık