Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2018 Akrep Yıllık Burç Yorumları

Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de enerjiniz düşebilir. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilirsiniz Ay’ın Boğa da olduğu günlerde yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Ay takvimini www.astrodeha.com/gokyuzunde-bugun bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Bu yıl 5 tutulma gerçekleşecek. Sırası ile;

31 Ocak 2018 Türkiye saati ile 16:30 itibariyle Aslan burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

15 Şubat 2018 Türkiye saati ile 23:52 Kova burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

13 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 06:01 de Yengeç burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

27 – 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22 de Kova burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek.

11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47 ile Aslan burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek.

2018 yeni projeler ve fırsatlar açısından büyük ölçüde çaba sarf etmeniz gereken enerjileri barındırıyor sizler için. Bu yıl bütçenizi ve finansınızı iyi kontrol etmeniz gerekiyor, aksi takdirde bu alandaki zorluklar yaşanabilir. 2018 yılı size bir mesaj gönderiyor : "Tasarruf et gereksiz para harcama ve mantıksız hedeflerin peşinden gitme" Buna dikkat etmediğiniz de finansal zorluklar sizleri oldukça fazla hırpalayabilir, İş hayatınızda yurtdışı kaynaklardan elde edebileceğiniz fırsatlar olacaktır. Bu kaynaklardan gelen fırsatları doğru anladığınızdan ve doğru anlatıldığından emin olmanız gerekli, Mayıs ve Eylül 2018 boyunca savaşçı bir ruh hali ile ilerleyebileceksiniz. Yüksek dinamizm bu dönemde sizi çok yönlü hale getirecektir. Ancak iş ve eğitim hayatınızda Temmuz ve Ağustos 2018 boyunca çalıştığınız ekip ve astlar ile herhangi bir tartışma içine girmekten kaçınmalısınız. Ortaklıkları olan Akrepler, Eylül-Kasım 2018 sırasında zorlu zamanlar geçirebilirler. Ekim ve 2018 yılının Kasım ayı ortasında varsa ortağınıza ve çalışma arkadaşlarınız karşı büyük bir karar almaktan ve saldırgan bir tutum içinde olmaktan kaçının. Aşk hayatınız karışık enerjilerden geçecek bu yıl. Bazı anlar çok heyecan verici gelişmeler yaşayacak bazı anlarda da görüş ayrılıklarının 3ncü şahısların yarattığı üzücü olaylardan dolayı isyankar bir tutum içinde olabilirsiniz. SEÇİMLERİNİZİ SİZ KALBİNİZ ile vermeyi kendinizi yok saymadan hareket etmeyi başardığınız an her şey değişecektir. Şubat ve Mayıs 2018 arasında bekar Akrepler sizin için doğru olacak insanla yollarınız kesişebilir seviyeli saygın ve sevgi dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Akrepler 8 Ekim - 17 Kasım 2018 arasında evlilik hayatınızda büyük krizler ve haksız ithamlar ile mücadele vermek zorunda kalabilir bu sürecin sonunda ise kendi isteğiniz ile ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Nisan ve Ağustos 2018 arasında dikkatli olun. İş için sık seyahatleriniz aile konularında sorunlar yaratabilir.

HİNT ASTROLOJİSİNE GÖRE AKREP BURCU

Klasik ve Vedik Astroloji burçların başlangıç ve bitişleri konusunda birbirlerinden ayrılırlar, bunun nedeni de özünde Vedik sistemi takımyıldızlara dayanarak hesaplanmasından kaynaklanmaktadır. İşte bu yüzden de sizlerle Vedik sistemdeki her bir burcun tarih aralıklarını sizinle paylaşıyorum. Hint Astroloji sistmenine göre BURCUNUZU lütfen verdiğim tarih aralıklarını göz önüne alarak okuyunuz. Vedik Doğum Haritasında ise belirgin yöntemler ve kurallar vardır. Hint Astroloji analizlerinde kişilik, karakter gibi davranışlarımızı yönlendiren olgular ile ilgilenmez. Doğrudan gezegen geçişlerinin hangi alanlarda etkili olacağını ortaya koyan bir sistemdir.

Merkür Retrosu İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez

Akrep kişileri için 2018 para ve mülk kaynaklı aktivite ve harcamalarında artış olacak. Ayrıca, bu sene haritadaki tutulma noktaları iyi yerleşmiş enerjiler ile karşı karşıyasınız, Bu enerji şansla ilgili doğum haritanızda 9.ncu evde seyahatle ayrıca iletişim ile ilgili 3.ncü evde etkili olacak. Bu tutulmalar için iyi enerjileri barındıran evler. Ancak, bu sene içerisinde belli dönemlerde seyahatle ilişkili sorunlarla karşılaşma olasılığınız var. Büyük iyilik Jüpiter’in on ikinci evde olması yeni kazanımlar için iyi bir etki olmasa da birikim yapmak için iyi bir etki getiriyor sizlere. Fakat yılsonuna doğru beklenmedik harcamalarla karşılaşılabilirsiniz. Ay’ın 7.nci evdeki yerleşimi Aşk ilişkilerinde şansınızı arttıracak. Ocak ayından Mart ayına dek iş hayatınızda baskılar söz konusu olabilir, seyahat ederken özellikle 15-28 Şubat tarihleri arasında temkinli olunması gerekiyor. Nisan ayından Haziran ayına kadar olan dönem nispeten daha sakin geçecek olsa da harcamaların bir kısmında artış gözlemlenebilir. Temmuz ayından Eylül ayına kadar olan dönem sizler için her bakımdan çok mutlu bir zaman olacak, özellikle de aşk ilişkileriniz için. Ekim ayından Aralık ayına kadar olan dönem de ruhani anlamda gelişim için iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bilinç altınızda yer etmiş her türlü olumsuzluktan uzaklaşabileceğiniz önemli enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Yıldızların öğretmeni Satürn’ün 20 Aralık 2017 & 17 Aralık 2020 tarihleri arasında kigeçişinin burcunuza yansıması, Fikir üretme iletişimle ilgili becerilerinizi çok daha verimli yenilikçi bir şekilde yönetmenizi sağlayabilir. Bu transit altında her zamankinden daha fazla endişeli hissedebilirsiniz. Kardeşleriniz ile aranızda sorunlar artabilir ve iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Her ne kadar iletişim kurma arzusu içinde olsanız bile aynı konuşmaları tekrarları zaman kaybı ya da daha az öncelik olarak görebilirsiniz. Bu transit ilerledikçe bilgi ve iletişim üzerinde durarak, ideal bir şekilde daha derin bir anlayış derinliği kazanmış olacaksınız. Olumlu bir şekilde, yaptığınız işte veya iletişiminizde önemli bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz.

Aslında, bu önemli geçişin sonunda olumsuzluklardan daha fazla pozitif enerjiler hakim sizler için. Organize öğrenim becerilerinizi geliştirmek için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca, iletişim becerilerinizi geliştirmek için yeni yollar bulabilirsiniz. Kurslara veya diğer eğitim programlarına katılıyorsanız daha fazla derinlik veya uyarı isteyebilirsiniz. Bu geçiş sırasında ulaşım ile ilgili sorunlar olabilir ve mekanik arızalar zorluklara neden olabilir. Çalışmalarınız projeleriniz ve hedeflerinizi daha da ileri götürmek için muazzam bir çaba gösterebilirsiniz. Bu döngü esnasında, Günlük işlerinizi ve her türlü iletişime ait konuyu yapılandırmanız ve düzenlemeniz gerektiğini anlıyorsunuz. Yetkili kişiler ile ve hayatınızdaki sizden yaşça büyük insanlarla olan güçlendirilmiş ilişkiler, büyük ölçüde hayatınızdaki destekleyici bir rol oynayabilir. Yaptığınız iş ve üstlendiğiniz sorumluluklar size güçlü bir güven duygusu sağlar. Kendi yetenekleriniz hakkında daha olgun bir kavrayışa sahip olduğunuz için, başkalarına karşı da daha sorumlu olduğunuzun bilinci ile ilerleyebileceksiniz. Kendinize gerçekçi ve mantıklı bakarsanız, kendinizi ve yeteneklerinizi daha açık ve gerçekçi görürsünüz. Hayatınızda şu an sorumluluklarınızın ne olduğunu biliyorsunuz ve onlarla tanışıyorsunuz. Kendinizi doğru ifade edemediğiniz konular yüzünden iş ve özel yaşamınızda ki hatalarınızı telafi edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Merkür Retrosu

İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılın ilk geri hareketi 22 Mart 2018 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Koç burcunda geri harekette olacak.

2nci Merkür Retrosu 26 Temmuz 2018 Arasında Aslan burcunda geri harekette olacak.

3ncü Merkür Retrosu 16 Kasım 2018 06 Aralık 2018 arası geri harekette olacak.

Jüpiter Retrosu

Jüpiter gerileme sürecinde olduğunda hayatımızdaki vizyonlarımızı, ideallerimizi ve inanç sistemimizi gözden geçirmek iyi sonuçlar verecektir. Kırılma toparlanma çözümsüzlüklere karşı çözümü üretme yetimiz gelişebilir. Jüpiter geri hareketi 9 Mart'tan 2018 den 10 Temmuz 2018'e kadar etkili olacak ve Jüpiter'in temsil ettiği konularda kısıtlama ve yavaşlamaları beraberinde getirecek. Kasım 2017 ile Mart 2018 arasında gerçekleşen olayları tekrar teyit eder. İşle ilgili fırsatlarda ani bir sıçramayı, rekabetin artmasını ve genel mali konularda dikkatli olunması gereken enerjileri uyandırır. Jüpiter'in tekrar doğru ilerleyeceği 11 Temmuz 2018 sonrası perspektifinizin olgunlaşması nedeniyle her şey belirgin olarak artacaktır.

Satürn Retrosu

Satürn geri hareketlerinde, Her türlü sorumluluklar ve görevler üzerinde çalışmak, gerçeğimizi tezahür etme biçimimizi yeniden yapılandırmanın ve engellere karşı yeni bir tutum izlemenin yollarını bulmayı öğrenebiliriz farkındalığımız doğrultusunda. Öğretmen Satürnün geri hareketi 18 Nisan - 6 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. İşiniz ile ilgili zorluklarınızı derinleştirebilir ve fırsatlar şimdi fark ettiğiniz sürece hayatınızı aydınlatacaktır. Bu transit altında sabrınızı kaybetmeme dönemi olacak sizler için. Yeni projeler hatta alternatifler için farklı yollara yönelmek sizler için bir seçenek olmamalı. Mucizevi bir şekilde, sorunlar 5 Eylül civarında ortadan kalkacaktır. Bu tünelden çıktıktan sonra daha gelişmiş bir zihin ve ruha sahip olmuş olacaksınız.

Mars Retrosu

Mars gerileme süresi 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak.

Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Uranüs Retrosu

Uranüs yaklaşık 148 gün boyunca yaklaşık olarak her yıl geri harekette bulunur Kitleleri etkileyen Uranüs retrolarında iç özgürlük odak noktası olur.

07 Ağustos 2018 06 Ocak 2019 arasında geri harekette olacak.

Venüs Retrosu

Venüs geri hareketi süresince para ve sevgi alanlarımızı gözden geçirerek eski ilişkileri devam ettirilebilir ya da sonlandırabiliriz. Daha güvenli yollar keşfedebilir hatalarımızın farkına varabiliriz. Venüs direkt gittiğinde yeni aşk ilişkileri beraberinde gelebilir süre gelen ilişkilerde gerçekten aşk varsa bu daha da güçlü ve tutkulu bir noktaya ilerleyebilir. Venüs'ün Retro geri hareketi evresi boyunca yapılan yatırımlar değer kaybedebilir.

Venüs'ün geri hareketi 6 Ekim - 16 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kişiler için bir iç karışıklık dönemi olacaktır. Kendi kendinize bir çatışma hissedeceksiniz, size yakın olan insanlardan rekabet ve bazen diğerlerinin düşman olduğunu hissedeceğiniz enerjiler söz konusu olacaktır. Bu enerjiyi doğru dengelemenin en iyi yolu, yaşadığınız akışla birlikte gitmek ve büyük kararlar almadan hareket etmek olacaktır. Aile ve iş ortakları ile çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. . 16 Kasım'ı herhangi bir hasar almadan geçirdikten sonra, tüm güçlüklerin kötü bir rüyadaymış gibi sona ermesi ile doğru kararlar ile istikrarlı bir sürece kavuşabileceksiniz.

Pluto Retrosu

Plüton gerileme sürecinde, değişim ve dönüşümle ne şekilde çalıştığımız üzerine düşünmek iyi olur her birimiz için. PLUTON
Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 22 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 30 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir. Oğlak burcunda 22 Nisan 2018 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geri harekette olacak.

Ocak Akrep 2018

Bu ay Kozmik güçler sizleri bir dizi testten geçirecek ilişkileriniz ve seçimleriniz ile ilgili olarak. Yanlış olanın peşinde gitmeye kararlıysanız güvenin sevginin karşılıklı olmayanın dağılabileceği enerjiler ile karşılaşabilirsiniz. Temeli sağlam olmayan pek çok şey sonlanabilir sizler için. Paniğe kapılmayın sizin yapmaya cesaret edemediğiniz pek çok sizden farklı fedakarlıkla beslenen sadece alan vermeyi bilmeyenlerin yanlışları ile gerçekleşecektir. İş hayatınızda ise istikrar için başkalarına değil kendinizin yenilikçi bir bakış açısı kazanmaya ihtiyacınız var bunu fark edin ve farklılığınızı yaptıklarınızla ortaya koyun. Bekar Akrepler bu ay yeni bir ilişkiye başlamak yada pişmanlıklar ile karşınıza gelen eski eş ya da sevgilinize şans vermek gibi yaklaşımlarda bulunmamanız hayrınıza olacaktır.

Şubat Akrep 2018

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda şeref ve saygınlığınız artabilir. Göksel hareketler sizin & ailenizin refahı için lehte etkileri barındırıyor bu ay . Spiritüalizm sizleri uyanışa geçirecek gördüğünüz bir rüya okuduğunuz ya da okuyacağınız bir kitap sizleri bambaşka birine dönüştürebilir pozitif anlamda. Zorlu alışkanlıklarınızı değiştirmek te zorlandığınız yaklaşımlarınızı kendi iradenizle dönüştürebilir bırakabilir yenilenebilirsiniz. İş hayatınızda, Akıllıca kararlar almakla birlikte, çalışma alanında yeni bir lider olarak üst sıralara çıkabilir önemli başarılar elde edebilirsiniz. Ailevi ve özel yaşamınızla ilgili konularda ise sükunet sizlere çok fazla şey kazandırabilir.

Mart Akrep 2018

Bu ay gerek fiziksel özellikleriniz gerek zekanız ve kendinizi ifade ediş tarzınız her anlamda şans olarak geri dönebilir sizlere iş arıyorsanız kalıcı bir işe başlayabilir devam eden işinizde yeteneklerinizin takdir edilmesi ile yeni bir pozisyona gelme şansını yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda ufak tefek ayrıntılara vereceğiniz önem sizi bambaşka noktalara taşıyabilir ve finansal olarak hatırı sayılır bir iyileşme yaşayabilirsiniz. Resmi kurumlarla işleriniz varsa bu ay her şey istediğiniz gibi sonuçlanacaktır. Özel yaşamınızda ise bir şeyi başlatmak konusunda aceleci olmamanız da fayda var öğreneceğiniz gerçekler olabilir.

Nisan Akrep 2018

Bu ay iş hayatınızda tanıtım ve promosyona önem verin bu sayede. Yeni projeler ve girişimlerinizde arzu ettiğiniz kazanımları sağlayabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızda ki başarınız arkadaşlarınız arasında kıskançlık ve rekabetin artması ile devam eder. Bunlara dikkatli olmalısınız ve arkadaşlarınızla iyi niyetli olmadıklarınızı bilseniz bile herhangi bir tartışmadan kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise ilişkiniz ya da evliliğiniz hakkında yorumlar yapmamaya özen gösterin kırgınlıkla söyledikleriniz eş ya da sevgilinize çok farklı bir şekilde anlatılabilir ve buna bağlı zorlukları aşmakta zorlanabilirsiniz.

Mayıs Akrep 2018

Bu ay her bakımdan rekabetçi enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kariyer gelişiminiz, iş ve eğitim arkadaşlarınız tarafından ilham kaynağı olmanızı sağlayabilir buda masum arkadaşlarınızın bile hırsla hareket ederek size zarar verme arzularına yenik düşmelerini başarılı olamasalar bile sizi duygusal olarak üzmelerine neden olabilir. Aklınızı başınıza toplamalı ve hayatın kişisel mücadelelerle ilerleyen zorlu bir yol olduğunu unutmadan dostun düşman düşmanın dost olabileceğinin bilinci ile ilerleyin. Özel yaşamınızda ise yükselen tutku arayışınızdan dolayı zararlar ile karşılaşabilirsiniz.

Haziran Akrep 2018

Bu ay kredi yatırım gibi planlarınızı Ay’ın ilk haftası yapmamaya özen gösterin. Verilen sözler yerine gelmeyebilir dolandırılabilir ortaklıklardan zararlar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin başına buyruk tavırları yüzünden sert tartışmalar yaşayabilirsiniz onu uyarırken Bununla birlikte, nakit problemleri yaşanabilir. Bu nedenle, bu ay boyunca finansal yönetime dikkat etmeli tasarruf planlarınızı dikkatle yapmaya özen göstermelisiniz. Genel olarak, bu dönem her seviyede yeni büyüme ve ilerleme umutları getirmelidir.

Temmuz Akrep 2018

Temmuz 2018 Boyunca takıntılı aile bireyleri ve arkadaşlarının söylemlerini çok fazla önemsememeye özen gösterin aksi takdirde iş ve eğitim hayatınızda zor durumda kalabilirsiniz. İş eğitim ve özel yaşamınızda hiç kimseyi değil kalbinizi hayalleri değil gerçekte yaşananları görmeyi seçin ve kararlarınızı gerçekçi bir yönde belirleyerek uygulamayı düşündüğünüz şeyleri geciktirmeden gerçekleştirin. Bekar Yay’lar iki insan arasında kalabilir duygularınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz.

Ağustos Akrep 2018

Gökyüzü bu ay hayatınızda karışık enerjileri barındırıyor sizler için. Manevi Dini eğilim daha da hakim olabilir daha da gelişebilir ruhunuzda .. Şanslı dönem, olumlu bir kazanç akışı ile devam edebilir. Mevcut çalışma hayatınızda önemli bir gelişme sizleri saygınlık ve finansal güç kazandırabilir. Bu ay boyunca bir iş değişikliği son derece yanlış olabilir sizler için. Sözleşmeye dayalı olarak çalışıyorsanız, işiniz bu süre zarfında kalıcı hale gelecektir. Bununla birlikte, zenginliğin veya akademik anlamda başarınızı engellemeye çalışan kişilerin kimler olduğunu öğrenerek oyunlarını bozacak hamleler gerçekleştirebilirsiniz. Ailevi konularda ise miras yada ortak gelirler ile ilgili konularda uyuşmazlıkların ortaya çıkma olasılıkları var.

Eylül Akrep 2018

Önceki aylara kıyasla bu ay başarı büyük olasılıkla hakim olacak yaşamlarınıza. Ay, boyunca yaşamın tüm kesimleri için daha iyi bir istikrar söz konusu olmaya başlıyor. Çalışma hayatınızda istikrarlı bir büyüme gösterebilir. Mesleğinizde tanınma ve takdir edileceğiniz öneli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda başvuruda bulunduğunuz Teşvikler i almayı başarabilirsiniz. Özel yaşamınız isse bu ay fırtınalarla karşı karşıya kalabilir yaşadığınız her şeyi incelikle ele almalı keskin çıkışlar sergilememelisiniz.

Ekim Akrep 2018

Bu ay her türlü spekülasyon ve riskten uzak durun yasal olmayan işler başınıza büyük çorapların örülmesine neden olabilir. Dolayısıyla, parasal konularda sizi kendi yanlışlarına alet edebilecek herkesten uzak durun bu ay.. Yalnızlık duygunuz bu ay yükselebilir gerçek ve size değer arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi bu ay yakınınızda tutun. Özel yaşamınızda ise sınırları tanımlamak ve korumak ilişkinizde oluşabilecek her türlü krizi önleyecektir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi sizi seven kişiye de yapmamanız gerektiğinin bilincine idrak etmelisiniz.

Kasım Akrep 2018

Bu ay köklü değişim enerjisi sizleri karşılıyor tepeden tırnağa yaşam tarzınızdan giyiminize yenileneceğiniz etkiler söz konusu. Kilo aldıysanız fiziksel olarak kendinizi eskisi kadar beğenmiyorsanız bu yenilenme enerjisini iyi değerlendirin. Spora başlayın diyet yapın ve her şeyden önemlisi enerjinizi bir sünger gibi çeken enerji vampirlerinden uzaklaşmaya deneyin. Bu öneriyi takip ettiğiniz takdirde aşkta da işte de olumlu gelişmeler ile karşı karşıyasınız.

Aralık Akrep 2018

Aralık 2018 Yılın önceki aylarında kaybedilen her şeyin istikrarlı bir şekilde iyileşmesi ile karşılaşabilirsiniz bu ay. Sabrınızla, sağlık maddiyat ve aşkta istikrarlı bir oranda kayıplar kazançlara dönebilir sizler için. İş hayatınızda da eğitim hayatınızda da sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yolu ciddiye alın bakıp geçiştirmek yerine anlamaya gerçeklerin içinde söz sahibi olmaya bakmalısınız.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık