Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2018 Aslan Yıllık Burç Yorumları

Ay karşıt burcunuz Kova’da olduğu günler de enerjiniz zayıflar. Yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ile kararlar almamalısınız. Ay takvimini www.astrodeha.com/gokyuzunde-bugun bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu yıl 5 tutulma gerçekleşecek. Sırası ile;
31 Ocak 2018 Türkiye saati ile 16:30 itibariyle Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

15 Şubat 2018 Türkiye saati ile 23:52 Kova burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47 ile Aslan burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

2018 gerçekliğin ve algılamanın karıştığı ve son zamanlarda hissetmediğiniz belli zorluklara neden olabilecek enerjileri barındırıyor sizler için. Kötümserlik ve olumsuz düşünceleriniz kademeli olarak artabilir siyahı beyazdan ayırt etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle yılın ilk ayı burcunuzda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile endişeleriniz bilinçaltınızda ki korku ve kaygılar büyüyebilir ve kendi kendinizi engelleyecek davranışlar sergileyebilir insanlar üzerinde ki iyi bir izlenim bırakamayabilirsiniz. Bu yıl zihninizi tüm olumsuz düşüncelerden uzaklaştırmak için çaba göstermelisiniz. Bunu başardığınız anda gelecek günlerin enerjilerini dengelemeyi başarabileceksiniz. Bu yılın en büyük sürprizi mesleğinizin yanı sıra kişisel hayatınızda da yeni başlangıçların olabileceği. İş hayatınızda son 2 seneye göre daha talihli enerjiler ile karşı karşıyasınız İletişime çok etkin bir şekilde önem vermeli hiç bir işinizi ertelememelisiniz. İş ve eğitsel konularda yeni seçenekleri değerlendirmediğiniz takdirde ilerlemeleri gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu yıl tercihleriniz yenilikçi yaklaşımlarınız çok fazla önem taşımakta. Şunu bilmelisiniz ki seçimlerinizi doğru yaptığınız takdirde önümüzde ki 4 yıl süre ile karşılığını olumlu anlamda alacaksınız.

Temmuz ve Ağustos aylarında çok dikkatli olmalısınız birlikte çalıştığınız kişiler ile tartışmalar iş hayatınızın alt üst olmasına neden olabilir. 6 Ekim'den 27 Kasım 2018 ortasına kadar işiniz ile ilgili her konuda dikkati elden bırakmamalısınız. Bu yıl aşk ve evlilik hayatınızda ise zorlanabileceğiniz etkiler söz konusu. Kırgınlık kızgınlık ve şartlardan kaynaklı zorluklar ilişkiniz evliliğiniz ile ilgili konularda ani gelişme ve ayrılıkları tetikleyici olabilir. Hırs kin ve ego ilişkilerinize her şekilde zarar verecektir. Kalbiniz bir başkası tarafından kırıldıysa ve siz yıkılmadım ayaktayım düşüncesi içinde bir başkası ile duygudan uzak bir beraberliğe adım atma kararındaysanız işler hiçte tahmin ettiğiniz gibi gitmeyebilir büyük krizler ve sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Evli ve ilişkisini sorunsuz bir şekilde devam ettiren Aslanlar ise eşin yakınlarından kaynaklı gerginliklere yılın ilk 3 ayı dikkat ettiğiniz takdirde her şey istikrarlı şekilde ilerleyecek ve birbirinize güvenmenin güzellikleri ile aşkınız yeniden alevlenecektir. Temmuz ayı ilişkilerinizi bir dizi testten geçirecek enerjiler ile karşı karşıyasınız. Evliliğinizin yada devem eden beraberliğiniz dışında fiziksel bir ilişki arayışının olasılığı mümkündür. Bu da size büyük sorunlar büyük pişmanlıklar yaşatabilir dikkatli davranın. Ekim ve Kasım 2018 süresince yeni bir ilişki şansı oldukça yüksek görünüyor sizler için.

Genel olarak , 2018, istikrarlı ilerlemeler ile dolu Ekim ayına kadar zorluklar söz konusu olsa’ da Hayata karşı olumlu bir bakış açısı yakalarsanız, iyi bir ilerleme yakalayabilirsiniz. Mayıs ve Ağustos 2018 arasında hayatınızın daha iyi hale gelmesi için daha özel bir çaba içinde olmanız faydalı olacaktır.

HİNT ASTROLOJİSİNE GÖRE ASLAN BURCU

Klasik ve Vedik Astroloji burçların başlangıç ve bitişleri konusunda birbirlerinden ayrılırlar, bunun nedeni de özünde Vedik sistemi takımyıldızlara dayanarak hesaplanmasından kaynaklanmaktadır. İşte bu yüzden de sizlerle Vedik sistemdeki her bir burcun tarih aralıklarını sizinle paylaşıyorum. Hint Astroloji sistmenine göre BURCUNUZU lütfen verdiğim tarih aralıklarını göz önüne alarak okuyunuz. Vedik Doğum Haritasında ise belirgin yöntemler ve kurallar vardır. Hint Astroloji analizlerinde kişilik, karakter gibi davranışlarımızı yönlendiren olgular ile ilgilenmez. Doğrudan gezegen geçişlerinin hangi alanlarda etkili olacağını ortaya koyan bir sistemdir.

2018 Aslan burcu kişileri için , Ay düğümlerinin yerleşimi ve harcamalarla ilgili olan doğum haritalarınızda 12. Evinizde 12’nci ev: “RUH” şifreli bu ev gizli benliğiyle doğal olarak Balık’ın ve Neptün’ün evidir. Onun içinde bu ev esrarlı, dışa kaplı bir yerdir. Herkesten gizlenen düşünce ve hayallerle ilgilidir. Ayrıca hapishane, hastane gibi kısıtlayıcı yerleri de temsil eder. Vücutta ayakları, lenf damarlarını temsil eder. Uykuyla da ilgilidir ve ufak tefek rahatsızlıklarla ilgili 6. Evinizde ki Bu ev günlük işler, disiplin, sağlık, giyim ve insana bağlı kimseleri temsil eder. Sağlık yönünden en önemli evlerden biridir. Bu evde etkili olacak tutulmalar sizleri bu sene fazlasıyla etkiliyor olacak. Ay ise doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden 10.ncu evde yücelmiş durumda olduğundan, kariyer hayatınız bu sene çok iyi olacak, aynı şekilde yeni bir eve yerleşme ve birikimlerini arttırma şansınızda yüksek olacak.

2018 Transitlerinizde 5.nci Evde yoğun bir etkileşim var, bu nedenle uzun bir süredir üzerinde çalışmakta olduğunuz şeylerde bu sene ilerleme gerçekleşmeye başlıyor. Ancak özel yaşamınız ile ilgili konularda öfkenin ateşini körükleyecek davranışlardan uzak durmanız fazlası ile önem taşımakta. Ocak’tan Mart ayına kadar istikrarlı bir dönem sizleri karşılıyor, bu dönemde Şubat ayının ortasından sonuna kadar olan süreçte harcamalarınızda bir artış gözlemlenebilir. Nisan ayından Haziran’a kadar olan dönemde maddi anlamda iyileşmeler, iyi şanslar söz konusu olmasına rağmen Haziran ayında beklenmedik bir kıskançlıkla başa çıkılması gereken durumlar söz konusu olabilir sizler için. Temmuz ayından Eylül ayına kadar olan dönemde Ağustos ayının sonu hariç bu kıskançlık devam edecek olsa da sizin için yararlı sonuçları getirecek. Ekim ayından Aralık ayına kadar olan dönem kariyeriniz için iyi olacak ancak Aralık ayında gereksiz harcamalara dikkat edin.

Yıldızların öğretmeni Satürn’ün 20 Aralık 2017 & 17 Aralık 2020 tarihleri arasında ki geçişinin burcunuza yansıması, İş hayatınız, günlük işlevler, alışkanlıklar ve sağlık alanlarında belirli bir baskı seviyesi hissetmek olasılığınız yüksek.

Transit başlangıcında, bu konular hakkında her zamankinden daha fazla sorumluluk altında hissedebilirsiniz. Başlangıçta rutinlerinizdeki veya gündelik hayatınızdaki aşırı baskı gibi görünen şeylerle tıkanmış hissedebilirsiniz. Aslında, Satürn iyi bir öğretmendir ve zamanı nasıl değerlendirmemiz aynı şeyleri tekrarların fayda getirmediğini anlamamızı sağlar.. Daha önce ihmal etmiş olduğunuz şeyleri şimdi daha sorumlu bir şekilde karşılamalı, yönetmeyi seçmelisiniz.

Zamanınızı nasıl en iyi şekilde kullanırsınız? Günlük yaşamınızı ve bedeninizi daha iyi hale nasıl getirebilirsiniz? Bu soruları kendinize sorun ve cevapları dürüst bir şekilde vermekten korkamayın.

Bu uzun geçiş sırasında düzenli egzersiz, zamanınızın daha yapılandırılmış ve üretken kullanımı ruh ve beden sağlığınızı iyileştirmek yeni rejimlere başlamak için mükemmel bir zamandır. Çalışma alanınızı organize etmek uygundur ve günlük programınızı da yeniden düzenleyerek daha verimli olmayı başarabilirsiniz. Aslında, size bunları yeniden yapılandırmaya zorlayan ya da en azından birlikte hareket etmenize neden olan motivasyonu sağlayacak enerjiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Altıncı ev bir hizmet evidir ve yaptığımız işler bazen çok rutin veya sıkıcı olabilirken sizlere güçlü bir amaç hissi verebilir. Enerjinizi dağıttıysanız ve gerçekte ne kadar çok şey yaptığınızı bilmiyorsanız ve onaylamadıysanız, Satürn bu anlamda toparlamanızı sağlayacak enerjileri getirmekte sizlere.

Sağlık ile ilgili konularda Satürn sizi endişelendirebilir. Bununla birlikte, sağlıkla ilgili endişeler bu transit sırasında dikkate alınırsa erken teşhis başta olmak üzere riskli rahatsızlıklara sebebiyet vermeden yaşam kalitenizi arttıracak aktiviteleri kendi arzu ve kararlılığınızla edinebilir köklü değişimler içinde olabilirsiniz. Bu Transit sonuna kadar, daha verimli olmak, daha sağlıklı bir şekilde yaşamanız gerektiğinin bilincine erişeceksiniz.

Ayrıca kötü alışkanlıklarınızı bırakabilmek için motivasyon ve kararlılığın olumlu deneyimlerini yaşayabilirsiniz.

2020 yılına kadar iş, sağlık, günlük rutinler, çalışanlar, evcil hayvanlar ve alışkanlıklarınız ile ilgili pek çok deneyim yaşayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Zayıf temellere dayanan şeyler Satürn ün baskısı altında kalabilir. Günlük hayatınızdaki sorumluluklarınız daha fazla ağırlığa neden olabilir. İşinden mutsuz ya da işsiz olanlar bu süreçte biraz daha zorlanabilirler. Daha iyi şartlarda uzun vadeli ve değerlerinizi yansıtan bir iş arayışı içindeyseniz sabırla hareket etmelisiniz. Hızlı kararlar beklentilerinizi karşılamayabilir.

Merkür Retrosu İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılın ilk geri hareketi 22 Mart 2018 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Koç burcunda geri harekette olacak.

2nci Merkür Retrosu 26 Temmuz 2018 Arasında Aslan burcunda geri harekette olacak.

3ncü Merkür Retrosu 16 Kasım 2018 06 Aralık 2018 arası geri harekette olacak.

Jüpiter Retrosu

Jüpiter gerileme sürecinde olduğunda hayatımızdaki vizyonlarımızı, ideallerimizi ve inanç sistemimizi gözden geçirmek iyi sonuçlar verecektir. Kırılma toparlanma çözümsüzlüklere karşı çözümü üretme yetimiz gelişebilir. Jüpiter geri hareketi 9 Mart'tan 2018 den 10 Temmuz 2018'e kadar etkili olacak ve Jüpiter'in temsil ettiği konularda kısıtlama ve yavaşlamaları beraberinde getirecek. Kasım 2017 ile Mart 2018 arasında gerçekleşen olayları tekrar teyit eder. İşle ilgili fırsatlarda ani bir sıçramayı, rekabetin artmasını ve genel mali konularda dikkatli olunması gereken enerjileri uyandırır. Jüpiter'in tekrar doğru ilerleyeceği 11 Temmuz 2018 sonrası perspektifinizin olgunlaşması nedeniyle her şey belirgin olarak artacaktır.

Satürn Retrosu

Satürn geri hareketlerinde, Her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, gerçeğimizi tezahür etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız doğrultusunda. Öğretmen Satürnün geri hareketi 18 Nisan - 6 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. İşiniz ile ilgili zorluklarınızı derinleştirebilir ve fırsatlar şimdi fark ettiğiniz sürece hayatınızı aydınlatacaktır. Bu transit altında sabrınızı kaybetmeme dönemi olacak sizler için. Yeni projeler hatta alternatifler için farklı yollara yönelmek sizler için bir seçenek olmamalı. Mucizevi bir şekilde, sorunlar 5 Eylül civarında ortadan kalkacaktır. Bu tünelden çıktıktan sonra daha gelişmiş bir zihin ve ruha sahip olmuş olacaksınız.

Mars Retrosu

Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak.

Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Uranüs Retrosu

Uranüs yaklaşık 148 gün boyunca yaklaşık olarak her yıl geri harekette bulunur Kitleleri etkileyen Uranüs retrolarında iç özgürlük odak noktası olur.

07 Ağustos 2018 06 Ocak 2019 arasında geri harekette olacak.

Venüs Retrosu

Venüs geri hareketi süresince para ve sevgi alanlarımızı gözden geçirerek eski ilişkileri devam ettirilebilir ya da sonlandırabiliriz. Daha güvenli yollar keşfedebilir hatalarımızın farkına varabiliriz. Venüs direkt gittiğinde yeni aşk ilişkileri beraberinde gelebilir süre gelen ilişkilerde gerçekten aşk varsa bu daha da güçlü ve tutkulu bir noktaya ilerleyebilir. Venüs'ün Retro geri hareketi evresi boyunca yapılan yatırımlar değer kaybedebilir.

Venüs'ün geri hareketi 6 Ekim - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kişiler için bir iç karışıklık dönemi olacaktır. Kendi kendinize bir çatışma hissedeceksiniz, size yakın olan insanlardan rekabet ve bazen diğerlerinin düşman olduğunu hissedeceğiniz enerjiler söz konusu olacaktır. Bu enerjiyi doğru dengelemenin en iyi yolu, yaşadığınız akışla birlikte gitmek ve büyük kararlar almadan hareket etmek olacaktır. Aile ve iş ortakları ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. . 16 Kasım'ı herhangi bir hasar almadan geçirdikten sonra, tüm güçlüklerin kötü bir rüyadaymış gibi sona ermesi ile doğru kararlar ile istikrarlı bir sürece kavuşabileceksiniz.

Pluto Retrosu

Plüton gerileme sürecinde, değişim ve dönüşümle ne şekilde çalıştığımız üzerine düşünmek iyi olur her birimiz için. PLUTON
Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 22 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 30 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir. Oğlak burcunda 22 Nisan 2018 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geri harekette olacak.

Ocak Aslan 2018

Ocak 2018 kariyer için olumlu bir dönem olabilir sizler için. Kendi işinin sahibi olan Aslanlar için maddi menfaatler ve işteki gelişim son derece iyi sonuçlar verebilir. Yenilikçi bakış açınız ile önemli projeleri hayata geçirebilirsiniz.. Rakipleriniz arasındaki kıskançlık çalışma ortamınızı zorlaştırabilir. Başarı için artan temponuz sağlığınızı etkileyebilir dikkatli olmalısınız. Hukuki konular da ise maddi olarak zarara uğrayacağınız durumlar yaşanabilir. İnatçı davranışlarla yanlışlarda ısrarcı olmamalısınız. Dolayısıyla, bu dönemlerde bu gibi meselelerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Kariyerinizin daha iyi bir şekilde büyümesi için, iş ve eğitim hayatınızda hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermeli üzerinize gelinse bile bu durumlardan dikkatle kaçınmalısınız.

Şubat Aslan 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda istikrarlı gelişmeler kıskanç kişilerin gözlerinizi üzerinize çevirebilir. Dikkatli olun kıskançlığın dışa vurumu sonucu çıkabilecek a kavgaları önlemek için diplomatik yaklaşımlar ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise Eşinizin size olan yaklaşımlarından rahatsızlık duyabilir her yaptığı şeyi farklı yorumlayarak tartışmaları başlatan ve sonrasını yönetemeyen kişi siz olabilirsiniz. Dikkat edin. Bu ay işbirlikleri sayesinde ek girişimler size kazanç sağlayabilir. Çalışma alanınızı genişletmek için inatla aynı şeyleri yapma arzusundan uzaklaşmalısınız.

Mart Aslan 2018

Bu ay evli Aslanlar eşinizin işlerinde olağandışı ilerlemeler yaşanabilir. Uzun zamandır ekonomik sorunlar ve hukuki mücadeleler veriyorsa ayın ilk günlerinden itibaren emeklerinin karşılığını almaya başlayacaktır. İş yolculukları önemli kazanımlar elde edeceği anlaşmalar yapabileceği etkileri barındırmakta. . İş ortaklığı yapmayı düşünen bir Aslan burcu kişisiyseniz bu ay beklediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Bu ay parasal konularda taahhütlerde bulunmaktan başkalarının parasal konularına müdahale etmekten uzak durmanız faydanıza olacaktır. Aksi takdirde zarar görebilir özel yaşamınızda da bu durumdan kaynaklı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Nisan Aslan 2018

Nisan 2018 eğitim ve aşk hayatınızda şans akışını yaşayabilirsiniz. Kişiliğiniz daha iyi yönde gelişecektir bu ay isyanlar yerine şükretmenin hırs yerine sakin kalabilmenin güzelliklerine idrak edeceksiniz ve hayatta daha cesur olabilmenin mükafatları ile karşılaşabilirsiniz. Kariyer istikrarlı bir şekilde ilerleyecektir bu ay. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu bankalar ve resmi dairelerde ki işlerinizde yaşanacak aksaklıklar olmalı.

Mayıs Aslan 2018

Mayıs 2018 Boyunca Gökyüzü size inanılırlık, liderlik ve bilgeliği lütfedebilir. İşinizdeki bir değişiklik planınız varsa bu ay bundan kaçınmalısınız. Var olan işiniz sizi çok iyi noktalara taşıyabilir. Aile ve özel yaşamınızda ise geçmişte yaşanan konuların gündeme gelmesi ile tartışmalar huzursuzluklar ay boyunca bu anlamda zorluklara neden olacaktır. Dikkatli olun ateşe körükle gitmeyin. Siz bir ev hanımıysanız kısa süre önce başladığınız geçici işiniz kalıcı olabilir. Mülk edinmekle ilgili konularda da dikkatli olun yatırımlarınız uzun vadede zarar etmenize neden olabilir.

Haziran Aslan 2018

Bu ay , Kariyer hayatınızda da eğitim hayatınızda da olağanüstü bir büyüme yaşanabilir. Yeni projeler beklenmedik kazanımlar elde etmenize finansal kaygılarınızdan uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Güçlü insanlarla ile yapacağınız diyaloglar sayesinde yurt dışında önemli gelişmelerin içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin ilişkinize karşı dürüst olmayan yaklaşımlarının ortaya çıkması ile güvene bağlı problemler söz konusu olabilir.

Temmuz Aslan 2018

Bu ay her konuda temkinli olmanız gereken bir dönem sizler için. Finansal kayıp olasılıkları söz konusu olacağından dikkatli olmalı parasal konularda her türlü riskten kaçınmalısınız. Bu ay kişisel güvenliğiniz ile ilgili konularda da dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır hayatınızda kimse yoksa bu ay çekiciliğiniz yükseliyor birden fazla insanın baş döndürücü tekliflerini almanız mümkün aceleci olmadan tanımaya çalışmanız akıllıca olacaktır.

Ağustos Aslan 2018

Ağustos 2018 İş ve eğitsel konularda en yetenekli ve en iyi yanınızı ortaya çıkaracak enerjiler ile karşı karşıyasınız bu ay. Finansal konularda paranızı bir şekilde yönetmek ve finansal kayıplardan kaçınmak için bilgisine güvendiğiniz uzmanlar ile fikir alışverişleri yapmanız olumlu sonuçlar almanıza katkıda bulunacaktır. Bu ay. Mevsimsel rahatsızlıklara karşı dikkat edin. Özel yaşamınızda ise başkalarının yanında tartışmalar içinde olmamaya özen gösterin. Siz barışsanız bile başkalarının ilişkinize bakış açıcı ve yaptıkları yorumlar yüzünden ay sonuna doğru sorunlar yaşayabilirsiniz. Karizması sosyal açıdan bir düşüş görebilir. Genel olarak pasif bir ay gibi görünüyor.

Eylül Aslan 2018

Eylül 2018 Bu ay, Sağlıkta yaşanan sıkıntılarınız devam edebilir dikkat edin ve tıbbi anlamda yapmanız gereken hiç bir şeyi ihmal etmeyin İş hayatınızda ise ayın ilk günlerinde ani kararlar pişmanlıklara yol açabilir hesabını bilmediğiniz işlere anlık kararlar ile evet dememelisiniz. Özel yaşamınızda ise bir dargın bir barışık bir ilişkiniz varsa bu ay sizin kararınız ile ilişkinizi bitirebilirsiniz.

Ekim Aslan2018

Bu ay seyahatleriniz sıklaşabilir gerek iş gerek eğitim hayatınızda istikrarı yakalamanız açısından sizlere tahmin etmediğiniz faydalar sağlayabilir yolculuklar. Fakat aşırı yorgunluk dikkat dağınıklığına neden olabilir zihinsel ve fiziksel olarak kendinizi güçlü tutmak için yorgunluğu dengelemelisiniz. Özel yaşamınızda ise küçük meseleleri hayatın en büyük sorunu gibi değerlendirmelerde bulunmak mutlu giden ilişkinizi bozmaktan başka hiç bir şeye yaramayacaktır.

Kasım Aslan 2018

Bu ay, Liderlik yetenekleriniz size işte yeni fırsatlar getirebilir ve meslektaşlarınız arasında saygınlık kazanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise başvuruda bulunduğunuz kurum yada kuruluşlardan beklediklerinizi alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise aşka verdiğiniz emeğin karşılığını yine aşkla alabileceğiniz bir aydasınız.

Aralık Aslan 2018

Bu ay hukuki ve resmi işlerde zarar görebileceğiniz olaylar ile karşılaşabilirsiniz yılın ilk ayı öfke ile yaptığınız şeyler beklenmedik şekilde bu ay sizleri bu konularda zorlayabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda aile bireylerinizin baskın tavırları ve sürekli eş ya da sevgilinizi eleştirmeleri yüzünden duygusal patlamalar ve tartışmalar yaşanabilir. Evli ve bebek bekleyen Aslan kadınları ise bu ay boyunca gebeliğiniz ile ilgili kontrollerinizi yaptırmalı biraz daha dikkatli davranmalısınız. Genel olarak, ay olumlu enerji ve gelişmeleri getiriyor sizlere.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık