Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2017 Yengeç Yıllık Burç Yorumları

YENGEÇ Gökyüzünün 2017 için şifresi: Ruhumu bilgi ile eğitiyor geçmişi affediyor yenileniyor sevgiyi aşkı yaşamıma davet ediyor inanç ile kabul ediyorum.

Bu yıl büyük değişimler ile karşı karşıyasınız. Geçmişin olumsuzluğu ve kötümserliğini arkanızda bırakıp enerjinizi yükseltip belli alışkanlıklarınızdan uzaklaşabildiğiniz takdirde içinizde ki sizi tam anlamı ile yaşamaya başlayabileceksiniz. Öncelik sıralamanızda ilk sırayı siz almalı başkalarını düşünürken yok saydığınız sizi değerli kılmak için çabalamalısınız. Çok çalışırken ve yükselişte olduğunuzda yanınızda yer alanlar ile düşüş yaşadığınız günlerde sizi yalnız bırakmayanlar arasında ki farkı ayırt edebilmeli ve iyi gün dostları ile ilişkilerinizi sonlandırma cesaretini göstererek değişimin içinde ki yerinizi almak için gayret etmelisiniz. Bu yıl Öğretmen Satürn'ün doğum haritalarınızda 5. evinizden 6. evinize geçişinin enerjileri ile karşı karşıyasınız. Bu etki düşüncelerinizde büyük bir değişime işaret eder. Zihnindeki olumsuz ve hoş olmayan düşünceler, çok olumlu ve pozitif bir düzeye dönüşebilir. Disiplinli çalışırsanız, hayallerinizi gerçekleştirirsiniz. Aynı tekrarlar ile hareket etme eğiliminde olursanız başarı sizlerden oldukça uzak kalacaktır. Öğretmen Satürn’ün mesajlarını doğru değerlendirmeli sonuç odaklı hareket edip zihninizi karanlıklardan arındırmalısınız.

Yüksek enerji ve kendine güven, çevrenizdeki insanlarla daha iyi bağlantı kurma olanağı da sağlayacak sizlere. 6 Şubat 2017 9 Haziran 2017 tarihleri arasında işverenseniz çalışanlarınız ile çalışansanız işverenleriniz ile hukuki alanlara girecek kadar büyük sorunlar yaşamamaya anlaşmazlıkları bu boyutlara getirmemeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde itibarınız zedelenebilir hem maddi hem manevi zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Siz kötü bir evlilik ya da ilişkinin acısı ile aşka küskün bir yengeç burcuysanız 2017 de sağlam temeller üzerine bir evlilik gerçekleştirebilir yeni bir ilişki ye adım atabilirsiniz. 6 Nisan 2017'den sonra iş hayatınızda daha fazla mücadele ve rekabet gerektiren konular ile karşılaşabilirsiniz. Size ve fikirlerinize karşı gelen kişiler tarafından oluşturulan engeller nedeniyle günden güne iş yapmakta zorlanabilirsiniz mücadele etmeli asla ve asla pes etmeyi tercih etmemelisiniz. 20 Haziran 2017'den itibaren iş ve finansla ilgili konularda yavaşlamalar söz konusu olsa da azminiz disiplininiz ve çalışkanlığınız sizi başarıya taşıyacaktır.. 26 Ekim 2017 tarihine kadar resmi işlerle ilgili tüm konularda temkinli davranmalı ve her türlü ikili tartışmalardan kaçınmalısınız. Öğretmen Satürn'ün yansıması ile bu süreyi dikkatlice geçirmek için sabırlı olmalısınız, 26 Ekim 2017'den sonraki süre sizin için son derece olumlu enerjiler hakim olacaktır. Evlilikte ve ailenizi ilgilendiren konularda zorluk çekebilirsiniz fakat bunlar aşılabilir sorunlar olacaktır. Dikkatli , esnek olmalı, diğerlerini dinleyip anlamaya çalışmalı ve makul mantıklı kararlar alarak hareket etmelisiniz.

4 Mart 2017 ile 15 Nisan 2017 tarihleri arasında mükemmel enerjiler hayatınızı yapılandırmanız için sizleri destekleyecek. Yeter ki geçmişin gölgesini yaşamınızdan kaldırmak için mücadele edin ve şüphe kıskançlık gibi kavramların ilişkilerinizi yaralamasına izin vermeyin.

Yengeç 2017 Ocak Ayı Yorumu

Bu ay olumlu haberler alabilir iş hayatınızda olumlu bir değişim ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bununla birlikte, Mideniz ile ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. 14 Ocak 2017 tarihinden sonra özellikle kariyer ile ilgili konularda zorluklar yaşayabilirsiniz. Öğretmen Satürn'ün yansıması ile mücadele etmeye devam etmeli keskin kararlar almaktan ay boyunca uzak kalmalısınız. Aksi takdirde pişman olacağınız kararlar almamaya özen gösterin. Aşk hayatınızda ise yanlış anlaşılmalara dikkat etmeli özellikle 3ncü şahısların ilişkilerinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Yengeç 2017 Şubat Ayı Yorumu

Finansal konular ve mesleki gelişmeler ile ilgili gelişmelerin damga vuracağı bir aydasınız. İş hayatınızda ilerleme kaydedecek daha iyi koşullara sahip olabileceksiniz. Sağlık ile ilgili konularda sıkıntılarınız bu ay azalmaya başlıyor fakat Babanızın sağlığı ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. 12 Şubat 2017'den sonra, eşiniz ile karşılık lı ego çatışmaları aranızda ki bağın bozulmasına neden olabilir. Bu ay ayrıca iş seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. İşiniz ve eğitim hayatınız ile ilgili araştırma çalışmalarınızı 26 Şubat tarihinden önce bitirmek isteyebilirsiniz.

Yengeç 2017 Mart Ayı Yorumu

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda fikirleriniz eğitmenleriniz ve yöneticileriniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Yurtdışındaki herhangi bir para ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. 14 Mart 2017' den sonra çeşitli zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Öfke ya da duygusallıkla kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Bu ay diş sağlığınız ile ilgili sorunlar da yaşayabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda ise söz vermekten başkalarının sorumluluklarını yüklenmekten uzak kalmalısınız. Venüs bu ay Retro geri doğru hareket etmeye başlıyor ve annenizin sağlığı ile ilgili konularda etkili olabilir. Onun sağlığı ile ilgilenebilirsiniz.

Yengeç 2017 Nisan Ayı Yorumu

Bu ay hiç bir konuda kendinizi tüketmeyin. İş hayatınızda farklı kaynaklardan gelirler elde edebilirsiniz. Ancak başarınız dan dolayı bir sürü problemle de karşılaşabilirsiniz. Hükümet ve vergi ile ilgili engeller bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. 14 Nisan 2017'den itibaren bir çok önemli gezegen ‘’R’’ geri harekete başlayacak, Özellikle Öğretmen Satürn'ün enerjisi ile bu ay iş ve özel yaşamınızda önemli adımlar atmaktan kaçınmalısınız.

Yengeç 2017 Mayıs Ayı Yorumu

Bu ay şans sizden yana görünüyor. Girişimleriniz seyahatleriniz tüm seyahatler eğlenceli ve kazançlı enerjiler olarak mutlu kılacaktır sizleri. Bu ay arkadaşlık ilişkileriniz önem kazanıyor ve onlardan gelecek faydalar söz konusu. 14 Mayıs 2017'den sonra meslek hayatınızda yükseliş kazançların artışı ve önemli iş teklifleri almanız mümkündür. Durumunuz ve itibarınız yükselecek ve siz işinizle ilgili yeni bir yetkiye sahip olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ay boyunca olumlu gelişmeler söz konusu.

Yengeç 2017 Haziran Ayı Yorumu

Bu ay iş hayatınız ve kişisel işleriniz ile ilgili konularda önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. İşyerinde arzu ettiğiniz bir görevi alabilirsiniz. İşinizle ilgilini tanıtım ve popülerlik kazanma şansını da elde edebilirsiniz. 9 Haziran'dan sonra şans size maddi konularda da destek vermeye başlıyor. 15 Haziran 2017'den sonra gelir artacak ve arzuladığınız karları elde edebileceksiniz. Bu ay aşk hayatınız ile ilgili keskin kararlar almaktan uzak durmalı kızgınlık ve kıskançlık duygunuzun sizi yanlış kararlara yöneltmemesine dikkat etmelisiniz.

Yengeç 2017 Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay işiniz ile ilgili krizleri sosyal çevreniz ve kişisel girişimleriniz ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Pek çok yeni fikir iş hayatınıza ilham verecek ve tekdüzeliği alt etmenize katkıda bulunacaktır. 16 Temmuz 2017'den sonraki günler gelir ve harcamalar arasındaki dengesizlik nedeniyle finans için zorluklara neden olabilir. Bu ay öfke kontrolü yapmakta zorlanabilir en ufak bir konuyu büyüterek kızgınlıkla tepkiler verebilir iş hayatınız da da özel hayatınızda da sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu ay yatırım planlarınız ile ilgili konularda acele etmemeli yatırımlarınızı ayın ilk 10 günü yapmaya özen göstermelisiniz.

Yengeç 2017 Ağustos Ayı Yorumu

Ayın ilk günlerinde aile ilişkileriniz ve özel yaşamınızla ilgili gerginlikler 3ncü şahısların yaptığı aslı olmayan konular yüzünden yaşanabilir. Bu ay finansla ilgili konularda dikkatli olmalı yeni bir ortaklık ya da iş planınız varsa başlangıçlar için uygun bir dönemde olmadığınızı bilmelisiniz. 17 Ağustos 2017'den sonraki dönem de kendinize daha fazla değer verecek içsel yolculuğunuzda kendinizi yenileyecek arınacak inançlarınızı güçlendirebileceksiniz. 25 Ağustos'tan sonraki dönem, Satürn'ün doğrudan hareketini devam ettirmesiyle evlenmeyi düşünüyorsanız bunu gerçekleştirebileceksiniz.

Yengeç 2017 Eylül Ayı Yorumu

Bu ay, çok fazla insanın benlik kaygısına bağlı ego savaşları ile mücadele verebilir bazı kişiler ile yollarınızı tamamen ayırabilirsiniz. Duruşunuz kişiliğiniz ve yaklaşımınız farklılığınız ile saygınlığınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır. Jüpiter transitleri kariyeriniz için iyi enerjiler olarak fırsatlar ve beklediğiniz ödemelerin yapılmasını sağlayacaktır sizlere. İşinizde çok daha fazla tanınma ve saygı göreceğiniz enerjiler hakim. Seyahat planları nedeniyle yoğun bir ay olacak Eylül sizler için. 17 Eylül 2017 tarihinden itibaren aile, vergi ve devletle ilgili finans konularında daha fazla yoğunlaşmaya başlıyorsunuz. Mali konularda iyi şans Eylül ayının sonlarına doğru sizlere destek olacaktır.

Yengeç 2017 Ekim Ayı Yorumu

Ekim sizler için pek çok ilki gerçekleştirebileceğiniz enerjiler ile dolu finansal konularda güçlü ortaklıklar yeni projeler içinde yerinizi alabilirsiniz. 17 Ekim 2017'den sonra olumlu enerjiler fiziksel olarak olumlu değişim estetik ve güzellikle ilgili bakımların istediğiniz sonuçları vermesi ve kendinize güveninizin artması ile keyifli enerjileri barındırmakta. Özel yaşamınızda ise, Öğretmen Satürn hayatınıza bir çok konuda netlik ve istikrar kazandıracak. Özel yaşamınızda ise mutluluğunuzu bozan huzurunuzu kaçıran hainleri tespit edecek bu insanlarla tüm bağlarınızı keseceksiniz.

Yengeç 2017 Kasım Ayı Yorumu

Seyahatler bu ay sizler için sürprizler ile dolu. Finansal olarak emlak konut arsa gibi yatırımlar yapabilir ilk defa değerli bir şeylere sahip olabilme mutluluğunu yakalayabilirsiniz. Ailevi konularda baba ve kardeşleriniz ile ilgili gerginlikler yaşayabilir maddi konular da ki adaletsiz dağılımlardan dolayı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Özellikle üvey kardeşleri olan Yengeçler bu ay bu anlamda kardeşler ile ters düşecek pek çok olay yaşayabilirler. Aşk hayatınızda ise yılların hayal kırıklığını pişmanlığını ruhunuzdan kalbinizden söküp atacak harika bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Yengeç 2017 Aralık Ayı Yorumu

Bu ay evinizi taşıyabilirsiniz. Bir ev veya taşıt satın alma şansınız da yüksek. Bu ay anneniz veya annenizin akrabaları ile ilgili dönüm noktası olan bir ay. Çocuklarla ilgili konular 16 Aralık 2017'den sonra evli yengeçler için sorunlar oluşturabilir ve onlarla iletişim kurmakta zorlanarak sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir. Dikkatli olmalı ön belirtileri önemsemelisiniz. Bekar Yengeçler bu ay boyunca önceliğiniz iş hayatınız olmalı.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık